Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość7776

Mam chłopaka a zakochałam się w innym chłopaku

Polecane posty

Gość gość7776

mam problem :( jestem z moim chłopakiem już 9 miesięcy i bardzo się kochamy. On jest moim zupełnym przeciwieństwem- czuły, opiekuńczy, pedantyczny, zorganizowany. Lecz odkąd jestem w nowej szkole, mam pewien problem. Ale w mojej klasie jest chłopak, który 'chyba' mi się podoba. Piszę chyba, bo sama trochę nie wierzę w to uczucie. Ale serce nie sługa! Niestety. On jest natomiast moim podobieństwem! Poza tym widuje go 5 razy w tygodniu, a mojego chłopaka tylko w weekendy i ew. 1 w tygodniu. Albo mi go nadzwyczaj brak, albo już nie mam pojęcia co.. kocham go, mimo że czasami się sprzeczamy. Jednak nie wyobrażam sobie że mogłabym z nim zerwać. Natomiast co do uczuć tego drugiego chłopaka nie jestem pewna- gadamy ze sobą, aktualnie coraz częściej. bardzo często przez telefon, a z moim obecnym chłoopakiem wcale bo "nie lubi". Jak widać jeden jest moim przeciwieństwem, a drugi podobieństwem. I jeden niweluje wady drugiego. Nie wiem co mam zrobić :c i to wcale nie jest takie łatwe. Boję się, że dalej będę pogrążać się w to uczucie, a potem już nie zdążę cofnąć czasu. I być może komuś się wydaje to niedojrzałe czy jakieś inne, ale to nie prawda! Bo ja zarazem chce być w spokojnym związku pełnym uczucia, jak i mieć partnera podobnego do siebie, który lubi to co ja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet dosyć ciekawe, na razie nic nie rób sytuacja sama się rozwiąze, serce wie czego chce, puść je lużno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×