Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Picie wody w ciąży

Polecane posty

Gość gość

Podobno w ciąży powinno się pić sporo wody. Ja piję różne herbaty i soki niegazowane ale wody pić nie lubię... Czy warto pić wodę i próbować trochę zmuszać się do tego czy nie koniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma sensu się zmuszać, bo jeśli to zrobisz będziesz podświadomie unikała picia bo nie będzie ci to smakowało a później całkiem przerwiesz bo zwyczajnie nie wytrzymasz. Pij sobie herbaty ziołowe, najlepiej takie liściaste, możesz tez świeże soki rozcieńczać dzięki czemu przyjmiesz sporo wody. P.S gratulacje. Sama marze żeby i mnie wreszcie się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję i trzymam kciuki aby i tobie się udało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Soki mogą zawierać sporo cukru także sprawdź skład. Też się na początku nie mogłam przekonać do wody, ale na necie są różne fajne przepisy na wody smakowe. Np. szykuję sobie dzień wcześniej cisowiankę niegazowaną z cytryną, pomarańczą i gałązką rozmarynu i zostawiam na noc w lodówce. Na drugi dzień fajnie smakuje jak przegryzą się smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gazowanego nie pij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmaryn jest w ciazy zakazany bo ma dzialanie poronne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego gazowanego nie? Ja piję wodę gazowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:32 bez jaj. Nikt nie każe ci jeść rozmarynu kilogramami. Od gałązki jeszcze nikt nie poronił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 lat temu, gdy bylam w ciazy maz wrecz teroryzowal mnie woda niegazowana. W 9 mc jak kole dopadlam, myslalam ze orgazmu dostane. No, ale wracajac do tematu... minelo 12 lat i do teraz patrzyc nie moge na wode niegazowana, a ta jedna konkretna jak widze na polce w sklepie , to spazmow dostaje. Kilka tyg temu urodzilam druga dzidzie. W ciazy polam herbaty owocowe ( ale nie te czarne aromatyzowane) melise i miete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrażkaGienia
Mi ginekolog kazał pić trochę więcej wody niż zwykle, ale nie ma co się dać zwariować, tylko po prostu zdrowo się odżywiać ;) Miałam zdrową dietą plus mama dha premium na uzupełnienie witamin i minerałów i nie narzekałam na stan zdrowia w ciąży, a maluch urodził się zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
herbaty owocowe maja na pierwszym miejscu w skladzie hibiskusa, a on jest poronny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie mogłam pić w ciąży ani herbaty ani kawy bo sam zapach przyprawiał mnie o mdłości, piłam tylko wodę, i to nie żadną tam w butelkach, normalnie kranówkę, dobrze że akurat w Warszawie jest dobra woda bo musiałabym targać te butle ciągle ze sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×