Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olek163

(Nie)Udany podryw

Polecane posty

Gość olek163

Mieszkam w kamienicy na drugim piętrze. Od dziecka, jestem niepełnosprawny ruchowo. Teraz mam 26 lat a za dwa miesiące już 27. Nie miałem i nie mam dziewczyny co sprawia, że moje życie właściwie "tkwi w miejscu". Nie mogę samemu wyjść z domu tylko z pomocą a ja akurat nie mam kolegów i koleżanek. Jestem więc zdany na łaskę rodziców a w ich towarzystwie jakikolwiek podryw staje się niemal niemożliwy. Macie jakieś rady jak w mojej sytuacji mieć jednak szansę na udany podryw? Odpowiem na wszystkie wasze pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie miej za dużego parcia na kobiety, to podstawa. Każdy w końcu znajdzie tę jedyną/jedynego, wszystko w swoim czasie. A to że jesteś osobą niepełnosprawną, nie oznacza że jesteś gorszy. Jest dużo osób niepełnosprawnych którzy poznają wartościowe osoby i tworzą udane związki. I pamiętaj wychodź do ludzi, żeby się nimi otaczać. Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak już pisałem, nie chodzę samodzielnie. Mam duże problemy z utrzymaniem równowagi. To sprawia że nie mogę wyjść sam z domu. Nawet w odwiedziny do rodziny jeżdżę z rodzicami. W ich towarzystwie poderwanie fajnej dziewczyny jest raczej niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przez Internet??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od zawsze tak masz czy od kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W towarzystwie rodziców jesteś w stanie zaprzyjaźnić się z ludźmi, w tym z kobietami. A z przyjaźni może rozwinąć się miłość. Na spokojnie sobie podchodź do tego. Emanuj optymizmem i bądź sobą. To że są przy tobie rodzice i nie potrafisz samodzielnie się utrzymać nie oznacza że nie masz szans na miłość. Tylko nie myśl o kobietach w kategorii podrywu, tylko przyjaźni bo później możesz się przejechać na nich. Miej do miłości duży dystans, przyjdzie w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×