Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Grzegorz11

Nie wiem co robić

Polecane posty

Gość Grzegorz11

Zrobiłem dziecko kochance.Kocham tą dziewczyne i cieszę sie z dziecka ale boję się rozwodu mimo że moje małżeństwo od dawna istnieje tylko na papierze,nawet nie mieszkamy z żoną razem.Mamy 5 letniego syna,o dziecko dbam,żona mnie nie interesuje od czasu gdy dowiedziałem się o jej zdradzie.Złapalem ją z moim kolegą w łożku,dwukrotnie,pierwszy raz przebaczyłem,drugi raz byl dla mnie końcem tego małżenstwa.Myśle że ona nadal ma z nim romans ale nie przyznaje się a mnie to juz nie interesuje.Powiedziałem żonie o wszystkim a ona zrobiła mi awanture że się skurwiłem i żeby owoc mojego kurestwa zdechł razem z matką.Była straszna awantura,przy dziecku,napluła mi w twarz i podrapała pazurami,nie wytrzymałem i uderzylem ją w twarz,wezwala policje,naopowiadała kłamstw i jakiś ściem że ją bije od dawna.Załozyli niebieską karte i teraz żona wręcz się naśmiewa że gdy złożę pozew o rozwód to sam na siebie bata ukręce i się w bagno wpierdolę a jej nic nie udowodnie bo ona bachora na boku nie ma.Żaluje że zwlekałem z rozwodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wez dobrego prawnika i idz do przodu. W razie czego zabierz dziecko zonie za niemoralne prowadzenie sie i awanturnictwo. Przestan sie bac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chlopie kochanka w ciazy,niebieska karta,pewnie zadnych dowodow zdrad zony,rozwod z twojej winy i alimenty na twoja p******a zoneczka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź się w garść Grzechu i szukaj dobrego adwokata bo masz doczynienia z wrednym babsztylem,tak w życiu bywa że ludzie się rozstaja ale ta twoja to jakaś p**********a nieźle,a swoje za kołnierzem też ma,uciekaj od niej bo wpiepszy Cię w coś gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkacie osobno, to juz jest separacja i rozklad malzenstwa. Twoja zona nie ma szans na nic. Zabierz jej tylko syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, zrobiłeś błąd że się nie rozwiodles z nią zaraz po jej zdradzie. Byłby rozwód z jej winy. Wredne babsko. Teraz to chyba rzeczywiście pozostaje wzięcie dobrego prawnika, żeby doradzil od strony prawnej co z tym zrobić. Albo detektywa, który może byłby wstanie wygrzebac jakieś dowody na jej zdrady. I nagrywaj też każdą rozmowę z żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×