Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

prezent dla dziewczyny

Polecane posty

Gość gość

czesc, mam przyjaciółkę z którą jestem w kontakcie mailowym. nie znamy swoich adresow zamieszkania bo narazie taką mamy umowę. Jednak wkrótce ma ona urodziny i chciałbym jej coś kupić, możliwości mam niestety ograniczone. Wysyłka pod jej adres niestety nie wchodzi w gre. Macie jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a widziałaś ją ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kochają buty, więc myślę że to będzie najlepszy pomysł. Zerknij na stronę renee, na pewno coś ciekawego wybierzesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina K
Ciekawa jestem jak w takim razie jej ten prezent dostarczysz, ale moim zdaniem jako prezent możesz kupić jej torebkę. tego akurat nigdy za wiele, a w jagodowymkocie mają śliczne w różnych rozmiarach i kolorach od fabioli. To jedna z tych marek, która cieszy sie sporą popularnością, a i cenowo też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stary, tego kwiatu jest pol swiatu, a teraz mozesz sobie wymienic ps4 na ps4 pro w media expercie, lepiej w to zainwestowac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka789
Ja mogę ci podpowiedzieć np. romantyczną kolację. Mnie chłopak na urodziny zabrał do Filipa 18, jeszcze nigdy nikt mnie tak nie zaskoczył. Ważniejsze jest zbieranie chwil niż rzeczy materialnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem czy kosmetyki to taki dobry pomysł. Osobiście jestem dziewczyna i nie chciałabym dostać kosmetyków, bo sama wiem co jest odpowiednie dla mojej skóry. Poza tym nie sprezentowałabym czegoś takiego drugiej osobie.... Moim zdaniem warto jest postawić na coś bezpieczniejsze. Albo na bukiet wysyłany pocztą kwiatową. Albo na zaprojektowanie kubeczka albo kupienie już gotowego. Mozecie je znaleźć na tej stronie: https://www.megakoszulki.pl/kubki-dla-par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asod
a ja uwazam, ze Kobiecie nalezy podarowac ladne kwiaty :) jesli akurat pracujesz albo Cie nie ma to www.kwiatowaprzesylka.pl moze dostarczyc bukiet do Twojej wybranki, ja to stosuje i jeszcze sie nie zawiodlem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil

Moja dziewczyna lubi bardzo czytać, kupiłem jej inkBOOK, czytnik do ebooków. Jest bardzo zadowolona, czytnik posiada fajne aplikacje , nie tnie sie, polecamy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku u mnie się sprawdził zegarek z Time Trend. Bodajże nazywał się Bulova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

post stary, ale moze ktos bedzie w podobnej sytuacji

pocztakwiatowa swiadczy uslugi dostarczenia prezentu dla osoby ltorej adresu nie znamy.

wystarczy podać nr telefonu obdarowanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam modną ostatnio biżuterię ze stali chirurgicznej ze sklepu Matrise.pl. Tańszy zamiennik złotej czy srebrnej biżuterii. Stal nie uczula, nie czarnieje, polecam. Sama noszę od paru lat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×