Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Mikołajkaaaaa

Święta i prezenty dla kobiet

Polecane posty

Gość Mikołajkaaaaa

Moi drodzy... proponuję wpisywać w tym temacie propozycję prezentów dla kobiet na święta :) co roku mnóstwo ludzi ma z tym problem, więc może ułatwmy sobie wzajemnie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście uważam, że najlepszym pomysłem na świąteczny prezent jest biżuteria. Stylowa broszka, czy ozdobny łańcuszek to jest to z pewnością strzał w 10. Chyba nie ma kobiet, które nie lubią dostawać takich ozdób. Szeroki wybór jest na topsilver.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram przedmówcę :) Nie ma kobiet, które nie lubią być obdarowywane biżuterią. Niestety prawdziwe brylanty i szlachetne kruszce to spory wydatek. Na szczęście mamy sztuczną biżuterię: https://pasujemi.pl/ubrania/akcesoria-bizuteria Dosłownie za kilka złotych można kupić coś efektownego, co w niczym nie ustępuje drogiej biżuterii. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co powiecie na taką nowość??? Biżuteria zapachowa nowej marki Wrawer.pl Jedynie na swiecie połączyli biżuterię z oryginalnymi perfumami. Są też na allegro więc nie ma co się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gregori
kupował już to ktoś??? badziew czy naprawdę coś wartego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmarek
kup pierwszy i podziel się opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenio
też czekam na opinię :) na mikołaja dla żonki kupiłem powerbank w kształcie szminki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze że nie w kształcie wibratora :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gmarek
kup pierwszy i podziel się opinią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaa1309
niesamowita ta biżuteria:) , coś naprawdę nowego, namówiłam męża i mi zakupił na mikołaja, bo do tej pory nie miał jeszcze prezentu dla mnie. Nie kupujcie na allegro, na stronie wrawer.pl mają na wszystko rabat 15% do 5 grudnia! Można sporo zaoszczędzić:) już nie mogę się doczekać mojego naszyjnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama zażyczyła sobie szczoteczkę soniczną, więc uznałam, że warto sprawić jej taki prezent. :) znalazłam bardzo dobrą szczoteczkę od Panasonica, myślę, że jej się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaw na coś ponadczasowego jak np: stylowa, oryginalna biżuteria, a fajne komplety znajdziesz na www.FabrykaBizuteri.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie bardzo podobają się organizery mini http://www.kaletnictwo-gama.pl/725,organizer-skorzany-m-6-1163.html do który gratis można dostać dodatkowe wkłady! Taki organizer świetnie mieści się w torebce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście nie lubię dostawać biżuterii bo ciężko trafić w moje gusta i wpierw taki pierścionek czy bransoletkę wolę przymierzyć czy mi wygodnie. Poza tym nie znam kobiety która nie dba o swoje paznokcie więc może coś w tym kierunku? Na przykład taki zestawhttps://www.al.to/p/295960-pielegnacja-dloni-i-stop-revlon-ultimate-glam-manicure-set.html ? To profesjonalny, elektryczny zestaw który służy do polerowania i nadawania kształtu paznokciom, jak również doprowadzi do porządku naskórki :) Jest poręczny i łatwy w obsłudze i spakowany w etui.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mamy w tym roku mam torebkę i jej ulubione perfumy czyli Versace - Bright Crystal zakupione standardowo na goia.pl gdzie zaopatrujemy się w perfumy od dawna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam biżuterię perfumowaną firmy www.wrawer.pl Polski produkt, piękna biżuteria i oryginalne perfumy! Każda kobieta będzie zaskoczona i doceniona! coś niesamowitego ta biżuteria. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam biżuterię perfumowaną firmy www.wrawer.pl Polski produkt, piękna biżuteria i oryginalne perfumy! Każda kobieta będzie zaskoczona i doceniona! coś niesamowitego ta biżuteria. polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze z chłopakiem wybieramy wspólny prezent. Planujemy wyjazd zaraz po świętach, tak robimy każdego roku. To jest najlepszy prezent, nawet wspólny :) w tym roku jedziemy do Zakopanego. Noclegi Zakopane znajdziesz na stronie https://nanocleg.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam ten depilator super jest :) a ja w tym roku mam nadzieję dostać prostownicę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojej dziewczynie kupiłem depilator Panasonica, bo chciała. :) taki z nakładkami. Myślę, że to dobry pomysł na prezent, o ile oczywiście dziewczyna sama chce mieć taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się podjęłam niemałego wyzwania i ryzyka i kupiłam siostrze buty :P Co prawda kiedyś mi wspominała, że akurat te się jej podobają, ale nie jestem na 100% czy dobrze mi się wydaje, ze to dokładnie te... No nic, ryzyk fizyk. Poza tym to Wojas, a ona kocha tą markę więc ucieszy się pewnie z jakichkolwiek butów stamtąd :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×