Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

To jest koszmar robić sobie dziecko z facetem

Polecane posty

Gość gość

Jak zaczyna się taki etap kiedy już nic nie masz z życie, kiedy wiesz już że bycie z kimś jest czystą porażką, że nic cie z tym kimś nie łączy, a jest czysto instrumentalne traktowanie, gdy jesteś tylko murzynem służącym do poganiania do roboty to nie ma większego koszmaru niż mieć z dziecko jako pamiątke z takiej pomyłki życia. To jest jak łańcuch który na zawsze przygwoździ cię do kogoś kogo nienawidzisz i na kogo nie możesz patrzeć. Już nigdy się od niego nie uwolnisz. Nawet rozwód nie pomoże, bo taki ciul zawsze będzie się pojawiał w twoim życiu i cię gnębił, a rodzina jego nie da ci żyć. Nawet jak dziecko będzie dorosłe to zawsze będzie wspólną sprawą obojga nienawidzących sie ludzi którzy nawet po 20-30 latach od rozstania będą musieli oglądać swoje gęby dla dobra politycznego. Także uważajcie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ex mnie nie gnebil , zniknal i trzymal sie od nas z daleka , nawet na ulicy jak mnie widzial z corka to uciekal bocznymi ulicami a pare lat temu zginal w wypadku tak ze mam z bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie. Lepiej z kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej kupic sobie psa- wilczura;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego wątku... Zastanawiasz się czy warto mieć dzidzie z takim kimś?? Jesteście małżeństwem?? Jeśli zegar biologiczny bije coraz bardziej to walnij sobie dzieciaka z kims wartościowym nikt nie musi wiedzieć kim jest ojciec choć różnie w życiu bywa i nie daj Boże jak się okazuje, że ten tatuś musi się pojawić ,a ty nie wiesz gdzie on jest. To jest to ryzyko. A jeśli jeszcze masz czas na poszukiwania fajnego faceta i czas na randki, uniesienia, pocałunki i głębokie spojrzenia to szukaj i olej tego gościa. Nie marnuj życia. Nawet jeśli nie dane by mi było mieć dziecko to i tak wolałabym odejść od takiego kogoś. Miłość można znaleźć i wieku 50, 60 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to za bełkot? Co trzeba pić, czy zażywać, żeby doprowadzić się do takiego stanu, jak założyciel wątku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×