Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prawnik od odszkodowań potrzebny (POZNAŃ)

Polecane posty

Gość gość

potrzebuję pomocy w udokumentowaniu szkody i wysokości odszkodowania / zadośćuczynienia, chodzi o wypadek w pracy i problem z firmą ubezpieczeniową, która przyznała mi bardzo niskie odszkodowanie. czy możecie polecić kogoś, kto w Poznaniu pomoże mi dochodzić swoich praw? sama już nie mam siły na to wszystko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokos
a jaka to firma ubezpieczeniowa? szukam teraz ubezpieczenia i wolałabym się nie naciąć, ktoś z Was ubezpieczał się w concondrii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że firma nie ma znaczenia, bo u mnie w rodzinie były 2 podobne niezależne przypadki - po wypadkach drogowych. Dwie różne firmy, a schemat taki sam - początkowo przyznana kwota śmiesznie niska! Dopiero po odwołaniu i pomocy prawnika właśnie udało się osiągnąć więcej. Zarówno ja, jak i moja kuzynka, korzystałyśmy z usług kancelarii Agaty Koschel - bardzo rzeczowa kobieta, świetnie przygotowana i z dużą wiedzą praktyczną. Wywalczyła nam należne odszkodowania. Gdyby jeszcze kiedyś, odpukać, przydarzyłby mi się jakiś wypadek, od razu będę się kierować do niej, by nie tracić czasu na odrzucone wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwester Kaźmierski
Witam! Oferuję pomoc w uzyskiwaniu jak najwyższych odszkodowań z tytułu wypadku komunikacyjnego, błędu medycznego, niesłusznego pozbawienia wolności, poślizgnięcia i upadku, śmierci osoby bliskiej, wypadku przy pracy, szkody pożarowej, szkody lotniczej, wypadku rolniczego, NNW, UNWW itp. Tel. 732 445 393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skontaktuj się z mecenasem Baszkowskim z Poznania. Bronił mnie, zadowolony byłem 2 razy korzystałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baszkowski, kancelaria z poznania, sprawdź, decyzje po rozmowie podejmiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiak78
w temacie odszkodowan to polecam ci wybrac, zamiast kancelarii prawnej, firme odszkodowawcza. taka godna polecenia jest auxilia- ktora wspolpracuje rowniez z zespolem prawnikow. mają wieloletnie doswiadczenie w branzy odszkodoawczej i np. mojemu mezowi pomogli po wypadku drogowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2
Ja mogę polecić świetnego adwokata ale z Warszawy. Pan Tomasz Tomaszczyk z kancelarii JST w mojej sprawie okazał się niezastąpiony. Doświadczony i skuteczny pomógł ze wszystkimi formalnościami i poprowadził sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuCO jest ok. Ta firma od lat zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Warto się właśnie z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×