Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co byście zrobiły?

Polecane posty

Gość gość

Kiedyś facet powiedział mi, że bolą go jądra bo dawno nie było seksu. A następnie dodał, że dziewczyna jego kumpla od razu się bierze do roboty i mówi przy tym "trzeba było tak od razu powiedzieć". Nie odmawialam mu seksu nigdy ale ta sytuacja była dla mnie dziwna. A wy co byście zrobiły? Jak byście zateagowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym się zastanowiła dwa razy nad związkiem, skoro jaśnie pan oczekuje tylko Twojej inicjatywy, do tego bardzo kusząco i zachęcająco wspomina o innej lasce. Ty jesteś Ty, Ona jest Ona, jak chce taka to niech inna sobie znajdzie. Jak mnie mnie zachował się lekceważąco wobec Twojej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba było kopnąć go w te "bolące jądra", od razu by mu się polepszyło, a do tego przekonałabyś się do czego tak naprawdę cię potrzebuje, knur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same słowa " (...) bierze się do roboty" są nie na miejscu. I oczywiście to, że próbuje Cię zmotywować przykładem innej kobiety jest po prostu straszne. Jesteście wy, Ty i on. Nie powinno być żadnej innej osoby. Co bym zrobiła? Najpierw wyjaśniłabym mu, że wymagam od niego szacunku, seks to nie "robota", ale czynność, która ma być owocem miłości i dążyć do przyjemności obu stron. Ja rozumiem mężczyzn, bo mój mąż też mi mówił, że bolą go jądra jeśli długo się nie kochamy, ale on na szczęście powiedział to z szacunkiem, po to, żebym go zrozumiała, a nie, żeby wymusić na mnie cokolwiek. A więc co polecam, to szczera rozmowa i zrozumienie również z Twojej strony. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopła bym go w szanowne ,"biedne" klejnoty. Do wiadomych pan w burdelu niech się tak zwraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech se zwali i przestanie boleć, palant olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczyło by zaproponować amputację bolących miejc-rachu ciachu i po strachu i nic już by więcej nie bolało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym uciekła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×