Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzeczy niemożliwe

Kobiety często oczekują rzeczy niemożliwych od facetów

Polecane posty

Gość rzeczy niemożliwe

np. aby miał czas dla nich i rodzine a zarazem zarabiał kupe kasy, no to jsk ma to niby zrobić, bo aby mieć kupe kasy to musi albo dużo pracować albo prowadzić biznes czyli też mase czasu na to poświęcić z dala od rodziny, a nie każdy może mieć biznes albo być prezesem firmy. Znowu jak ma czasa rodziny i mało pracuje i ma mniej kasy to kobiety narzekają że "bidują". Ani w tą ani w tamtą z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie świruj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Islam naaprostuje kobiety i zrobi im szybka lekcje z pokory i szacunku wobec mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I skróci ciebie o głowę albo ściągnie z ciebie haracz, za bycie niewiernym pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciebie juz naprostowal tepy kootasie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad wiesz, ze nie jestem muzulmaninem i Szariat to cos zlego dla mnie? Zreszta krzyzowcy moga przejsc na Islam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Ale takiego muzułmanina to musi być stać na żonę. Tam kobieta nie pracuje ale ma mieć wszystko zapewnione. Muzułmanin płaczący że nie ma kasy i narzekający że baby chcą niewiadomo co nie ma prawa nazywać się mężczyzną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle dziękuje za uwage
Kobiety to istoty kompletnie pozbyte logiki, rozumu, empatii oraz jakichkolwiek uczuć. To zimne, egoistycze suki, narcystyczne, nieustannie szukające korzyści materialnych minimalnym wysiłkiem własnym, bo są leniwe, wygodne i chciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo dla nich mezczyzna to facet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mają dziwny sposób myślenia i ciężko im dogodzić bo nie są systematyczne cierpliwe tylko chcą wszystkiego naraz. Kupiłem chałupę to spłacamy kredyt i nie szalejemy w ciepłych krajach, kumpel z żoną odwrotnie mieszkają u rodziców ale za to wycieczki, wakacje. Jak się spotkamy to my normalnie rozmawiamy a baby się chwalą, ta gdzie to nie byli a moja pokazuje że coś wyremontowane i opowiada że taras na wiosnę robimy. Po spotkaniu ta ma pretensje że nigdzie nie jeździ tylko jest kura domowa a tamta że ma w dopiero Hiszpanie i chce być kura domową ale nie ma domu i mieszka u teściowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie narzekam. Dom mamy, kredytu spłacać nie musimy, bo już spłacony lata temu, jeździmy na wakacje, mąż ma taki biznes, że więcej siedzi w domu, niż w biurze. Także da się. Tylko trzeba inwestować w siebie, w edukację, w znajomości i trzeba mieć trochę szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej trzeba mieć szczęścia, lata temu można było rozkręcić biznes bo miało się pomysł a teraz trzeba mieć dużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż, on nie zaczynał tak dawno. No i zawsze trzeba mieć pieniądze - żeby wyjąć, trzeba włożyć. Teraz mój mąż ma fabrykę leków - jesteśmy oboje przed 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezmoralny biznes
Fabryka "leków" to produkcja trucizny z masą skutków ubocznych, na takim czymś się "dobrabiać" to trzeba nie mieć wogóle żadnych morałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś kobiety chcą mieć wszystko, najlepiej wszystko naraz, niestety wszyscy nie mogą mieć wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę nie mieć morałów ale jeździć nowym Jaguarem. Dla mnie to nie jest w ogóle przedmiot wart dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu przeważnie siedzą ludzie po 20 i zarabiają tyle że nie stać ich na wynajęcie kawalerki a jedyny biznes który mogą rozkręcić to wózek z wata cukrowa i to po godzinach bo na ZUS nie zarobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×