Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak odchudzacie sie bedac cały dzień poza domem?

Polecane posty

Gość gość

dużo czasu spędzam w pracy, dlatego zamawiam pudełka z WygodnaDieta.pl 

jak dla mnie sprawdza się idealnie! polecam każdej zapracowanej kobiecie! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość gość napisał:

dużo czasu spędzam w pracy, dlatego zamawiam pudełka z WygodnaDieta.pl 

jak dla mnie sprawdza się idealnie! polecam każdej zapracowanej kobiecie! 

u nas w biurze zamawia catering chyba z 10 osób, to bardzo wygodne, niczym się nie martwisz, a masz jedzenie dobrej jakości a nie jakiś fastfood

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliś

dobrym rozwiazaniem jest catering. ja zamawiam od wygodnadieta. to super rozwiazane, rano wstaje sniadanko juz czeka reszte zabieram ze soba juz zapakowane i smaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zamawiam dietę pudełkową z wygodnadieta.pl i mam te pudełka zwykle przy sobie, raczej staram się regularnie jeść i rzadko podjadać na mieście, więc trzymam tą dietę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też korzystam z pudełek i sobie chwalę, bo to nie tylko wygodne, ale i zdrowie. Dzięki temu codziennie jem odpowiednią ilość kalorii, odpowiednio zblilansowane składniki odżywcze, a w FitBoxach, z których usług korzystam, mogłam dobrać też dietę bez glutenu i laktozy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Jak to zrobic? Wychodze o 6:30 i wracam o 17. wieczorem lekcje,kąpanie itp..

ja rano wypijam kawę albo energetyka, wychodze z domu z buletka wody, i 1 przekąskę: owoc, albo kanapka, albo jogurt nat do 200 kcal, i jem to koło 11, wracam do domu po 17, to za nim sie ogarnę itp to zjadam ciepły posiłek do 400 kcal o 17:30 - 18:00 i koniec. wieczorem o 19: basen albo rower stacjonrany. i super się chudnie 🙂

czasem wiadomo człowiek skusi sie na czekoladę czy piwo, ale to do 19! max. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ciagu dnia staram sie jesc zbilansowanie - warzywa i owoce, 4 posilki dziennie, woda zamiast slodkich napojów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiłki co 5 godzin max 3 w dniu, brak słodyczy typu batoniki i zbilansowane posiłki, w ten sposób unormujesz sobie insulinę i chudnięcie będzie łatwiejsze poza tym u mnie pomogła zmiana antykoncepcji z hormonalnej na mechaniczną w postaci diafragmy dopochwowej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×