Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Prezent dla teściowej?

Polecane posty

Gość gość
Odcielam sie od tesciowej tylko ona nie potrafi sie odciac ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Żeby nie te teściowe to m.innymi ty wsadziłabyś sobie wibrator do c... a dzieci miałabyś z in vitro prymitywny pasztecie,aż dziw bierze że ta kobieta takiego śmiecia jeszcze nie pogoniła. Żeby było jasne,nie jestem teściową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.49 No dziwne bardzo, naprawdę. Widocznie źle się odcięłaś, albo nie do końca chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie kobitki problem,ja od pierwszego dnia kiedy syn się ożenił wyjaśniam że nie obchodzę żadnych okoliczności dotyczących mojej osoby w tym: Dnia Matki,Dnia Kobiet,Imieniny ,żadnych prezencików pod choinkę itd. Zrobiłam to świadomie, że co nie daj Boże miałby się ukrywać biegnąc z kwiatkiem. To by mnie bardziej bolało niż zwykła nie pamieć.On ma spokój a synowa nie ma problemu z upominkami. Vice Versa też mnie nie obowiązuje i jest super.Ja życzę wszystkim bez wyjątku wszystkiego co najlepsze .Uważam że często te okoliczności o teatrzyki a w sercu trudno się dopatrzyć już nie miłości ale zwykłej dobroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boszzz zegarek, ciastka dużo lepszy pomysł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kuźwa ale prezent,ciastka :O:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poskromionaannaa
Hahha co tu się dzieje :D są ludzie i ludzie, nie ważne czy ktoś jest teściową czy synową - w każdej grupie są ludzie mili i beznadziejni. I do jednej z pań - co ma wykształcenie do prezentów? Jak jesteś zachłanna, to Twój problem - bo pozytywnych uczuć po Twoich słowach raczej nie widać. Można i bez prezentów i ciepło. Jak dawałaś na odwal się to się nie dziw, że nie odwdzięczali. Do innej Pani - u mnie w firmie poprzedniej wręczaliśmy sobie prezenty nie niespodzianki ;) to koleżanka chciała tabletki iqgreen na odchudzanie i nikt nie oponował. Chciała, to dostała :) z efektów zadowolona więc nikomu nic do tego. Ja też lubię pieluchy na prezenty dla dziecka bo to ccoś co mnie odciąży. Ale niektórzy nie lubią - ile ludzi tyle opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość teściowa 2 synowych
synowa dobra ale do czasu 2017.12.09 [12:39 Przykre to co piszesz .Każdy z nas jest inny i trzeba się z tym pogodzić .Teściowa i synowa to dwa różne pokolenia,spojrzenia na życie i otaczającą rzeczywistość.Jeśli ma się pozytywne nastawienie /teściowa jak i synowa/ to nie ma spięć :) Dla mnie moi synowie to byli całym moim światem,wszystko kręciło sie wokół nich ale do czasu.Gdy założyli swoje rodziny pępowina została odcięta.Każdy żyje swoim życiem.Jestem wdową od 4 lat ale nie biegam do dzieci ani nie dzwonię z byle pierdołą codziennie.Synowe mam super, jako matki moich wnuków jak również jako żony/nie skarżą się synowie hahahaha/.Relacje teściowa -synowa są ok :). Szkoda że niektórzy nie potrafią docenić czyjegoś dobrego serca ,gestu,pamięci . Pozdrawiam Ciebie serdecznie :) Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny:) Dodam na koniec,też dostałam pierniczki od synowej,pięknie zapakowane :) ale sie cieszyłam.jak dzieciak :):) teściowa 2 synowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
A może biżuteria? Każda kobieta będzie zadowolona z takiego prezentu teściowa również:) Jeżeli szukasz takiej wyjątkowej biżuterii to zerknij tutaj https://bizoe.pl/ Bardzo ładne wzory masz do wyboru i oprócz tego biżuteria jest bardzo dobrej jakości. To ważne, bo dając biżuterię w prezencie chcemy aby ktoś poczuł się wyjątkowy i to właśnie się czuje w przypadku tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja teściowa to taka żyła jak ich mało na szczeście dla mnie i dla niej mieszkamy daleko od siebie ale prezenty jej wysyłam najczęsciej kwiaty z poczty kwiatowej. A jak się widzimny to zaciskam zęby żeby nic niemiłego jej nie powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga

Ja teściowej ostatnio kupiłam zegarek jordan kerr i była zadowolona, nie wiem, czemu jest takie przeświadczenie, że teściowa to zło. My się z moją bardzo lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prezent dla teściowej to jak dla mnie wyjście z wnukami na Bajgranie :) https://bajgranie.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casee

hmmm a może coż szalonego jak lot w tunelu aerodynamicznym speedfly? ja byłam z mężem jestesmy po 40 stce. To jest koło wrocławia wiec dojazd jest bardzo wygodny, a przygoda ogromna :3 jak masz dobry kontakt z teściową to taki lot tylko wzmocni waszą relacje 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozalia

zrób ciastka i kup zegarek! Xonix to najlepsza firma moim zdaniem i moja mama i teściowa uwielbiają 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja teściowej kupiłam kolczyki i byłą zachwycona :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur

Nigdy nie wiem co kupić, kompletnie się na tym nie znam. Ostatnio zamówiłem bukiet kwiatów z poczty kwiatowej. Zbytnio się nie wysiliłem ale najważniejsze że prezent się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś zestaw kosmetyków? Bon na masaż czy inne zabiegi,coś z biżuteri ,np.bransoletka,kolczyki .Jeśli lubi kawę bądź herbate to jakiś fajny zestaw różnych smaków.. Bądź skromniej kwiaty i czekoladki 😉 Ewentualnie już skomponowany kosz prezentowy ze smakołykami: 

https://pieknygdansk.pl/kosz-upominkowy-udany-prezent-na-rocznice/

Takie kosze można zamówic w sieci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×