Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niesmialy kolezka

Karuzela vol.2

Polecane posty

Gość gość
Błąd kolezko. Nie powinno sie to nazywac "karuzela", ktora niech odejdzie razem z załozycielka. Chyba jest jej przykro, jak to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Pytanie podstawowe - dlaczego stali bywalcy na forum erotycznym nie rozmawiają o seksie? Macie zerowe libido, jest to temat nie na miejscu, temat tabu, moze musicie pokazać wyższość, hejt jest lepszy, a moze jest dymanko tylko na privie lub w realu? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie, ze jest dymanie na priwach, zawsze bylo. Ale to nie dla Ciebie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A hooj wpadłem się przywitać.:) już całkiem znudziło mi się kopać tego delikwenta. Z 10ęć str nadrobiłem szybciutko nie czytając w ogóle jego wypocin. I powiem ci i wszystkim to jest ten moment i tak należy indywiduum traktować. Babeczki z muzyką by się przydały. Przecież są tysiące nicków do wymyślenia. Prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karuzela pod dyktando Widmo i Wandy. Tego jeszcze nie grali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Oczywiscie, ze jest dymanie na priwach, zawsze bylo. Ale to nie dla Ciebiejezyk.gif x Pominę prowokacje. A czy tutaj nie możecie pisac o seksie, przecież to forum erotyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosciu123543 Najpierw atmosfera, potem dymanie :classic_cool: Z resztą jak już gość 14:18 napisał, na priv albo w realu. 14:20 Ja tutaj jestem gospodarzem i oddam Karuzelę prawowitym właścicielkom :) Want, czytałem i tam odpisałem. Odpisz już tutaj :) Kapitanie, sprowadź te Panie do nas, na swoim statku :) Rum masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Ok, a czy fajnej atmosfery nie da sie zrobic, delikatnie rozmawiając o seksie? Myzyka, wino, śpiew oraz wstawki hejterskie to troche mało jak na dobra atmosferę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się że one chcą by wrak pozostał na dnie. W tym momencie buziaki sympatii dziołchy. Ale jak już mówiłem jutro jest nowy dzień..za rok...Życie zatacza kręgi i czasem bywa tak że coś się wali i trzeba od początku. Decyzja nie do mnie koleżko ale postaramy się. Co powiecie na LP. Lost on you. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie sądziłam, że pisząc "moja dziedzina" piszesz serio :) Informatykiem nie jestem, a wiedzę dotyczącą różnych technologii zgłębiam w troszkę innych celach i poznaję ją (daną technologię) powiedzmy tam, gdzie ona się zaczyna :) Znam ten utwór, bardzo go lubię, szczególnie w innym wykonaniu. To może ode mnie https://www.youtube.com/watch?v=pX2UIC5nM2I&list=PLjeIUh9bnowRQxqXYEHNn_SgVgUJaYpqG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lp nie w moim stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Kapitanie, jasne ze znamy sie. Sprawdzasz czy nie podszyw, rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LP jest w stylu dumber i dlatego to proponuje:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam wolę szpaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Seal jest swietny, szkoda ze juz nie tworzy takich piosenek jak w latach 90-tych. A tutaj na prawdę fajny i nowy kawałek: https://youtu.be/V54CEElTF_U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiecie chyba, że Niestała i Słodka szybko nie wrócą. Żeby uniknąć hejtu. Zakładanie tematu Karuzela to kpina ze stałych rezydentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karuzele zawsze zaczynała czytaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie rozumiecie chyba, że Niestała i Słodka szybko nie wrócą. Żeby uniknąć hejtu. Zakładanie tematu Karuzela to kpina ze stałych rezydentów. X Wyobraź sobie że całkiem szczerze jak na pirata napisałem list otwarty i wiem że został odebrany. Moje intencje są klarowne i czyste. Daleko mi do kpiny. Kpina to ten cieć a o ktorym nie wzpominamy. Więc wyluzuj zrobić ci *pinacoladę? Czy wolisz shota? Poza tym jest vol.2. Tak? Na marginesie ns ściskam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A są tu sanitariaty? ;) To pytanie retoryczne. A tak na serio, to nie wiem po co powielać schematy. Wyglądasz na kreatywną osobę a swoim zachowaniem jesteś człowiekiem, który zwyczajnie odziera kupony. I tak gdyby nie Amstaf nie zagrał na puzonie swojego czasu, wszystko potoczyło by się inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
Nowy, nie żałuj mu. Jakby zazdrosc przez Ciebie przemawia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moźe niech sobie odpoczniesz, gdzieś w zaciszu. Dobrze jej to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×