Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niesmialy kolezka

Karuzela vol.2

Polecane posty

Gość gość
Baw się dobrze kapitanie nie zapomnij tylko,obyś nie wypłynął na szerokie morza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieśmiały - pamiętaj tylko, że czas bywa też wymówką. Pamiętaj, że czas dla ważnej osoby zawsze się znajdzie pod warunkiem, że się chce. Ciesz się, że tą osobę masz, to się liczy najbardziej :) Gościu cyferkowy - czy mamy podobny gust? Być może, choć ciężko jednoznacznie stwierdzić, bo to tylko niewielki fragment tego, co słucham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123543
„Gościu cyferkowy - czy mamy podobny gust? Być może, choć ciężko jednoznacznie stwierdzić, bo to tylko niewielki fragment tego, co słucham usmiech.gif” X Dokładnie mam tak samo, lubię bardzo rożne rodzaje muzyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ns siedzi na kafe bo brakuje jej faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posłucham każdego rodzaju muzyki, jednak nie każdy lubię. Z różnych powodów, albo inaczej - przez wzgląd na pewne osoby toleruję także disco loko. Mam jeden - ulubiony gatunek muzyczny. On jest takim moim lekarstwem na wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody, nie za bardzo sie rozpychasz? Bo se łokcie pościerasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość123543 dziś "jakby zazdrość przez ciebie przemawia..." x Nie ma to nic wspólnego z zazdrością . Nie podoba mi się to że ktoś swój forumowy lans opiera na chwilowej popularności. Karuzela miała trzy mocne serduszka, które biły niezależnie od pogody, okoliczności, Ten człowieczek szybko się wypali i już w czerwcu nie będzie pamiętał że założył sobie temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Młody, nie za bardzo sie rozpychasz? Bo se łokcie pościerasz X I ten ton. Świat zakręcił niestety. Puść swoją muzykę siadaj i uwierz że tamto se nie wrati. Stary młody . Obowiązuje tu fala?. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku pamięci kurfa,:D jakby umarły bo pokazali jotpegi z delikarnie ujmując pasztetowymi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Młody ma adwokata?! Fala była ale w wojsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po taaakiej przerwie tylko takie "cześć"?:P nieśmiałość powróciła? Od początku zaczynamy?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego tego ten twór rodzi podziały. Albo szarpiemy się na jednej karuzeli albo każdy założy swoją, co znaczy że będziesz w punkcie wyjścia autorze woluminu 2. x Tak na marginesie oglądałeś Rambo 3? Karuzela to Titanic, tonie tylko jeden raz. 🖐️ )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż tak? Nie no aż tak to nie:D w tej sytuacji najbezpieczniej byłoby zwyczajnie zapukać do drzwi, bo wiesz...ja niebezpieczna bywam kiedy sie mnie straszy:D X Piszemy, rozmawiamy:) nie wymyślaj. A co do tańca. ..jak dobrze prowadzisz to jest szansa ze jakos to wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm zapukam do drzwi. Masz balkon? ;) Może wkradnę się na niego z kwiatami. Zaskoczę Cię ;) X Jak prowadzę? Nie wiem. Musiałabyś się przekonać sama. Do czego byś miała ochotę zatańczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Traktowanie jak poległych bohaterek kobiet, ktorych srednio urodziwe wizerunki wyplynely z glupoty, jest smieszne. Ale jechanie na ich temacie, co uniemozliwia zapomnienie o sprawie jeszcze bardziej kiepskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pomysł! Poczekaj do gwiazdki, wejdź przez komin i rozsiądź pod choinką:) będę i zaskoczona i zadowolona ze Mikołaj w tym roku wreszcie dotarł:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile osób nagle "powróciło"🖐️:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×