Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie wiem o czym mam z nim gadać

Polecane posty

Gość gość

Znamy się od niedawna. On teraz jest za granicą. I rozmawialiśmy na takie podstawowe tematy żeby się lepiej poznać, a teraz i ja i on milczymy. Nie wiem co robić. Gadanie przez internet tak się chyba często kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli na siłę musisz szukać tematów do rozmów z kimkolwiek to wiedz że nie nadajecie na tych samych falach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem polega na tym, że naprawdę krótko się znamy. I nie ma tematów do rozmów bo wcale nie spędzamy czasu ze sobą. Rozmowa stanęła na tym, że w styczniu mamy się spotkać jak on wróci z zagranicy. Nie chcę na siłę o czymkolwiek gadać dla samego gadania, a z drugiej strony to chciałabym żeby się odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak już wcześniej zdarzyło nam się rozmawiać to było miło i nawet dużo pisaliśmy. Tylko , no jak mówię, temat się wyczerpał nam. Odległość robi swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawdę odległość ma jakie kolwiek znaczenie do rozmowy? można znalęsc wspołne teamty film ksiązka sport lub chociazby opowiadać sobie na wzajem jak minoł dzień jakie plany na jutro. co się w dniu spodobala a co nie. milion tematów nawet nie wysilajac sie szczególnie można znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niby tak, ale kwestia też zacząć jakoś, zagaić, żeby nie wyglądało, że na siłę chce znaleźć temat rozmowy lub na siłę zagadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem coś wam nie styka po prostu skoro nie możecie znaleźć tematu do rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×