Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spalacz tłuszczu redox extreme czy trizer

Polecane posty

Gość gość

Jak uważacie który ze spalaczy tłuszczu wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym wybrała REDOXa również otrzymujesz w pakiecie dietetyka i trenera wydaje mi się że lepszej jakości usługa bo z potreningu.pl, a dodatkowo skład jest znacznie lepszy no i cena niższa :) Mam nadzieje że pomogłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam redoxa od mikołaja, sam spalacz przynosi już rezultaty, ruszam również z dietą która jest w pakiecie, do sylwestra nie zdążę ale na lato będę laseczka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem REDOX bije na głowę trizer'a pod każdym względem, więc dla mnie wybór jest prosty-REDOX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiś czas temu kupiłam Redoxa i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagusiaXX
Tylko Redox! zakupiłam w styczniu (na początku) i mam już dietę dla mnie i ćwiczenia i naprawdę to działa. Przekonała mnie Pani zielarka ze sklepu zielarskiego i miała rację. https://herbapis.pl/redox-extreme-capsimax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żaden z nich, oba nie mają prawa działać opinie o trizerze www.forum-sportowe.pl/topic/547-fitlabs-trizer-stosowa%C5%82-kto%C5%9B-opinie-i-skutki-uboczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opinie o redox extreme www.forum-sportowe.pl/topic/1187-allnutrition-redox-extreme/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszedzie pisza ze treizer to sciema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
schudłam z trizerem 5kg więc nie wiem czy taka ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jesteś szczupła ale denerwują się mankamenty jak oponka czy boczki, to warto się zastanowić nad zwiększeniem aktywności, spacery, rower, aerobik może basen. Oczywiście ograniczenie słodyczy, fast foodów czy tłustych przekąsek. Warto pomyśleć także o środku przyspieszający proces redukcji np: o Efedrynie, środku, który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki. Ja zawsze zamawiam od Dominiki (kom.732 845 431) i jestem bardzo zadowolona. Boczki i oponka zniknęły, zarysowały się mięśnie, nie ma efektów efektów jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×