Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dobra prostownica do kręconych włosów

Polecane posty

Gość gość

Jak w temacie możecie polecić jakąś dobrą prostownicę do mocno kręconych włosów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za 150 zl kupiłam prostownicę remingtona keratin protect i uważam ją za bardzo dobrą. Ma stopnie temperatury do wyboru a najwyższy to 230. Natomiast jeśli masz mocno kręcone włosy to efekt i tak nie będzie zbyt długotrwały, choćbyś użyła tony lakieru do włosów. W takim przypadku lepiej zrobić keratynowe prostowanie (u fryzjera lub samodzielnie, ale fryzjerzy mają lepsze prostownice) i mieć spokój na 4-6msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podpinam się do tematu bo przetestowałam już sporo różnych prostownic i w sumie żadna nie dała większego efektu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam philipsa ale szału nie ma, wole nie niszczyc włosów w sumie więc też się chetnie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkaa
Grunt to dobra prostownica ale też stosowanie balsamów termoochronnych przed prostowaniem. Takie zabiegi, szczególnie wykonywane często, mogą bardzo niszczyć włosy więc należy je odpowiednio chronić. Co do prostownic to wiem jedno - im droższa tym lepsza. Nie da się kupić dobrej jakości sprzętu za 150 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
Dziewczyny serio warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, bo w ten sposób nie zniszczycie sobie włosów. Ja kupiłam jakiś czas temu prostownicę inoar extreme premium iron za prawie 500 zł i nie żałuje ani jednej wydanej na nią złotówki. Ma ceramiczne powłoki, regulację temperatury od 130 do 230 stopni. Kolorowy wyświetlacz i długi kabel :) AAA i nagrzewa się błyskawicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola_11
aabuenaa ja też mam tą prostownicę i w życiu nie zamienie jej na inną :) Dla mnie hitem są jej zaokrąglone brzegi, w końcu mogę bez problemu zrobić sobie burzę loków na głowie. I potwierdzam, warto w nią zainwestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo super, szkoda ze mi mikolaj takiej nie zafundowal :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RudaGrażka
W tematach związanych z włosami ufam swojej siostrze, która zna się na tym jak mało kto. Ostatnio wybierałyśmy razem prostownicę i doradziła mi babyliss z digital sensor, bo prostuje nawet mocno pokręcone włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galkara
Jest ;) Wystarczy, że wpiszesz digital sensor i wyszukiwarka Ci pokaże, a dokładny model to ST500E. Myślę, że spokojnie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoagrafka
a moze keratynowe prostowanie? ostatnio zdecydowalam sie na ten zabieg u fryzjerki i polecam :) wloski sa wygladzone, zdrowsze, bardziej miekkie. latwiej sie ukladaja :) tylko trzeba trafic na dobra keratyne, ja mialam robione moroccan treatment'em :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj głupie baby, keratynowe prostowanie polega na wprasowaniu protein we włosy czyli w przypadku kręconych włosów często podbija skręt. Proste, zniszczone włosy często się faluja z braku budulca, keratynowe prostowanie powoduje że włos jest odzywiony a prosty włos jest tylko skutkiem ubocznym. Do włosów kręconych to tak nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam babyliss digital sensor. Od urodzenia mam kręcone włosy i zwykle musze napakować tony kosmetyków, żeby były proste chociaż pół dnia. A ta prostownica prostuje najlepiej ze wszystkich, których do tej pory używałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Keratynowe prostowanie rzeczywiście może nie zapewnić idealnie prostych włosów jak ktoś ma bardzo kręcone, ale już falowane z pewnością wyjdą proste. Ja mam z natury właśnie raczej falowane i po zabiegu Amazon Keratin są gładkie i proste. Efekt mi się podoba i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×