Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mcusndmtnus

Nagie sytuacje opiszczie prosze!!

Polecane posty

Gość mcusndmtnus

Napiszcie jakieś swoje sytuacje jak byliście/lyście nago

Gość gość
He he he. Miałam kiedyś taką sytuację. Znajomy Ojca robił u nas łazienkę. Gdzieś po 4 godzinach zachciało mu się pić, więc postanowił poprosić mnie o o szklankę wody lub kawę. Zapukał do drzwi raz drugi trzeci ale nie widocznie nie słyszałam gdyż grała dość głośno muzyka. Otwarł drzwi wszedłem do środka. A tu ja zupełnie naga opala się na tarasie. Byłam zaskoczona jego wejściem w pierwszym momencie, lecz pomyślałam czemu by nie!! Spróbować! Uśmiechnełam się i zaprosiłam do wspólnego opalania.

Gość gość
Ja jeździłem nago na rowerze po lesie na Mazurach. Droga była pusta, ale w pewnym momencie nadjechała parka z naprzeciwka. Uśmiechali się, nie zatrzymaliśmy się.

Gość gość
fajnie a bylo coś więcej robiłaś mu lodzika?

Gość gość
Sytuacje jak byłyście nago? Chyba czegoś nie zrozumiałam.: ( Wczoraj kąpałam się nago w wannie a dzisiaj rano po zdjęciu piżamy też ze dwie minuty byłam nago.

Gość gość
chodzi o to Że przez przypadek toś cie zobsczyl nago albo sie masturbowałaś i ktoś cie zobaczcył

Gość gość
Na początku tylko się opalaliśmy!! Lecz z czasem czując i widząc jego obecność zrobiłam się mokra, jego sprzęcik był nie ukrywając sporych rozmiarów i na dodatek sterczał kiedy położył się na plecach. Zakończyło się to cudownym seksem i nie żałuję tego gdyż było mi cudownie. Nie przeszkadzało mi to że On był 13 lat starszy wręcz przeciwnie.

Gość gość
Aaaa. O to chodzi. Wpadek takich to trochę było.

Gość gość
to opowiadaj

Gość gość
głośny miałaś orgazm?

Gość gość
Orgazm naturalnie miałam i to nie jeden. Faceci z mojej kategorii wiekowej nie dali mi nawet 30% tej przyjemności co On mi dał. Sama nie wiem czemu ale pozwoliłam u aby skończył we mnie!! Uprzedzał mnie że za chwilę eksploduje jeśli nie zwolnię galopować na nim. Byłam zbyt podniecona i pobudzona dlatego pozwoliłam by zakończył w środku. Na szczęście w ciąże nie zaszłam.

Gość gość
o boże a teraz jesteś napalona bo mi stoi wymIenimy sie na gg zdjęciami?

Gość gość
Tak pieściliśmy się wzajemnie!! Nie podaję ani G.G ani emaila. Gdyż to było kiedyś. Teraz jestem w trwałym związku!!

Gość gość
Jak już pisałam o 18:23 tych wpadek i sytuacji trochę miałam. Jednak zdecydowana większość była jak nie byłam pełnoletnia a tym nie każdy będzie zainteresowany lub mogło by być to źle odczytane. Opiszę więc mój ostatni "wyczyn". Pojechałam do kuzynki. Jest dużo starsza ode mnie. Jednak traktujemy się jak siostry. Nasze mamy są siostrami. Zawiozłam prezent na spóźnione imieniny. Jej mąż zaczął polewać wino własnej roboty. Myślę że było wzmocnione bo nieźle grzało. Ale tez bardzo mi smakowało. Później zaproponował nalewkę też własnej roboty. Jak dla mnie, to był spirytus zabarwiony sokiem. No może przesadziłam, ale było to bardzo mocne. W efekcie zaliczyłam tzw zgon. Zadzwonili do moich rodziców że będę nocowała u nich. Z relacji gospodarzy wynika że zasnęłam w wannie. Mąż kuzynki jakoś otworzył drzwi i wyłowili mnie z wanny. Dodam ze byłam obrzygana. Obudziłam sie rano z bólem głowy i potwornym kacem. Pierwszy raz coś takiego miałam. Ubrana byłam w koszule nocną kuzynki w dodatku była ona ściągnięta prawie pod pachy. Obok mnie spała kuzynka. Mówiła ze musiała mnie pilnować bo rzygałam. Na mój gust to raczej mnie pilnowała przed jej mężem by nie miał w nocy zakusów.

Gość gość
mnie tato nago widział

Gość Edyta_38
Ja często w domu chodzę nago. Mężowi wtedy od razu staje fiutek.

Gość gość
to wrecz fantastycznie wygladalo wchodze do pokoju oni sa oboje nagolasa nie krepuja sie tego nie spodziewLI SIE TEGO

Gość gość
Często jestem u mojej cioci która jest 29 letnią rozwódką i mieszka sama. Ciocia powiedziała żebyśmy chodzili bez ubrań. Niedawno powiedziała mi że powinienem zacząć golić włosy które wyrosły mi na jajkach, a na początek ona mi pokaże jak to robić. Siedziałem na wannie a ciocia namydliła mnie specjalnym kremem potem ogoliła i nasmarowała balsamem.

Gość gość
Mialam wpadke na wczasach . Basen z sztuczna fala. Wyszlam z pod niej ale cos tak czulam duzo oczu w moim kierunku. Po chwili doszlo do mnie ze brakuje na mnie dolnej czesci kostiumu i swiece golizna . Jestem dosc atrakcyjna i mam fajnie wygolone wloski. Nie powiem troche stres mnie dopadl. Jednak spokojnie bez paniki poszlam do szatni.

Gość gość
to wrecz fantastycznie jak niespodziewanie ujrzalam magiego kolege w sztni on sie nie krepowal tego pragnol abym sie rozebrala tez do naga wspolnie moglismy popiesci sie nago odbyc seks to wspanile chwile jakie sie wspomina stale

Gość Alina +23

Byłam w lesie znalazłam jezioro bez wachania rozebrałam się do naga i zaczęłam pływać wyszłam z wody wzięłam ubranie w rękę i poszłam dalej póżniejpołożylam ubrania i odeszłam na chwilę a pochwili wracam i tam ubrań niema obejrzałam się wokół siebie zasłoniłem rękoma piersi i pochwę pobiegłam w jednó stronę wyszet gościu powiedział że nie odda mi ubrań kłućiłam się znimale do nic nie dało więc poszłam totalnie nago do domu szłam krzakami ale myślałam wyjść na ulicę i dołączył mnie chochłopak i powiedział masz ładnó dupę i cieszę cycki a ja uciekłam do domu

Gość Mama
1 godzinę temu, Gość Alina +23 napisał:

Byłam w lesie znalazłam jezioro bez wachania rozebrałam się do naga i zaczęłam pływać wyszłam z wody wzięłam ubranie w rękę i poszłam dalej póżniejpołożylam ubrania i odeszłam na chwilę a pochwili wracam i tam ubrań niema obejrzałam się wokół siebie zasłoniłem rękoma piersi i pochwę pobiegłam w jednó stronę wyszet gościu powiedział że nie odda mi ubrań kłućiłam się znimale do nic nie dało więc poszłam totalnie nago do domu szłam krzakami ale myślałam wyjść na ulicę i dołączył mnie chochłopak i powiedział masz ładnó dupę i cieszę cycki a ja uciekłam do domu

Z tej strony mama. Spakowałeś się już do szkoły na jutro ? Jak nie to biegusiem . 

My raz sie z kolezanką wzajemnie masturbowałyśmy na geografii w ostatniej ławce. Chlopak to widzieli nasze c***i ale nam to nie przeszkadzało. Najgorsze bylo to ze niekontrolowanie sie zesikalam na podłogę zaraz po glośnym orgazmie. Przez hałas zauważyła to nauczycielka i wezwali rodziców

jedyne nagie sytuacje, w jakich uczestniczę, to jak raz w tygodniu się kąpię.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się