Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo prosta przyczyna

Wiecie dlaczego nie znajdziecie miłości po 30stce?

Polecane posty

Gość bardzo prosta przyczyna

dlatego że miłość jest naiwna, nielogiczna, bezmyślna, po prostu głupia, a wy ( szczególnie kobiety )po 30stce za bardzo analizujecie każdy szczegół, dlatego NIGDY jej nie znajdziecie, czas się z tym pogodzić, bo wasze doświadczenie życiowe działa na waszą niekorzyść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czwarta rano.idz spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha nie, dlatego ,ze faceci po 30sa juz beznadziejni.. zaniedbani i nudni.. milych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo prosta przyczyna
gość dziś Czwarta rano.idz spać. Zgłoś czwarta rano ale tylko u ciebie, u mnie jest inna pora skarbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
Pieprzysz. Ja znalazłam w wieku 35 lat. Właśnie prawdziwą i dojrzałą miłość znajduje się w dojrzałym wieku. Te pierwsze to faktycznie zauroczenia i emocje dlatego często się rozpadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No popatrz..a ja znalazlam- w wieku 37.lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nielogiczne i naiwne jest tylko zakochanie. Miłość której nie doświadcza większośc ludzi mimo bycia z kimś to zupełnie inna kwestia. Chyba co się dziecko mylą stany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 na 1000 może tak znajdzie, reszta biadoli że "nie ma dla nich facetów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba ma fantazje
gość43 wczoraj taaa... napisz jeszcze że 5 lat młodszy i jest modelem, nie chla i gotuje lepiej od ciebie, a co on ma z ciebie za pożytek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można szukać czegoś, co nie istnieje? Po trzydziestce tym bardziej. Mój ojciec ledwie owdowiał, zaraz mu się do d/u/p/y przykleiła kobiecina. Znalazł miłość? Nie sądzę. Każda leci na pieniądze. Normalny człowiek myśli, z kim mu będzie dobrze, żeby mieć dach nad głową i nie zdechnąć z głodu. Naiwni nazywają to miłością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście chorzy bez kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy kłamią, wszyscy pierdzą i wszyscy są chorzy na głowę? Nie wciskaj kitu, bo nikt ci nie uwierzy Andżeliko, Dżesiko czy jakcitam ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reklamują się fajne zespoły. Kup bilet, zamiast pisać pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdury. Milosc mozna znaleźć j w wieku 70 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz dlazego autorze? Bo Polska jest mentalnie w sredniowieczu i wszyscy maja owczy ped do malzenstwa w wieku 22 lat. I dodatkowo jest nietolerancja i pietnowanie. Wyjedzcie do normalnego kraju, po 30 tce to zycue sie dopiero zaczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mieszkam w polsce od dawna, ale mentalność babska jest podobna wszędzie, usidlić naiwniaka a potem zaciążyć i się lenić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, ja mogę tak samo powiedzieć. Większość kobiet ma kompleksy jeśli nie złapie męża. Kto nigdzie nie był, obwinia Polki o wszystko, co najgorsze, tępi ludzie, masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze analizowałam. Nawet jak miałam 16. Ale tez umiem być spontaniczna. „aba ma fantazje dziś gość43 wczoraj taaa... napisz jeszcze że 5 lat młodszy i jest modelem, nie chla i gotuje lepiej od ciebie, a co on ma z ciebie za pożytek?” A ja znalazłam w wieku 36 lat, nie jest 5 a 11 lat młodszy. Nie chla i gotuje lepiej ode mnie :) tylko do modela mu daleko (mi tez) Jaki ma ze mnie pożytek? No cóż. Mimo wszystko niezłe gotuje, można się ze mną pośmiać i spontanicznie pobawić i akceptuje i wspieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze, już tyle negatywnych w wydźwięku tematow o kobietach po 30-tce zalozyłes, ze każdy następny jest coraz bardziej trywialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:34 Spadaj szmato napisał prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to dziwne bo jak tak patrzę po znajomych to niemal wszyscy znaleźli sobie kogoś właśnie po 30stce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A co to znaczy jaki ma ze mnie pożytek? Jakiego pożytku oczekujesz w związku i miłości? Wiążesz się z kimś żeby ci do czegoś służył? Widać nie masz pojęcia co to w ogóle jest miłość biedny , ograniczony człowieczku, żal mi cię. Szukaj dalej baby żeby mieć z niej pożytek ale pewnie drogo cię to będzie kosztować. A odpowiadając na poprzednie debilne pytanie" jest 17 lat starszy ode mnie i wygląda lepiej niż niejeden 30 - latek. I ugotować też potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość43 2017.12.17 17 lat starszy to zdechnie sporo przed tobą i będziesz biadolić jakie to hoojowe twoje życie, ale tak to jest brać dziadka dla kasy zamiast równolatka, bo co ty możesz mieć wspólnego z kimś z innej generacji, chyba że szukałaś figury ojca bo go nie miałaś, innego wariantu nie ma. szansa jest że bedziesz wdową szybciej niż myślisz, bo faceci umierają wcześniej niż kobiety a twój ma jeszcze 17 letnią przewage bliżej do trumny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestań bajerować pïerdoły
gość43 2017.12.17 związek to wzajemne wykorzystywanie się nawzajem w wspólnym celu, więc przestań píerdolić że jesteś z nim dla pięknych oczu, bo się wyrzygam prosto na twój parszywy kłamliwy ryj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie juz dawno z tym podogodzilam, ze bede sama i przestalam juz dawno kogokolwiek szukac. Zyje chwila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestań bajerować pïerdoły dziś gość43 2017.12.17 związek to wzajemne wykorzystywanie się nawzajem w wspólnym celu, więc przestań píerdolić że jesteś z nim dla pięknych oczu, bo się wyrzygam prosto na twój parszywy kłamliwy ryj xxxx Ryj to ty co rano widzisz w lustrze przegrańcu p******y :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są pieniądze jest miłość. Mogę się zakochać na żądanie a mam 32 lata i jestem śliczna. Partnerów mogę mieć ile chcę, ale go/ło/du/pc/om mówię NIE! Szukajcie sobie partnerek gdzie indziej. Ani myślę tracić czasu na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
I dlatego żadna ni chce nawet cię kopnąć w dupę. Płać dalej za seks frajerze albo do końca życia wal konia bo jesteś tak beznadziejny ze nie jesteś w stanie nikogo sobą zainteresować. Zal mi cię pustaku , nie możesz znieść że ktoś może być szczęśliwy. Dla kasy to można być z kimś takim. Prawdziwy mężczyzna ma osobowość i charakter więc potrafi wzbudzić zainteresowanie. I spokojnie, ma więcej energii i lepiej wygląda niż niejeden młodszy ode mnie. Jako mężczyzna wzbudza zainteresowanie kobiet i młodszych i starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
A wykorzystywanie się nawzajem nie nazywa się związek. To się nazywa układ; frajer i d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj idź walnij sobie na morde z KG tapety bo straszysz a haloween już dawno minął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×