Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tango do rana

Która pójdzie na sylwestrowe tańce z niepijącym facetem

Polecane posty

Gość tango do rana

po 40stce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za oferta! Az dziw, ze nie ma zgloszen. Gdyby nie pewne okolicznosci, zwlaszcza odleglosc przyfrunelabym jak na skrzydlach. Zycze Ci powodzenia i szampanskiej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie? co to za bal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety brzydza sie niepijacymi mezczyznami. Wiem po sobie. Kazda mi odmawiala bo jestem niepijacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz konkretnie. Miasto, lokal itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pijesz bo nie lubisz, czy nie możesz? Jeśli to pierwsze,to ja bardzo chętnie, oczywiście pod warunkiem, że dobrze tańczysz, ja uwielbiam tańczyć, no i nie straszysz wyglądem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufam takim co to nie piją. Może się boi że jak wypije to wariat. Może myśli że jak nie będzie pił to se babe przygr**** a jak już na dobre się zabezpieczy bo zrobi jej dzieciaka to zacznie chlac bez opamiętania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja! Taki facet to cud-miod-orzeszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nedzne prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki pragna mezczyzne ochlapusa alko niepijacego muzulmanina, ktory z nich zrobi niewolnice w burce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tango do rana
nie pije bo nie lubie, nigdy nie piłem nałogowo, obecnie nie mam nawet piwa w lodówce bo nie lubie. Również nie pale, nigdy nie paliłem, oraz nie ćpam itp. Miasto obojętne, zainteresowana może dojechać/dolecieć lub ja to zrobie w drugą strone. Tańcze w miare dobrze, wystarczająco jak na takiego typu imprezy, choć daleko mi do profesjonalisty. Wyglądem moge straszyć, zależnie od tego co kto lubi, 180 i 70kg, nie łysy i nie brzuchaty, ale i nie maczo kulturysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Fajnie, ze sie odezwales :-) Powoli sie sie sprawa klaruje. Ile masz lat i czym sie interesujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tango do rana dziś X Z takim opisem nie masz szans u zadnej kobiety. Wiem po sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja szukam partnera na Sylwestra ale z takim powolnym i malozdecydowanym lemingiem nigdy bym nie poszla! Sylwestra spedzisz jak co roku z mamusia w pokoju. I tak juz zostanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Autora: lepiej ty napisz czego z grubsza oczekujesz od kobiety, bo bedzie duzo zainteresowanych Twoja oferta. Jaki typ kobiety ci najbardziej odpowiada: -wiek (ramowo) -budowa ciala (dla facetow to podstawa, rzadko ida na kompromis w tej kwestii) -ewentualnie inne cechy wygladu, ktore sa dla Ciebie wazne lub odstreczajace -do tego ze dwa zadania o innych cechach kandydatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpodszyw
wiek 35-45l, wzrost 170-185cm, BMI w normie, kolor oczu , włosy, buzia , cycki dowolne, jakby jeszcze sympatyczno -zołzowata wariatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tango do rana
gość dziś jestem spokojnym człowiekem i pasowała by mi spokojna kobieta, absolutnie nie paląca bo sam nie pale, najlepiej też nie pijąca alkoholi, co do innych spraw, napewno aby była po 30stce, szczupłej lub średniej budowy, max 175, nie była kompletną idiotką lub materialistyczną lalką, lalki barbie i inne "piękności" ze sztucznymi biustami i "dziubkami" absolutnie odpadają, po prostu aby była przeciętna dziewczyna, zwyczajna, z dobrym sercem, tyle w sumie, no i aby lubiała tańczyć albo miała ochote np. zapisać się na tego typu kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tango do rana
gość dziś taka jak ty też mi nie odpowiada wiec jesteśmy w zgodzie aby się nigdy nie spotkać, życzej Ci miłej zabawy z kimś tam, gdzieś tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry ale ja bym z Tobą nie poszła. Zaproponuj konkretnie gdzie? Jaki bal? W jakim towarzystwie? Dwa, ja chce się wydziale a nie upić się na smutno i rozmawiać o filozofii. To ma być noc o której nie zapomnę przez pół roku a nie jakie pierdu pierdu. No i facet to jednak powinien umieć pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla wiekszosci kobiet zalewanie paly u mezczyzny to podstawowe wymaganie. Takie czasy. gość dziś U tej pani przyklad. Nie pijesz jestes dziwny a jak jestes zalany w trupa to jestes fajny. Oczywiscie wg kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pije i dobrze sie bawię na imprezach ,moj niestety pije ,umiaru nie zna i to jest problem!wolalabym by nie pil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Tango do Rana Wyglada na to, ze fajny facet z Ciebie. Naprawde nie mozesz znalezc dziewczyny, ktora lubi tanczyc i po prostu jest normalna i porzadna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Sorry ale ja bym z Tobą nie poszła. Zaproponuj konkretnie gdzie? Jaki bal? W jakim towarzystwie?" Wez napisz skladnie: jestes zaiteresowana czy nie? Bo to co napisalas kupy sie nie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tango do rana
gość dziś niestety jest to w obecnych czasach problem znaleźć dziewczyne ktora lubi tanczyc i po prostu jest normalna i porzadna oraz nie pije i nie pali, normalność nie jest dziś w modzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, napiszę skladnie. Przede wszystkim wydajesz się osobą mało konkretną. Zapraszasz na bal ale nie przedstawia żadnej propozycji. Chętnie umowilabym się na sylwestra ale pewnego rodzaju rozrywkę preferuję a innej nie. Co innego jeśli zaprosilbys mnie na bal a co innego jak na ognisko w górach. Na bal tak, na ognisko nie. Natomiast jeśli nie masz sprecyzowanych planów świadczy to o tym, że w zasadzie wszystko jest na mojej głowie, że to ja decyduje. Gdzie tu zaskoczenie, niespodzianka? A co do alkoholu. Alkohol też jest dla ludzi. Nikt nie lubi pijakow ale bez alkoholu to jest trochę podejrzane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ze ja nie pije to jestem podejrzana? Tak samo facet jak nie pije to co jest nienormalny?ja z chęcią bym takiego chciala co nie pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taki facet co pije to dopiero dno i wodorosty i pol metra mulu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przynajmniej ma powodzenie u kobiet w przeciwienstwie do niepijacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja juz takich co nie pili znalalam. Zawsze byl jakis powod to ojciec alkoholik a to w glowie sie toralnie przewracalo po alkoholu. Tak jak ktos napisal alkohol trzeba umiec pic. Wypic 2/3 piwka to nic zlego. Ja zawsZe sie smialam fo znajomych, ze czlowieka poznajesz dopiero po alkoholu. Ok autorze rozumiem, ze Ty nie lubisz pic wogole ale dlaczego oczekujesz tego samego od kobiety? Co drinka w sylwestra sie nie moze napic? Nuuuudyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×