Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Męszczyźni w jakim wieku interesują się 36 latkami

Polecane posty

Gość gość
7:33 Fantasta. Nie znam ani jednej 35 latki, co to tylko kapcie i tv. Fantastyki się naczytales. Ale fakt, po 35 roku zycia dużo facetów Tylko kapcie, tv, aha i jeszcze puszka piwa w ręce, w drugiej papieros. Hahahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tylko, że autorka sama się do tego sprowadziła. Ja nie interesuje, że facet jest w związku. Napaliła się na niego, jak sama pisze. Jakos nic o przymiotach duszy nie napisała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka to wczesniej to podszyw. Podoba mi się ten mężczyzna, ma coś w sobie. Z tym wiekiem to tak palnęłam ale tak myśle że około 50 moze mieć. I tak zaczęłam się zastanawiać jakie kobiety jesli chodzi o wiek mogą podobać się najbardziej takim facetom tzn na jakie zwróciliby uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci tak: Generalnie nam facetom, bez względu na wiek, najbardziej podobają się kobiety w wieku 17-25. Kobieta w tym przedziale wiekowym zawsze wygra ze starszą. Starsze się bierze jedynie z braku laku. Większość będzie bajdurzyć, że starsza lepsza bo dojrzała, że jest o czym pogadać a gdyby tylko miał okazje to by był właśnie z taką młodziutką. My jesteśmy wzrokowcami i owszem, intelekt też jest ważny ale natury nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko o takiej młodej możecie sobie,w ogromnej większości, jedynie pomarzyć ha,ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha dopiero teraz zauwazylam, ze walnelam byka i zamiast napisac mężczyzni napisalam meszczyzni hahaha No nic, byly prezydent tez robil bledy ortograficzne wiec czuje sie usprawiedliwiona :) Btw pisze z tel jeszcze noeraz cos napisze z bledem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne, najlepiej zwal na telefon :P To zupełnie jak na starym rysunku, widać świeżo namalowany na jakimś banerze napis "Niech Rzyje!", obok wiaderko z farbą, malarz z pędzlem w dłoni odwraca się i mówi "Szefie, mam pędzel do d...y"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze, a jeżeli nie wyglądam na swoje lata, to gdyby mężczyzna starszy dowiedział sięile mam lat, to by sobie darował? Co do rówieśników moich, to wiem, że lecą na 20 latki a co najśmieszniejsze 20latki oczywiscie te ktore nie lecą na kase uważają, że taki dla niej jest za stary. Mam koleżnkę bardzo atrakcyjną, ona ma 23 lata i widzę jak ci w przedziale 35-40 się do niej ślinią aż przykro patrzec, bo ona sama ich skwitowala cyt. "boze jakie staruchy się mnie czepiają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.31 dobrs nie chcesznie wierz, byly prezydent tez robił bledy i co ty na to? Jestesmy tylko ludzmi, a to nie jest temat na forum polonistycznym wiec jak chcesz kogos uczyć ortografii, to nie tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na ile wyglądasz? Bo jak on starszy od Ciebie jak piszesz to pewnie się zainteresuje, zwłaszcza, że pewnie nie ma dostępu do świeżego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
atrakcyjna dla niego nie jestes bo by dawno cie zaczepil daruj sobie i nastepnego poszukaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ortografii to sie naucz bo nieladnie jest takie byki walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze pouczę się ortografii :) Dziękuję za troskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bez przesady z butelki tez pija:}}naogladalas się kiepskich:}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.52 Nie wiem czy wiesz, ale nieużywanie polskich znaków też jest błędem ortograficznym... także jedziemy na tym samym wózku. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i brak znaków interpunkcyjnych również :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam , mam 70 lat były żołnierz jestem sam, na jaką wiekowo panią mogę liczyć . Niedawno wróciłem do kraju z dłuższej nieobecności doskwiera mi samotność no i nie ukrywam sex . W kraju w którym dość długo przebywałem było mnóstwo kobiet i bardzo chętnych na sex , lecz żaden rozsądny facet nie odważył się uprawiać seksu z tymi kobietami z prostej przyczyny , gdyby się wydało kobieta natychmiast jest ukamienowana . Nikt nie weźmie na siebie taką śmierć. Pozostało zabawiać się samemu lub burdel , bardzo drogi nawet dla nas białych lecz i higiena okropna , więc został celibat. Bywam na różnych portalach i nie powiem są panie zainteresowane moją osobą lecz 16, 20 latki lub w moim wieku i starsze , nie odpowiada mi to , więc czekam tutaj na odpowiedz kobiet na jaki wiek mogę zainteresować kobietę . Proszę o odpowiedzi tylko pań , faceci niech się zamkną . obrzydliwych tekstów nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ojciec odszedł od matki i związał się z moją koleżanką. Zamieszkali razem tuż przed jej czterdziestką, on wtedy sporo po sześćdziesiątce, ale podejrzewam, że wszystko zaczęło się z dziesięć lat wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie sie podoba facet po 60 sama mam 31 czy mu sie spodobam jakie kobiety podobaja sie facetom po 60? ludzie doradzcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 47
Gość 11:17 Piszesz serio, czy tak teoretyzujesz? W wieku 17-25 lat to jeszcze dziewczyny, a nie kobiety :) Dla mnie zdecydowanie za młode. Można poflirtować, ale zaraz związek? Takie w wieku Autorki +/- kilka lat -to jest to. No i podstawowa kwestia, czyli dopasowanie charakterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lajkatus
Faceci starsi od niej z 10 lat w górę . Oczywiście ma na to wiele rzeczy wpływ ,zbyt dużo rzeczy ,aby odpowiedź była prosta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Młode szukają sponsora, rówieśniczki i starsze partnera do życia. Mówi się, ze kobieta ma tyle lat na ile wygląda a mężczyzna tyle na ile się czuje. Ale jako 47-latka powiem Ci, ze całe życie wolałam starszych o kilka lat facetów a teraz zaczynam rozumieć te które wola młodszych. Czuje się młodo, chce pożyć, a sex ... no liczy się jakość. A panowie po 60-tce ... pozostawię to bez komentarza ;) Pewnie są wyjątki, może Ty do nich się zaliczasz ... wiec nie pytaj na jaką wiekowo kobietę możesz liczyć tylko co Ty możesz kobiecie zaoferować w swoim wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani 12:57 ja facet 70 letni ,pisałem o młodych dziewczynach właśnie z myślą iż te dziewczyny chciały by podreperować swój budrzet ,nie znajomość z dziadkiem to oczywiste. Zgadzam się z pania całkowicie co do wieku ,najlepsze wyjście to mieć partnera partnerkę w przybliżonym wieku ,i starzec się razem .Pani zawiodła się na partnerze starszym w swerze seksu ,lecz zapewne każda kobieta to wie lub powinna wiedzieć ze natura nas tak ukształtowała ,wy drogie panie z chwila gdy przychodzi menopauza ,wasze ciało się zmienia i brzydkie słowo ,stajecie się mniej atrakcyjne .Owszem są wyjątki kobiet pięknie się starzejących ,to samo z nami ,są faceci ze zaspokoją młoda kobietę bez wysiłku .Niestety natura wie co robi i to wszystko ma sens.Kobieta w wieku Balzakowskim będzie miała problem by poszukać faceta młodego ,facet ma niestety mniejszy problem z tym ,być może jest to podyktowane finansami i kobiety decydują się na starszych z powodów lepszego życia. Myśle by te kwestie wiekowe pozostawić osobom zainteresowanym tym problemem niech sami decydują jaki wiek ma mieć partner partnerka. Co do mnie jestem byłym wojskowym i moja praca w wojsku wymagała olbrzymiej sprawności fizycznej i dlatego pozostał ślad tego w tym wieku .Odbiegam tak myśle od moich równolatków . Może się mylę ,może mam zły lub wypatrzony pogląd na siebie ,być może to właśnie kobiety i to w miarę młode są tego przyczyna gdyż nie mam żadnego problemu umuwic się z 35, 40 letnimi kobietami . Pochlebia to lecz zdaje sobie sprawę iż to nie naturalne ,taka pani w sypialni to coś pięknego i pociągające lecz zabierać wolność na lata tak młodej kobiet to straszny egoizm gdyż w moim wieku każdy rok może być ostatnim .Milo pania pozdrawiam 70ciolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi 70-letni dziadku Teraz masz duzo czasu, zainwestuj w siebie i kup slownik ortograficzny bo popelniasz takie bledy, ze az oczy bola! :-( hahaha 70-letni dziadek spedzajacy czas na forum dla kobiet cos z Toba nie tak, zaden pieniadze Ci nie pomoga :-) Jestem pewna, ze to prowo.... chociaz wojskowi jak i policjanci do orlow sie nie zaliczaja, czego bylbys doskonalym przykladem :-) tak czy siak milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie szczerze. Czy dobrze utrzymany przed sześćdziesiątką ma szansę tylko na taką, co to najpierw poleci na warunki, jakie otrzyma, pieniądze, samochód, parę razy w roku urlop w fajnych miejscach? Czy mógłby liczyć też na taką, która go będzie lubić? Może nie jakieś płomienne uczucie, ale żeby nie czuła obrzydzenia, że stary facet ją dotyka, przytuli się, a ona sprzedaje się mu, bo tak jej wygodnie. Chodzi mi o kobietę, która nadal regularnie kupuje podpaski, bo babcie po przejściach, to dopiero są interesowne i pazerne na cudzy majątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiesz kobiety często zaczynają przekwitać już po czterdziestce ale to nie znaczy, ze wraz z brakiem regularnej miesiączki przestają być kobietami. Czasem 30 ma gorsze ciało niż zadbana 50. Oczywiście, że sześćdziesięciolatek może zainteresować kobietę nie tylko materialnie ale z Twoim spojrzeniem na kobiecość cienko to widzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "ale z Twoim spojrzeniem na kobiecość cienko to widzę ..." Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No z tym problemem starszych kobiet to się nie do końca zgodzę. Coraz częściej kobiety mają własnie młodszych partnerów. Powodem jest miedzy innymi seks. Kobieta czy mężczyzna, bez znaczenia, od pewnego wieku trzeba zdać sobie sprawę, ze nawet najbardziej zadbane ciało, najzdrowszy organizm może zacząć szybko, dosłownie z dnia na dzień "sypać się". Dobrze mieć wtedy obok siebie kogoś na kogo można liczyć a nie tylko rozważać ile ma lat i czy ładnie będzie w łózko wyglądać. No chyba, ze szuka Pan tylko partnerki do seksu to z tym problemu nigdy nie będzie, gruby portfel i żadna nie będzie narzekać na jakość a wiek sobie Pan dopasuje do własnych oczekiwań estetycznych. Bo z całym szacunkiem ale nie wydaje mi się aby interesowało Pana coś więcej poza łóżkiem ... BTW polecam film "Lepiej późno niż później" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie nie tylko do seksu, a właściwie przede wszystkim nie tylko do seksu. Z drugiej strony nie będę udawał, że mnie na coś nie stać, jak mnie stać. I tu zaczyna się problem, mam sobie na randki kupić stary samochód, wynająć skromne mieszkanko i oszukiwać, udając kogoś, kim nie jestem? Prawidłowość jest jedna. Im starsza, tym bardziej zwraca uwagę na sprawy materialne. Chciałaby taka tylko wyglądać i pachnieć, bo jak usłyszy o nartach na lodowcu, to od razu problem, że jej życie miłe i ona nie pojedzie się zabić do Austrii. Bo te narty, czy surfing dla mnie jest ważniejszy czasem i od seksu. Za seks można zapłacić, za koleżankę do jazdy na nartach, czy na koniu raczej nie i tu właśnie problem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×