Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Małe dziecko i kolejna ciąża.

Polecane posty

Gość gość

Tydzień temu dowiedzialam sie,ze jestem w ciąży. Mamy juz w domu 17 miesięcznego synka. Mimo,ze ciąża była planowana mam mnóstwo wątpliwości czy dobrze zrobilismy decydując sie na drugie dziecko gdy to pierwsze jest jeszcze takie małe. Bardzo sie boje czy ciąża bedzie prawidlowa. Czy będę sie dobrze czuła. Jednej chwili mega sie ciesze. Za chwilę dopadaja mnie myśli czy aby na pewno to byla dobra decyzja. Dlaczego targaja mna tak rozne emocje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To całkowicie normalne :) Miałam dokładnie tą samą huśtawke myśli jak zaszłam w drugą ciążę. Starszy syn miał wtedy tylko 14mcy :) Teraz ma 10lat, młodszy 8lat i są nierozłączni! Oczywiście biją się i kłócą, ale jeden bez drugiego żyć nie potrafi :) super różnica wieku, super relacja. Odchowasz za jednym zamachem, a i pewnie wszystko masz: wózek itp. Taka forma ciąż ;) to extra rozwiązanie na życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam że super. U mnie różnica jest 3 lata a celowalam tak w 2.5. Uważam że 2-3 lata jest super. Na poczatku trochę ciężko ale znowu gdy 2 latek potrzebuje uwagi to maluch nie wie że tylko je a potem mama poświęca czas komuś innemu z kolei gdy maleństwo wstaje itp to to starsze już usiądzie na bajce czy zajmie się samo jakaś zabawa. Oby ciąża zdrowo przebiegała u mnie był szpital i dla starszaka to była traumą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
extra rozwiązanie? Ja bym się pochlastała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 18 miesięcy różnicy między planowanymi dziećmi. Mąż powinien być przy każdym badaniu cipki i porodach bo często dochodzi do problemów zdrowotnych po CC. A obecność męża jest ważna przy każdym badaniu bo często dochodzi do zakażeń rękawiczki nie chronią pacjenta i czasami są wzierniki wielorazowego użytku! Zakażenia nawet C wątroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam to samo. Na wieść o drugiej ciąży zaczęłam płakać jak sobie poradzę i porodu bałam się dużo bardziej bo dobrze wiedzialam ci mnie czeka. Jak zaszłam to starsze dziecko miało równy rok. Teraz co prawda jest ciężko ale już się przyzwyczailam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie na temat. Co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanów się tylko jak będziesz robić zakupy itp. U mnie znajomą dowiedziała się o ciszy gdy pierwsze miało 14 miesięcy i gdy urodziła kupili podwójny wózek dzieilsm się ślę ona dzięki temu funkcjonowała starsza córka lubiła wózek i dalszy spacer bezvtrgo byłby niemożliwy u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietypova
To zawsze strach. Sama mam trzyletnią córkę i nie wiem, czy powinnam decydować się na kolejne dziecko. Niedługo pojawi się wpis na ten temat na moim blogu. Zapraszam do obserwowania przy okazji. www.nietypova.pl A Ty się nie poddawaj - wszystko da się pogodzić :) pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny. To właśnie chciałam przeczytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc. Ja mam w domu 10 mczniaka i kolejne w drodze, poczatek. Mam identyczne mysli. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio obecosc meza przy badaniu sprawi ze wzw C nagle zniknie z wziernika??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja mam córki rok po roku, 13 mscy różnicy i jestem naprawdę przeszczesliwa, mimo, że to była niespodzianka :) najgorsza była końcówka ciąży, a teraz gdy młodsza ma 7 mscy jest już ok, dom ogarnięty, obiad ugotowany, da się tylko wystarczy dobra organizacja i pozytywne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×