Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie będzie miał kto podać szklanki wody na starość

Polecane posty

Gość gość

I dlatego z wyrachowania, nie z miłości rodzi się większość dzieci. Bo ma być j e b a n y m sługą nawet jeśli rodzice traktowali go jak śmiecia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedział ze te dzieci będa służyć na starośc, a nie dają kpa w tyłek, albo nie wyjadą daleko daleko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babcia a ty masz jednak internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, jak jesteś taka mądra, to powiedz mi jak można kochać kogoś, kogo jeszcze nie ma. bo Ty utrzymujesz, że istnieją ludzie, na poziomie, moralni itd. z taką umiejętnością. że w ogóle mają uczucia związane ze stanem, którego jeszcze nie sprowokowali, a nie, że prowokują go W CELU zaspokojenia potrzeb. gdzie żyją ci święci ludzie, do których, jak mniemam, na pewno się zaliczasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na dzisiejszych małolatów i ich głupie teksty typu ,,twoja stara'' uważam, że ich rodzice na pewno padną z głodu i pragnienia, jak będą potrzebowali pomocy. Po co ciśniecie bezdzietnych tym argumentem ze szklanką? Klapy macie na oczach czy jednak nie widzicie, jak zdemoralizowana jest dzisiejsza młodzież???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet nie chciałabym żebymoje dziecko widziało mnie gdy będę stara i niedołężna, nie wiem co zrobie pewnie załatwię sobie jakąś pielegniarkę ale po co mam swoją starością powodować przygnębiebie u własnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poli34
moja sąsiadka się połamała i gdyby nie pomoc drugiej sąsiadki to by z głodu umarła tak ją córeczki odwiedzały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@brokeninside87 a ty chyba nie masz dzieci, nie wiesz o co chodzi - więc dlaczego wypowiadasz się w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@brokeninside87 a ty chyba nie masz dzieci, nie wiesz o co chodzi - więc dlaczego wypowiadasz się w tym temacie? x mam też zielone oczy. kwalifikuję się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szklanka wody z rąk własnych dzieci na starość to mit i argument z d/u/p/y. Prawdopodobieństwo takie, jak to, że polecisz w kosmos albo zaciągniesz do łóżka znanego celebrytę ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×