Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Kiedy usuwacie kogoś z fb lub blokujecie? Dziwne moje obserwacje...

Polecane posty

Gość gość

Ja nikogo nie usuwam z fb. Skoro kogoś zaprosilam do znajomych lub ta osoba mnie to nie widzę takiej potrzeby. Natomiast zauważyłam przykre zachowania ze strony innych osób. Np dawna bliska koleżanka ze szkoły mnie usunęła. Nie miałyśmy kontaktu od lat i poprosiła mnie o pomoc w związku z prowadzoną przeze mnie działalnością. Chyba chciała abym pomogła jej za darmo w pewnej sprawie za co normalnie w związku z prowadzona działalnością pobieram wynagrodzenie. Odmowilam dyplomatycznie ale dałam namiar na inną zaprzyjazniona firmę. Oczywiście z usługi firmy nie skorzystała a mnie usunęła że znajomych. A wcześniej slodzila w wiadomościach jak nie wiem. Druga znajoma usunęła mnie ze znajomych kiedy jej kolega zaczął się ze mną spotykać. I mam jeszcze przypadek gdzie dwóch znajomych facetów mnie zablokowalo. A wcześniej utrzymywali kontakt i byli super kolegami. W ogóle się nie poklocikismy a tu nagle patrzę zablokowali. Rozumiecie w ogóle takie zachowania? Bo dla mnie to nienormalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poprzez takie swoje zachowania dają Ci do zrozumienia... to proste>:) krotko mowiąc nie dałas czego chcą to mają Cię w .upie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ok ale od razu blokować i usuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to interesowne krowy byly, noi jedna zazdrosna (pewnie ten kolega z którym się spotykalas jej się podobał). Teraz kobiety są strasznie fałszywe, interesowne, nieslowne, egoistki. Zauważyła to po moich kolezankach... Nie ma co się takimi przejmować. Ciężko mi znaleźć przyjaciółkę w tych czasach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiście nie lubię takich co to przynajmniej dwa razy w miesiącu kasują fb . stoi mi taki znajomy widmo więc takiego wywalam bez możliwości powrotu. ja rozumiem że raz na parę lat chce się odpocząć od fb ale na boga nie co kilka tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jakieś borderline!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znów ten co widzi wszędzie borderline... A obchodzi cię to? Olej to. Po co w ogóle się tym przejmujesz. A czym jest ten fejsbuk? Jakąś wyrocznia? Wszyscy mają coś nierówno z tym fejsem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki ze mnie dinozaur
A ja szjsbuka nie mam i miał nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie usuwam...nie zdarzylo mi sie . za to zablokowałam osoby których nie lubie badz z innych przyczyn nie chce zeby przegladały moj profil.dlatego tez jak zablokowalam to dla nich po prostu nie istnieje na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×