Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Namysłów Opolsk wojew

Co sądzicie o osobach które za pracą wprowadziły się z Warszawy do Poznania?

Polecane posty

Gość Namysłów Opolsk wojew

W Poznaniu jest najniższe bezrobocie w Polsce i wynosi 1,6 procent gdy w Warszawie 2,5 procent w Krakowie 3,6 procent w Opolu 4,2 procent w Łodzi 6,7 procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów Opolsk wojew
Poznań to po Opolu moje ulubione miasto Opole Poznań Kraków Gdańsk Szczecin Zakopane Rzeszów to moje ulubione miasta te miasta lubię i szanuję ja będąc w Poznaniu z ojcem babcią i wujkiem byłem pod wrażeniem czystości miasta Poznań jest ładny czysty i zadbany i w Poznaniu tramwaje nie jeżdżą jak w tym okropnym śmierdzącym zapyziałym Wrocławiu po ulicy tylko w Poznaniu w przeciwieństwie do Wrocławia tramwaje mają wydzielone torowiska obok ulic Mógłbym mieszkać w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałem kiedyś gostka, który przyjechał z Wa-wy do Breslau/Budorigum za pracą. Dziwny był..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We Wrocławiu też mają wydzielone torowiska, na Mickiewicza, czy Olszewskiego... Co za palant...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów Opolsk wojew
A Wrocław to najbrzydsze miasto w Polsce a w wieku miastach byłem :o Wrocław to jeden wielki syf we Wrocławiu wszędzie są tysiące obskurnych obdrapanych kamienic gdzie wszystko się sypie są tam dziury w drogach we Wrocławiu jest szaro - buro i Wrocław się sypie to jedna wielka ruina a w Poznaniu nie widziałem obskurnych obdrapanych kamienic bo jest ich tam jak na lekarstwo czyli mało i Poznań w przeciwieństwie do Wrocławia jest ładny czysty i zadbany i nic się tam nie sypie bo Poznań jest OK i co? Dalej twierdzicie że ten okropny Wrocław jest piękny ładny i super?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów Opolsk wojew
10:48 nie jestem palantem bo ty nim jesteś Ja od dziecka jeżdżę do Wrocławia i setki razy byłem we Wrocławiu i jeżdżę po całym Wrocławiu i na większości ogromnej większości tego śmierdzącego Wrocławia torowiska są na środku ulicy wiem bo często jestem we Wrocławiu i widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów Opolsk wojew
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo Poznań zawsze był nieoficjalną stolicą . W Wielkopolsce mieszkają ludzie pracowici . Nie tak jak warszawioki chytre cwaniaczki nygusy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów Opolsk wojew
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzisz o ludziach, którzy jedzą owsiankę na śniadanie, a nie kanapki?Coraz glupsze pytania na tym forum, :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe racja. Poznan najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się wyprowadziła stąd chętnie, później na kawę bym was zaprosiła hahaha oczywiście do restauracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×