Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile można sobie pozwolić na randce

Polecane posty

Gość gość

Żeby nie wyjść na łatwą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ile czujesz że sobie możesz pozwolić. Co cię obchodzą inni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od faceta. Dla wielu i tak będziesz łatwa mimo że robią to samo albo korzystają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Randki przed randka - calowanie 1 randka- lod 2- seks z penetracja 3- udawanie latwej, niby zalowanie 4- anal 5- wszystko naraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wszystko.Drugi raz może nie być okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Ja 2 razy w zyciu pozwolilam sobie na wszystko od 1 spotkania. Z jednym z nich laczy mnie wieloletnia przyjazn, drugi jest moim mezem. Zaden mnie za latwa nie uznal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16 12 tzn na ile? a tak a propo nie boicie sie chorob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 5 dopiero mnie pocałował. W takim tempie to nigdy nie poznam co to sex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kur...wa jak facet się spieszy to kobieta: zależy mu tylko na seksie nie stara się mnie naprawdę poznać, gdzie w tym wszystkim uczucia,potrzebuję czasu żeby zaufać i móc się z kimś kochać. Jak facet nie zdziera sukienki z kobiety na pierwszym spotkaniu, to kobieta:nie podobam mu się , nie kręcę go, po co on się ze mną widuje, kiedy będzie w końcu seks?Weź tu zrozum kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na pierwszej randce zrobiłam loda z połykiem. Ale już nie jesteśmy razem, bo facet znalazł jakąś ku/rwę zamiast mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Kur...wa jak facet się spieszy to kobieta: zależy mu tylko na seksie nie stara się mnie naprawdę poznać, gdzie w tym wszystkim uczucia,potrzebuję czasu żeby zaufać i móc się z kimś kochać. Jak facet nie zdziera sukienki z kobiety na pierwszym spotkaniu, to kobieta:nie podobam mu się , nie kręcę go, po co on się ze mną widuje, kiedy będzie w końcu seks?Weź tu zrozum kobiety." xxx Nie da się zrozumieć. One chcą zjeść ciastko i mieć ciastko. Paradoks taki. Dlatego odpuściłem jakiekolwiek poszukiwania. Jasnowidzem nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lody na pierwszej randce. O boze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.55 wcale nie, ja lubilam jak facet całował mnie i przytulal na pierwszej randce bo przynajmniej wiedziałam, ze go pociagam. Ale musiał to robić nienachalnie, delikatnie, bez dobierania się do mnie, łapania za to i owo- gdy koleś był zbyt ,,do przodu" juz wiedziałam ze chodzi mu o seks. Wszystko zależy w jaki sposób całuje, przytula... Z kolei byłam tez na 4 randkach z facetem z którym fajnie mi się rozmawialo, nie wydawał się nieśmiały, nie uciekał od kontaktu wzrokowego ale nie pocałował mnie, zero fizycznosci, nawet nie przytulil, choc pisal dosc czesto do mnie. Niedługo potem mnie olal i związał się z inna :). Wyciagnelam wnioski...jeśli facet do 3go, max 4go spotkania nie pocaluje mnie, nie robi NIC żeby się zbliżyć fizycznie, to znaczy ze go nie krece,a jedynie może mu się fajnie ze mną gada, jak z kumpela. Wtedy koncze znajomosc, nie zamierzam tracić czasu, zastanawiać się bo i tak wtedy g...no z tego wychodzi. Zwykych kumpli to ja mam paru, Nie potrzebny mi kolejny ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 jeżeli nie jest ci potrzebna jego przyjaźń to dlaczego on miałby chcieć być z takim płytkim pustakiem, żeby sobie tylko porochać? Pewnie sobie nawet nie zdajesz sprawy jaka jesteś głupia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy czego oczekujesz od randki... czy szukasz milosci, czy przyjaciela, czy sexu... poza tym, zawsze bądź sobą i nikogo nie udawaj.. i tyle ;-) Ludzie często udaja, dopasowuja sie do sytuacji.. ale czy to ma sens? Przeciez i tak z czasem wyjdzie jaka jestes i czego chcesz ;-) Kochajcie się i róbcie co chcecie .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj na szurniete kobiety trafiasz i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×