Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dzieci maja wasz charakter czy tatusia?

Polecane posty

Gość gość

Tak z ciekawosci pytam. Jakie widzicie swoje cechy u swojego dziecka? Mają bardziej wasz charakter czy taty? A moze babci? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ojcu ma zamiłowanie do.książek, miłość do wiedzy, nie wziął lojalności, przyzwoitości, honoru i empatii, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn ma 9lat. Jest uparty tak jak ja. W domu nie mialam lekko,wszyscy mnie skreslili,bo ucieklam z domu w wieku 12 lat. Mialam przechlapane w szkole,do tego czasu bylam słaba,potem wzięłam sie za siebie i mialam bialo- czerwony pasek. Pokazalam wszystkim na co mnie stac. Moj syn jest taki sam. Chodzi na kolko szachowe,wszyscy nabijali sie z niego,bo zle mu szlo,cwiczyl trenowal i przyniosl złoto. Wszystkich ich ograł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka ma mój charakter. Jest wygadana, czasem bezczelna, zawsze ma ripostę,nie daje sobie w kasze dmuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn ma 2,5 roku i sie zachowuje jak ja w dziecintwie. Histeryk, panikarz, uparciuch i wszystko na nie... Ponoc mnie pokaralo:) a te dobre cechy to nie wiem po kim, moze tez po mnie. Duzo mowi, jest inteligentny, slodki (jak nie wrzeszczy). Na mameje nie trafil i mysle ze go ogarne lepiej niz moja matka mnie (ja sie znowu w ojca wrodzilam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:55 bo empatia to nie cecha genetyczna, uczy ja matka poprzrez milosc, jezeli dziecko zostawialo sie do wypłakania za maluszka, jego emocjonalne potrzeby jak bliskość, ciepło matczyne nie były zaspokajane itd tzw szkoła że jak nakarmiony i ma sucho to ma być grzeczny, to nie ma co oczekiwać że wyrośnie empatyczny człowiek. Jest to cecha dzisiejszej generacji którzy zostali tak wychowani, tzw zimny chów. Moja teściowa tak wychowała swoich synów i tego samego mnie próbowała uczyć, przekonywała żeby nie wstawać do płaczącego dziecka w nocy, nie nosić, uczyć zasypiania poprzez zostawianie do wypłakania. I cóż, jej synowie wcale nie są ani uczuciowi ani empatyczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.54 Od matki tego ciepla nie dostał, ale otrzymywał od ciotki, babć tylko jak jego młodszy brat powiedział - chce by mama mnie kochała, to że kochasz ty wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn ma po ojcu bardzo paskudna cechę - wydaje mu się, że wszystko wie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.58 tak bywa, niestety, dlatego teraz wszyscy mówią, że fizycznie podobny jest do ojca ale charakter ma matki, jest zesnobowanym i iteresownym egoista, niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.02 dobrz ze nie niszczy życia innym a potem, próbuje wyautować kogoś takiego z życia, gdy ten głośno o tym mówi. Znam faceta, który zniszczyl tak na prawdę życie kobiecie swoim zachowaniem wobec niej, odebrał jej możliwość na normalne zycie a teraz jeszcze drwi z niej, że jest sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety istny tatuś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tatuś ma charakter 3 letniego syna, jest taki sam dziecinny mimo, że ma już 33 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje są rozdarte jak ojciec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój własny... Do tego każde inne. Mamy ciekawie w domu :) mają trochę cech moich i męża, ake jednak zdecydowanie odrębne jednostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Synek wygląd po tatusiu charakter po mnie Wygadany pyskaty I strasznie uparty Jest też wrażliwy Jest go pełno wszędzie w towarzystwie nie zginie jak i ja Po tacie żadnych cech nie widzę na razie Córcia podobna do mnie z wyglądu a charakter jak na rocznika to zauważyć można że również po mnie ma niekontrolowane wybuchy złości i jest uparta Ale już widać że jest wyważona I bardziej opanowana jak mąż Co będzie potem zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Syn jest uparty,płaczliwy,nieogarniety,bezczelny jak ja. Ale kocha zwierzęta,dzieli sie z innymi,wspiera i pomaga innym tak jak ja. Chodzi do 3 kl a juz interesuje sie wolontariatem. Ja w jego wieku chodzilam "po staruszkach" i pomagalam im w domu itp. Ciesze sie ze taki jest. We wsi mowia do mnie :pani synus to najlepszy wnusio w calej wiosce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×