Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wiekszosc Polskich facetow nie ma szans na Poslka kobiete

Polecane posty

Gość gość

W Polsce mamy nadmiar fajnych kobiet i ... deficyt facetow ktorzy by im pasowali czemu? Poniewaz Polscy faceci sa zbyt mili to lajzy i przymilajace sie mameje, nie potrafia przeklac, byc lekko chamscy i dominujacy, to sa pantofle, dlatego musimy importowac facetow

Gość ostatni cham
Jak nie potrafią przkląć?! O żesz ty suko w d**e j****a :-P Pasuje czy chcesz więcej? :-D

Gość polish guy
szukam damy, więc s********j i sobie importuj

Gość gość
chyba źle trafiłaś z tą diagnozą. Polscy faceci są chamscy na maksa. Niestety polak ma duże szanse na polkę, bo polskie dziewczyny nie mają wielkiego wyboru. Gdybyśmy żyli w kraju wielonarodowym, to polka raczej polakiem by się nie zainteresowała.

Gość gość
Cieszę się tym twoim szczęściem. Na twoje szczęście nie szukam nikogo do mojego portfela yyy to znaczy serca serca :-)

Gość gość
Większych idiotyzmów nie czytałam :D

Gość gość
Troche prawda albo chamy albo okropne mameje

Gość gość
18.26 dokładnie. Do tego często są klamcami, kobieciarzami, oszustami, manipulantami. Nie ma w czym wybierać :(

Gość gość
ja jestem meski

Gość gość
polki nie lubia polakow marza o zachodzie

Gość gość
Większość Polaków to niezaradne gnidy maminsynki i skapcy

Gość gość
Ten problem można by było rozwiązać gdyby przyjeżdzało tutaj wiecej Ukrainek - tymczasem z tego co widzę to przyjeżdżaja Ukraińcy bo chyba zamykaja te swoje kobiety pod kluczem ze strachu. bo gdyby Polki poczuły konkurencję to byłoby inaczej:) A nie każda niestety wyjedzie na Zachód i pozna tego ukochanego Niemca - albo nie zna języka albo nie ma kasy.

Gość gość
jestem za tym że te Polki co tak strasznią lubią obcokrajowców po prostu wyjechały i zostawiły paszport - a na ich miejsce niech przyjadą dziewczyny ze wscodu,zwłaszcza że i tak są ładniejsze. nie pudrują sie tyle tym syfem bo ich nie stać, nie obżerają makiem a potem żala się i biegają na fitness by zrzucić doooopsko. niech tu w końcu przyjadą jakieś kobiety a nie niedomyci Ukraińcy.

Gość gość
"nie potrafia przeklac, byc lekko chamscy i dominujacy, to sa pantofle" x No nie wiem, wielu polaczków to właśnie chamy i wulgarne prostaki, próbujący narzucać kobiecie światopogląd i swoje ubogie rozumowanie. W dodatku wyglądają jak pół du.py zza krzaka :D x A że musimy importować, to się zgodzę, tylko skąd? ;)

Gość gość
ale to było o kobietach. no jak dla was to pewnie Pakistan i inna strefa krzywego banana,mi tam wystarczą Ukrainki.

Gość gość
Jakos wydaje mi sie ze po 30 role sie odwracaja i to mezczyzni ( ci ogarnieci i na poziomie ) nie chca potem wiazac sie z polkami z racji ich nieciekawej przeszlosci.

Gość gość
chyba źle trafiłaś z tą diagnozą. Polscy faceci są chamscy na maksa. Niestety polak ma duże szanse na polkę, bo polskie dziewczyny nie mają wielkiego wyboru. Gdybyśmy żyli w kraju wielonarodowym, to polka raczej polakiem by się nie zainteresowała. x Tak wiemy, że lubicie mieć wciskaną ciemnotę a później szparę jak lej po bombie.

Gość gość
19.47 w większości to hipokryci, którzy sami pouzywali różnych szparek a kobiecie będa wypominac się spala z kilkoma, dobre hehe. Wy możecie a my nie? Jeśli kobiety to k...wy to faceci to korfiarze. Tyle w temacie

Gość gość
Jeśli kobieta nie ma z Tobą orgazmu to w jej ciele nie wydziela się hormon zwany oksytocyną, który odpowiada za "zakochanie". Dlatego kobiety które nie mają "dobrego" sek.su z facetem częściej zdradzają i szukają innych partnerów. Nie przegap dzisiejszego webinaru bo SEK.S jest szczególnie ważny w relacjach z kobietami. Bez tego nie utrzymasz zainteresowania kobiety w dłuższej relacji i nie sprawisz że ona faktycznie się w Tobie zakocha.

Gość gość
Jakie kobiety tacy mężczyźni.

Gość gość
to ja to widze zupelnie odwrotnie. to polskie kobiety maja w wiekszosci male szanse (i checi) na polskiego faceta. czemu? bo polski facet ma ogromne wymagania ktorym nie moze sprostac przynajmniej polowa polskich kobiet. dodatkowo sam polski facet nie spelnia nawet 10% tego co wymaga od kobiet (idealnych rysow twarzy, idealnej sylwetki, idealnych wlosow, wyksztalcenia, obycia, pieniedzy, samodzielnosci w kazdej dziedzinie, doskonalych umiejetnosci kulinarnych itd) wiec polskie kobiety maja ich w nosie. a ciapaci czy murzyni nie dosc ze przystojni na tle wyplowialych i brzydkich polaczkow to jeszcze maja taki gust ze nawet brzydka/gruba polka ma ogromne szanse na zwiazek z takim (ile to ja takich wieloletnich par widzialam gdzie ona brzydka z twarzy albo gruba a idzie pod reke z zapatrzonym w nia murzynem czy ciapatym). z kolei te piekne/ladne nie chca byle kogo- brzuchatego smierdziela bez pracy. dlatego polaczki plci meskiej cierpia na starokawalerstwo i prawictwo

Gość gość
W polandii istnieje taka zależność - im brzydszy i obleśniejszy typ, tym bardziej wybujałe oczekiwania względem potencjalnej partnerki ;)

Gość gość
Do 20:42. Dlatego napisalem ogarnieci faceci ktorzy nie traktuja kobiet instrumentalnie.

Gość Teppic   No1
"Wiekszosc Polskich facetow nie ma szans na Poslka kobietę" Tak, za to inni mają szansę na kilka :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować