Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wiekszosc Polskich facetow nie ma szans na Poslka kobiete

Polecane posty

Gość gość
Ta dyskusja nie ma sensu :D To ciągłe generalizowanie na punkcie narodowości. Trzeba być na prawdę inwalidą umysłowym by pisać takie wpisy . Tym bardziej , że Polki to zagorzałe hipokrytki z nieciekawą przeszłością które same wybierają facetów jakich wybierają o potem jak coś nie wyjdzie obwinia ją wszytkich facetów z całego świata lub idą na łatwiznę mówiąc , że faceci z zachodu lepsi a nawet nie znają ich mentalności.I tak samo uważam , że polscy faceci święci nie są.Ale ich rodaczki wcale nie są lepsze . Poprostu siebie warci . Skończ cie z generalizowaniem

Gość gość
I Polscy męzczyźni nic nie tracą gdy polskie babiszony nie odwzajemniają uczuć,gdyż są zwykłymi k**********i z przebiegiem większym niż ,są tak chamskie że największy menel i burak by sie zarumienił.W dodatku brak im podstaw kultury a ich wykształcenie to powoduje tylko płacz.Ten kto broni polki jest zwykłą kaleką umysłową.

Gość gość
Polki to zwykle szmaty, łatwo je wyrwać A jeszcze łatwiej przelecieć. Żaden w miarę ogarnięty Polak nie ma problemu z wyrwaniem polki, bo polki to zwykle szmaty i brodziki intelektualne.

Polscy mężczyźni są konserwatywni, za to kobiety to liberalne rozpieszczone feministki - księżniczki. Widać to szczególnie w pokoleniu 18-24 lat, nastolatki są jeszcze gorsze. Przy takim obrocie spraw nie widzę zbyt wielu szans na udane związki w przyszłości. Ci ludzie zwyczajnie żyją w dwóch innych światach, bez szans na dogadanie się.

• Like 1

41 minut temu, ssandi1011 napisał:

Polscy mężczyźni są konserwatywni, za to kobiety to liberalne rozpieszczone feministki - księżniczki. Widać to szczególnie w pokoleniu 18-24 lat, nastolatki są jeszcze gorsze. Przy takim obrocie spraw nie widzę zbyt wielu szans na udane związki w przyszłości. Ci ludzie zwyczajnie żyją w dwóch innych światach, bez szans na dogadanie się.

No ale to wyjścia są dwa - albo się unowocześnić, albo przywieźć sobie małżonkę z konserwatywnego kraju 😉

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

19 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

No ale to wyjścia są dwa - albo się unowocześnić, albo przywieźć sobie małżonkę z konserwatywnego kraju 😉

Femina-zizm i lewactwo to nie nowoczesność.

6 minut temu, taki obraz wasz napisał:

A co jest nowoczesne wedlug Ciebie? Konserwatyzm?

• Like 2
  • Haha 1

3 godziny temu, taki obraz wasz napisał:

No to co jest Twoim zdaniem nowoczesnością? 

10 minut temu, ptaszek w dziupli1 napisał:

Islam.  Radzę nawet nie zaprzeczać.  

Co ma do tego islam? 🤔

4 godziny temu, Doktor Siurek napisał:

Co ma do tego islam? 🤔

Moze islam to ta nowoczesnosc, trudno zgadnac co autor ma na mysli.

To jednak prawda ,że kobietom i mężczyznom coraz trudniej się dogadać😂 I to prawda, że Ukrainki są jak Polki 20 lat temu ,więc z nimi łatwiej .Szkoda bo można zamiast ze sobą walczyć wzajemnie sobie pomagać.

10 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Patrzysz na wszystko przez wąski pryzmat swoich złych doświadczeń z kobietą. Takie też się zdarzają ,na szczęście rzadko jak gwałty.

• Haha 1

Dnia 25.02.2021 o 15:23, ssandi1011 napisał:

Udane związki ,czyli zakupy zrobione po drodze z pracy do przedszkola ,obiad na stole ,piwo do meczu ,przymknięte oko na kochankę ,zrobione pranie , sprzątanie i prasowanie ,kolacja ,śniadanie ,seks na zawołanie odeszły do przeszłości. Co za czasy!

• Haha 1

Napisano (edytowany)
12 godzin temu, Kulfon napisał:

A co jest nowoczesne wedlug Ciebie? Konserwatyzm?

Nie. Skrajności nigdy nie są dobre.

Co jest nowoczesne? Nie wiem, ale nie wszystko trzeba unowocześniać. Lepsze jest wrogiem dobrego.

9 godzin temu, Doktor Siurek napisał:

No to co jest Twoim zdaniem nowoczesnością? 

Nie wiem. Ale na pewno nie lewactwo i femina.zizm.

2 godziny temu, Sofi napisał:

Patrzysz na wszystko przez wąski pryzmat swoich złych doświadczeń z kobietą. 

Nie.

2 godziny temu, Sofi napisał:

Udane związki ,czyli zakupy zrobione po drodze z pracy do przedszkola ,obiad na stole ,piwo do meczu ,przymknięte oko na kochankę ,zrobione pranie , sprzątanie i prasowanie ,kolacja ,śniadanie ,seks na zawołanie

Nie. To nie jest definicja udanego związku.

6 godzin temu, ptaszek w dziupli1 napisał:

Islam.  Radzę nawet nie zaprzeczać.  

Islam is right about women. Jedno zdanie, które wywołuje mindfuck w umysłach lewaków, bo nie wiedzą, jak zareagować. Jeśli się zgodzą z tą tezą, to seksizm, a jak zaprzeczą, to rasizm.

Edytowano przez taki obraz wasz

3 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie. To nie jest definicja udanego związku.

Islam is right about women. Jedno zdanie, które wywołuje mindfuck w umysłach lewaków, bo nie wiedzą, jak zareagować. Jeśli się zgodzą z tą tezą, to seksizm, a jak zaprzeczą, to rasizm.

Nie dla kobiety. Tematu drugiego wole nie tykać.

Napisano (edytowany)
8 godzin temu, taki obraz wasz napisał:

Co jest nowoczesne? Nie wiem, ale nie wszystko trzeba unowocześniać. Lepsze jest wrogiem dobrego.

To skoro nie wiesz co jest nowoczesne, a co nie, to skąd wiesz, że nie wszystko trzeba unowocześniać? I skąd wiesz, co trzeba unowocześniać, a co nie? Świat się zmienia, ludzka wiedza rośnie. Skutkiem tego okazuje się, że stare "niezmienne" prawdy są czasem oparte na błędnych założeniach 😉

Jeśli lepsze jest wrogiem dobrego, to wywal z domu elektryczność i siedź przy lampach naftowych 😄

Edytowano przez Doktor Siurek

1 godzinę temu, Doktor Siurek napisał:

To skoro nie wiesz co jest nowoczesne, a co nie, to skąd wiesz, że nie wszystko trzeba unowocześniać? I skąd wiesz, co trzeba unowocześniać, a co nie? Świat się zmienia, ludzka wiedza rośnie. Skutkiem tego okazuje się, że stare "niezmienne" prawdy są czasem oparte na błędnych założeniach 😉

Jeśli lepsze jest wrogiem dobrego, to wywal z domu elektryczność i siedź przy lampach naftowych 😄

Przecież nie mówię, że konserwatyzm jest nowoczesny.

Nikt nie każe siedzieć kobietom w domach, ale femina.zizm głoszący, że przemoc ma płeć i mężczyźni to siedlisko wszelkiego zła, nie jest postępowy. Lewactwo prowadzi do tego, że ludzie nie chcą się ze sobą wiązać.

9 godzin temu, Sofi napisał:

Nie dla kobiety. Tematu drugiego wole nie tykać.

No przecież pisałem, że dla mnie też nie. Czytaj uważnie.

• Haha 1

Napisano (edytowany)
54 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Przecież nie mówię, że konserwatyzm jest nowoczesny.

Nikt nie każe siedzieć kobietom w domach, ale femina.zizm głoszący, że przemoc ma płeć i mężczyźni to siedlisko wszelkiego zła, nie jest postępowy. Lewactwo prowadzi do tego, że ludzie nie chcą się ze sobą wiązać.

No przecież pisałem, że dla mnie też nie. Czytaj uważnie.

Sorry, ale to jakis belkot. Gdzie to wyczytales, na jakiejs Frondzie czy innym goofnie? Oni tak zgrabnie potrafia polaczyc osobiste frustracje z lewactwem, feminizmem i jeszcze wplatac w to po drodze islam 😂 

Czasy sie zmieniaja ciagle, niektorzy nadazaja, inni nie. Stojac w miejscu zostajesz w tyle. Juz masz poglady jak stary dziadek.

Edytowano przez Kulfon
  • Haha 1

Napisano (edytowany)

Jak byłem na Ukrainie to odniosłem wrażenie, że tamtejsze kobiety nie tylko mają lepszą urodę, ale i nie są tak roszczeniowe, nie mają tak przerośniętego ego jak Polki. Zwykłe, fajne dziewczyny. Z kolei rodaczki poza wyglądem i chamskim charakterem nie maja nic ciekawego do zaoferowania, najczęściej to przynudziary. Na samą myśl, że miałbym wiązać się z dziewczyna z pl odrzuca mnie xD

Zdecydowanie wolę pozostać bez szans na Polkę, moja IQ jeszcze na tyle nie spadła

Edytowano przez Luka95

30 minut temu, Luka95 napisał:

Jak byłem na Ukrainie to odniosłem wrażenie, że tamtejsze kobiety nie tylko mają lepszą urodę, ale i nie są tak roszczeniowe, nie mają tak przerośniętego ego jak Polki. Zwykłe, fajne dziewczyny. Z kolei rodaczki poza wyglądem i chamskim charakterem nie maja nic ciekawego do zaoferowania, najczęściej to przynudziary. Na samą myśl, że miałbym wiązać się z dziewczyna z pl odrzuca mnie xD

Zdecydowanie wolę pozostać bez szans na Polkę, moja IQ jeszcze na tyle nie spadła

Masz Ukrainki za głupie gąski? Myślisz że one nie potrafią zostawić faceta w skarpetkach i działają bezinteresownie . To dużo szczęścia życzę, bo się przyda ! 

33 minuty temu, fghjk napisał:

Wyglądu też nie mają, przestań się oszukiwać. 😄

Z wyglądu są spoko tylko za mocno się malują i bardzo lubią markowe rzeczy 

32 minuty temu, Luka95 napisał:

Wiesz, mam bogatego znajomego, który z premedytacją wziął sobie "ładną a biedną" żonę z Białorusi, żeby mieć kogoś pomiędzy housewife a niewolnicą ekonomiczną, i w jego przypadku jakoś to funkcjonuje. Ona jest zahukana przez niego, on ma przygody na boku. Urodziła mu trójkę dzieci. Ogólnie ciężki temat, tak patrząc z boku, ale jemu jest ok. To mój bardzo dobry kolega jeszcze z podstawówki, więc w stosunku do niego nie jestem i tak obiektywny, ale do niektórych jego pomysłów (w tym tego) mam mocno ambiwalentny charakter... 

11 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Wiesz, mam bogatego znajomego, który z premedytacją wziął sobie "ładną a biedną" żonę z Białorusi, żeby mieć kogoś pomiędzy housewife a niewolnicą ekonomiczną, i w jego przypadku jakoś to funkcjonuje. Ona jest zahukana przez niego, on ma przygody na boku. Urodziła mu trójkę dzieci. Ogólnie ciężki temat, tak patrząc z boku, ale jemu jest ok. To mój bardzo dobry kolega jeszcze z podstawówki, więc w stosunku do niego nie jestem i tak obiektywny, ale do niektórych jego pomysłów (w tym tego) mam mocno ambiwalentny charakter... 

A bo to trzeba aż na Białorusi szukać żeby na lecącą na kasę trafić ? 😄

Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

A bo to trzeba aż na Białorusi szukać żeby na lecącą na kasę trafić ? 😄

Ale to nie chodziło w jego przypadku żeby znaleźć lecącą na kasę, tylko taką, która da się kontrolować, będzie prowadzić dom, rodzić dzieci, tolerować jego skoki w bok i przy okazji ładnie wyglądać... 

• Haha 1

7 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Ale to nie chodziło w jego przypadku żeby znaleźć lecącą na kasę, tylko taką, która da się kontrolować, będzie prowadzić dom, rodzić dzieci, tolerować jego skoki w bok i przy okazji ładnie wyglądać... 

Za pieniądze nie takie rzeczy ludzie robią. Ale ta to musi go nawet lubić , skoro po uzyskaniu obywatelstwa została i nie uciekła z częścią majątku, a na pewno miała niejedną okazję 🙂

Przed chwilą, KorpoSzynszyla napisał:

Za pieniądze nie takie rzeczy ludzie robią. Ale ta to musi go nawet lubić , skoro po uzyskaniu obywatelstwa została i nie uciekła z częścią majątku, a na pewno miała niejedną okazję 🙂

Jak miała uciec z częścią majątku, jak on jeszcze przed jej szukaniem konsultował się z prawnikiem, jak zrobić, żeby taka sytuacja nie mogła mieć miejsca? 

Napisano (edytowany)
8 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Jak miała uciec z częścią majątku, jak on jeszcze przed jej szukaniem konsultował się z prawnikiem, jak zrobić, żeby taka sytuacja nie mogła mieć miejsca? 

Nie chodzi o rozwód, raczej o dostęp do konta i zwykle drobne kradzieże i malwersacje a przez lata się uzbiera ... Kto sprawdzi ile codziennie w sklepie wydaje ? Są różne sposoby na takie cwaniaki , a rozwód wcale nie musi być opcją i często nie jest złodziejowi na rękę

Edytowano przez KorpoSzynszyla

1 minutę temu, KorpoSzynszyla napisał:

Nie chodzi o rozwód, raczej o dostęp do konta i zwykle drobne kradzieże i malwersacje a przez lata się uzbiera ... Kto sprawdzi ile codziennie w sklepie wydaje ? Są różne sposoby i ja takie cwaniaki , a rozwód wcale nie musi być opcją i często nie są złodziejowi na rękę 🙂

To nie z moim kumplem takie numery 😉

5 minut temu, Doktor Siurek napisał:

To nie z moim kumplem takie numery 😉

Też znam takiego co tak myślał ,

przez 15lat pół bańki mu skubnęła a on się dopiero po jej odejściu zorientował 

5 minut temu, Iibed napisał:

jelsi ona chcial zostac niewolnica zeby nie zyc w biedzie to ich sprawa mogla isc do pracy nikt jej nie zmuszal. dziwne ale skoro to ludziom odpowiada. 

Też mi się tak coś mocno wydaje . Do takiego tanga trzeba dwojga oportunistów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować