Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wiekszosc Polskich facetow nie ma szans na Poslka kobiete

Polecane posty

7 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Cały czas piszę, że to kwestia wyglądu.

Ale nie chcą być widziane z nieatrakcyjnymi.

Nie, charakter jest ok, co może potwierdzić każdy, kto poznał mnie bliżej.

No to skoro jesteś tak mało atrakcyjny, że ludzie Cię zlewają na sam widok, to nie jesteś przeciętny, tylko jesteś brzydalem. Pogódź się z tym. 

• Thanks 1

1 minutę temu, Pocahontaz napisał:

Z nieatrakcyjnym dla siebie samej na pewno nie, ale nie zbyt atrakcyjnym ogólnie jeśli nadrabia innymi rzeczami to można 😉 

Tylko własnie..rzadko kiedy nadrabiają. 

Nie nadrabiają, bo nie dajecie im szansy.

Przed chwilą, Doktor Siurek napisał:

No to skoro jesteś tak mało atrakcyjny, że ludzie Cię zlewają na sam widok, to nie jesteś przeciętny, tylko jesteś brzydalem. Pogódź się z tym. 

Nie jestem. Po prostu kobiety mają zaburzone poczucie atrakcyjności.

1 minutę temu, taki obraz wasz napisał:

Nie nadrabiają, bo nie dajecie im szansy.

Chcesz mi powiedzieć, ze jedynie faceci jakich znasz w związkach wyglądają co najmniej jak Brad Pitt lub Ronaldo ? 

2 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Nie jestem. Po prostu kobiety mają zaburzone poczucie atrakcyjności.

Nie mają zaburzonego poczucia atrakcyjności. O tym jaki jesteś atrakcyjny decydujesz nie Ty, tylko inni ludzie. Możesz się uważać za przeciętniaka, ale jeśli inni ludzie patrzą i widzą gargulca, to znaczy że jesteś GARGULCEM. Prościej się wytłumaczyć nie da. Przykro mi. 

19 minut temu, Doktor Siurek napisał:

To Ty nie umiesz przyjąć do wiadomości, że musi być coś nie tak z Twoim wyglądem, skoro podchodzisz do ludzi, nie odezwiesz się nawet a oni Cię zlewają... 

Przecież kobiety nie rozpatrują każdej interakcji z mężczyzną w kategoriach matrymonialnych, więc żeby wymienić trzy czy cztery zdania z gościem, to nie jest istotne, żeby on był super przystojny... 

On tego nie przyjmuje do wiadomosci, w jego mniemaniu kobiety rozmawiaja tylko z modelami. Ja juz dawno dalam sobie spokoj z jałowymi dyskusjami na ten temat.

15 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Nie mają zaburzonego poczucia atrakcyjności. O tym jaki jesteś atrakcyjny decydujesz nie Ty, tylko inni ludzie. Możesz się uważać za przeciętniaka, ale jeśli inni ludzie patrzą i widzą gargulca, to znaczy że jesteś GARGULCEM. Prościej się wytłumaczyć nie da. Przykro mi. 

Otóż nie. Wiele neutralnych kobiet w dyskusjach na fb pisało, że nie jestem brzydki, a nie miały powodu, by kłamać. Również wśród znajomych osób są takie opinie.

14 minut temu, Kulfon napisał:

On tego nie przyjmuje do wiadomosci, w jego mniemaniu kobiety rozmawiaja tylko z modelami.

Nie.

19 minut temu, kejtred napisał:

Chcesz mi powiedzieć, ze jedynie faceci jakich znasz w związkach wyglądają co najmniej jak Brad Pitt lub Ronaldo ? 

Odpowiadałem już 30 tys. razy na to pytanie.

20 minut temu, Pocahontaz napisał:

Napisałam , że atrakcyjny DLA NIEJ, a nie wcale. Czytaj ze zrozumieniem.

No tak, przecież nic innego nie napisałem.

1 godzinę temu, AntyBazyl napisał:

Ani jedno ani drugie. A i nie traktuj mnie jak pępka świata - nie musisz kompletnie się nad moja osoba pochylać ani tym bardziej próbować analizować. Póki co bardzo słabo Ci to wychodzi, myślę ze nie tylko to. 

P. S. Życzę Ci takiej miłości jaką ja doświadczam, naprawdę. 

Nikt Cię nie traktuje jak pępek (co najwyżej może poza Tobą samą), więc tym bardziej ja nie zamierzam się nad Tobą pochylać. Co do słabości analizy, to i Tobie kiepsko ona idzie (jak wcześniejsze posty będące odpowiedzią na moje wpisy) , więc może lepiej odpuść i nie siej wiatru (albo potem nie dziw się że zbierasz burzę).

A jeśli jesteś szczęśliwa i zajęta, to pozostań w tym stanie i nie wchodź agresywnie w oceny nie dotyczące (jak wyraźnie widać) Ciebie tak jakby jak najbardziej były skupione na Twoim ciele (a nie są, zapewniam).

3 minuty temu, Pocahontaz napisał:

"nie jesteś brzydki" brzmi dziwacznie..jak ktoś jest atrakcyjny to sie mówi po prostu: "jesteś rpzystojny| "jesteś atrakcyjny" "podobasz mi się", a nie "nie ejstes..jakiś tam".

Jak idziesz do sklepu to tez nie mówisz chyba: "Dzień dobry..NIE poprosze ziemniaczków i NIE poproszę marchewki..{ tlyko  mówisz wprost.

Jak nie wyczuwasz, ze coś tu nie gra to nie wiem..

Ja bym Ci jedna prawde na pwno powiedziała, ale może lepiej nie 😛 

Nie jestem brzydki = jestem przeciętny, po prostu.

5 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Otóż nie. Wiele neutralnych kobiet w dyskusjach na fb pisało, że nie jestem brzydki, a nie miały powodu, by kłamać. Również wśród znajomych osób są takie opinie.

Nie.

Odpowiadałem już 30 tys. razy na to pytanie.

No tak, przecież nic innego nie napisałem.

Misiek Koterski jest brzydki jak goffffno a jakoś wyrwał Top Model (i to nieodosobniony przypadek).

gdyby tylko przystojniacy się rozmnażali to nie byłoby na świecie  prawie 7 miliardów ludzi.

nie masz wyglądu ? To postaraj się, żeby mieć  hajs, dużo hajsu. A chętne się znajdą. 

Jak nie masz ani jednego ani drugiego to cóż...

9 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Nie jestem brzydki = jestem przeciętny, po prostu.

Nie jesteś przeciętny, bo przeciętnych ludzi nikt nie zlewa na sam widok. Jesteś brzydalem, tylko nie umiesz tego zaakceptować. Te panny z Facebooka po prostu chciały być dyplomatyczne. Jesteśmy w Polsce, nikt Ci prawdy w oczy nie powie 

Nie wiem jak wyglądasz, ale jestes nudny jak flaki z olejem i na dodatek wymyslasz teorie z doopy. Pewnie to odstrasza potencjalne kandydatki.

Myslisz, ze moi koledzy to sami przystojniacy? Gadam z kazdym, a koleguje sie z tymi, ktorych towarzystwo mi odpowiada, niewazne jak wygladaja.

• Like 1

5 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Nie jesteś przeciętny, bo przeciętnych ludzi nikt nie zlewa na sam widok. Jesteś brzydalem, tylko nie umiesz tego zaakceptować. Te panny z Facebooka po prostu chciały być dyplomatyczne. Jesteśmy w Polsce, nikt Ci prawdy w oczy nie powie 

Tu nawet nie chodzi o życie w  Polsce, tylko o empatię kobiet. Po co mówić komuś, ze jest brzydki? Przecież to nie jest miły przekaz ani dla odbiorcy ani dla nadawcy. Lepiej jakoś ominąć temat i dać wymijającą odpowiedź. Co to komu da,.ze napisze obcemu facetowi ze jest pasztetem? Jak kiedyś miała konto na jednym z portali i facet wysyłał zdjęcia to nie pisałam mu,. Ze jest oblesny ani nawet ze mi się nie podoba. Pogadałam chwilę i napisałam,ze nadajemy na innych falach. Z TOW zapewne było podobnie. I tyle 🙂

• Thanks 1

3 minuty temu, Kulfon napisał:

Nie wiem jak wyglądasz, ale jestes nudny jak flaki z olejem i na dodatek wymyslasz teorie z doopy. Pewnie to odstrasza potencjalne kandydatki.

Myslisz, ze moi koledzy to sami przystojniacy? Gadam z kazdym, a koleguje sie z tymi, ktorych towarzystwo mi odpowiada, niewazne jak wygladaja.

on nawet nie ma kolegów na uczelni wiec wg jego teorii im też przeszkadza, że nie jest przystojny 😂

Napisano (edytowany)
26 minut temu, kejtred napisał:

Misiek Koterski jest brzydki jak goffffno a jakoś wyrwał Top Model (i to nieodosobniony przypadek).

gdyby tylko przystojniacy się rozmnażali to nie byłoby na świecie  prawie 7 miliardów ludzi.

nie masz wyglądu ? To postaraj się, żeby mieć  hajs, dużo hajsu. A chętne się znajdą. 

Misiek Koterski ma znanego ojca, który go wypromował no i w sumie sam też dzięki temu stał się znany. 

Ale racja: nie tylko przystojni i znani się rozmnażają, bo oczekiwanie piękności to miecz obosieczny 😉

A osoba przeciętna (naprawdę przeciętna) jest najczęściej niewidoczna.

Edytowano przez samiec_mewy_srebrzystej

1 minutę temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Misiek Koterski ma znanego ojca, który go wypromował no i w sumie sam też dzięki temu stał się znany. 

Ale racja: nie tylko przystojni i znani się rozmnażają, bo oczekiwanie piękności to miecz obosieczny 😉

Pomijając kwestie atrakcyjności, to wnioski jakie w rozlicznych tematach wyciąga taki obraz wasz swiadczą o jego problemach z głową... 

45 minut temu, kejtred napisał:

Jeszcze nie mam, ale będę mieć. Tylko że nie chcę kobiety, która leci na kasę, chcę taką, która pokocha mnie osobiście.

35 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Jestem przeciętny.

Nie, ponieważ temat nie dotyczył wyglądu, więc mogły nie mówić nic, to raz, a dwa, ich zachowanie wyraźnie wskazywało, że to nie jest tylko dyplomatyczna odpowiedź.

28 minut temu, Kulfon napisał:

Nie jestem nudny, można ze mną pogadać na wiele ciekawych tematów.

28 minut temu, AntyBazyl napisał:

Tu nawet nie chodzi o życie w  Polsce, tylko o empatię kobiet. Po co mówić komuś, ze jest brzydki? Przecież to nie jest miły przekaz ani dla odbiorcy ani dla nadawcy. Lepiej jakoś ominąć temat i dać wymijającą odpowiedź. Co to komu da,.ze napisze obcemu facetowi ze jest pasztetem? Jak kiedyś miała konto na jednym z portali i facet wysyłał zdjęcia to nie pisałam mu,. Ze jest oblesny ani nawet ze mi się nie podoba. Pogadałam chwilę i napisałam,ze nadajemy na innych falach. Z TOW zapewne było podobnie. I tyle 🙂

Nie, zupełnie inna sytuacja. Już nie mówiąc o tym, że na portalach znalazły się kobiety chętne pisać ze mną.

22 minuty temu, samiec_mewy_srebrzystej napisał:

Dokładnie.

20 minut temu, Doktor Siurek napisał:

Pomijając kwestie atrakcyjności, to wnioski jakie w rozlicznych tematach wyciąga taki obraz wasz swiadczą o jego problemach z głową... 

Błędny wniosek.

Nie jestem nudny, można ze mną pogadać na wiele ciekawych tematów.

To powiedz cos ciekawego.

• Haha 2

4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

To o czym chcesz pogadać?

To ja mam wymyslic ciekawy temat?

• Haha 1

5 minut temu, Kulfon napisał:

To ja mam wymyslic ciekawy temat?

Ja zawsze wymyślam, jak z kimś rozmawiam, więc teraz ty się możesz wysilić.

4 minuty temu, taki obraz wasz napisał:

Gdybyś w końcu napisał co studiujesz łatwiej byłoby dobrać temat. Nie wiem czemu tak bardzo się wstydzisz. 

I tak padł mit interesującego rozmówcy... 😄

Napisano (edytowany)
1 minutę temu, Doktor Siurek napisał:

I tak padł mit interesującego rozmówcy... 😄

Jaki mit? Cała prawda. Jak piszę z kobietami, to ciągle muszę podtrzymywać rozmowę, bo one nie potrafią nic wymyślić i do tego zdawkowo odpisują. Dosłownie parę wyjątków spotkałem.

Edytowano przez taki obraz wasz

2 minuty temu, kejtred napisał:

Gdybyś w końcu napisał co studiujesz łatwiej byłoby dobrać temat. Nie wiem czemu tak bardzo się wstydzisz. 

Co cię tak te studia obchodzą? Jest wiele innych ciekawszych tematów.

Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Co cię tak te studia obchodzą? Jest wiele innych ciekawszych tematów.

to napisz chociaż czy human czy coś ścisłego. 

Przed chwilą, taki obraz wasz napisał:

Jaki mit? Cała prawda. Jak piszę z kobietami, to ciągle muszę podtrzymywać rozmowę, bo one nie potrafią nic wymyślić i do tego zdawkowo odpisują. Dosłownie parę wyjątków spotkałem.

A nie bierzesz pod uwagę, że jesteś w tych rozmowach nudny i to nie kwestia, że one odpisują zdawkowo, bo nie potrafią nic wymyślić, tylko po prostu chcą się Ciebie pozbyć? 

• Like 1

3 minuty temu, Doktor Siurek napisał:

A nie bierzesz pod uwagę, że jesteś w tych rozmowach nudny i to nie kwestia, że one odpisują zdawkowo, bo nie potrafią nic wymyślić, tylko po prostu chcą się Ciebie pozbyć? 

Nie. Jakbym był nudny, to po prostu mogłyby nie odpisywać albo zablokować. Ale niestety kobiety w większości nie mają żadnych zainteresowań poza serialami i plotkami. Na szczęście spotkałem parę takich, które same też podtrzymują rozmowę i można z nimi ciekawie pogadać 🙂

13 minut temu, taki obraz wasz napisał:

Ale to nie ja twierdzę, że jestem ciekawym rozmówcą.

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować