Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Podziękował mi dzien po spotkaniu a potem

Polecane posty

Gość gość

To nasza któraś juz randka z rzędu. Odbyła się we wtorek. W środę on mi za nią podziękował, ale było juz późno i nie odczytałam smsa. Napisał, że było super, wspaniale, prziwtał mnie czule bo napisał dzien dobry sloneczko. I wczoraj kolopoludnia ja mu odpisałam ,ze tez mi sie podobalo spotkanie i zadałam mu jakies zwykle pytanie. I... juz nie odpisał. Jak to wygląda? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i przy tamtym smsie co napisał to napisał, że "milego dnia i proszę o jeszcze;)" Wiec rozumiecie cos z tego dlaczego mi pozniej nie odpisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facetów vzesronnie da się zrozumieć. Może się obrazil ze dopiero na drugi dzień po południu odpisalas, no ale mógł się domyślić ze już Spisz. Obrażać się o takie cos? Peezda Nie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem, martwie sie ,ze napisal moze tak z grzecznosci ,albo sama nie wiem :( Ale z kolei po co by pisał takiego milego smsa, ze prosi o wiecej i w takim cieplejszym tonie... A moze to przemyslal,ze jednak nie chce sie spotykac? Ale przez jeden dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byl zajety przygotowaniami do swiat razem z zona. Znowu forumowa desperatka w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mu odpisałaś dopiero około południa, to teraz też sobie poczekasz dłużej. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to już pozamiatane. Niech sobie inną znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×