Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xxmagdasxx

Związek na odległość

Polecane posty

Jestem w związku z chłopakiem od kilku miesięcy i gdy mówię moim znajomym że jestem w związku na odległość to śmieją się, że to nie jest na odległość. Dlatego pytam z ciekawości, jaka mniej więcej ilość km to dla was związek na odległość? Nas dzieli około 65 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
godzinka drogi to nie odległosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój kumpel ma kobite mniej więcej w tej odległości i tak już wiele lat się ze sobą trzymają. A Ty Magda z Warszawy jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez jestem z moim facetem na odległość, jest to 5 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Godzina do półtorej.. ale mimo to jednak mam wrażenie, że nie zawsze to jest taki normalny związek.. nie spotykamy się spontanicznie, widzimy się raz na tydzień albo dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tamten mój kumpel też tak zaczynał, że tylko w weekendy do kobity jeździł, dopiero po latach do niej się przeprowadził, ale i tak nie są co dzień razem bo on pracuje w innym mieście i dojeżdża do niej na weekendy i co 2gi dzień roboczy. Więc można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to już wasza wina, że się tak widzicie. Ja byłam w związku na odległość, ja w jednym kraju, on 1500 km dalej, w drugim. I widzieliśmy się co dwa tygodnie. Więc nie wyobrażam sobie mieszkać 40 minut autem od siebie i widzieć się spontanicznie, skoro mój facet potrafił wsiąść w samolot i spontanicznie przylecieć, żeby mnie zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pytałem czy w Warszawie pracujesz bo inicjały mi się zgadzają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie widzieć się spontanicznie*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×