Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wizyta u dziewczyny w domu

Polecane posty

Gość gość

Cześć mam do was jedno małe pytanie. Otóż chciałem odwiedzić moją dziewczynę w domu. Jestem z nią już od czterech miesięcy. Niestety nie powiedziała swojej mamie ,że ma chłopaka tylko ,że z kimś tam się spotyka. Mi się to już niestety przestaje podobać a z racji tego ,że nie widzieliśmy się już dwa tygodnie chciałem jej zrobić niespodziankę. Jak myślicie coś takiego może wypalić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
absolutnie nie, na pierwszą wizytę nie powinno się tak wpadać z "niespodzianką". nie wiesz, jakie ma warunki w domu i dlaczego nie powiedziała o Tobie matce. uszanuj to i nie ładuj się nieproszony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olej ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Już od 4 miesięcy" :D i macie po 15 lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
olej ją? a co, oświadczyłeś jej się? ja też po 4ch miesiącach nie przedstawiałabym chłopaka, bo po co? narzeczonego to rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem. Znam dziewczynę która na wszystkie rodzinne i oficjalne imprez ciągala ze sobą chłopaka którego znała z 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mi się to już niestety przestaje podobać a z racji tego ,że nie widzieliśmy się już dwa tygodnie" x To jak się tak długo nie widzieliście, to tym bardziej nie wpadaj z niezapowiedzianą wizytą w ciemno. Najpierw wybadaj, o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×