Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasikonik74

Jak kobiety postrzegają seks z partnerem?

Polecane posty

Nasunęło mi się pytanie do kobiet! Jak oceniacie sytuację, kiedy partner ma większe potrzeby seksualne, libido niż partnerka? Ja mam większe potrzeby niż partnerka i mogę się kochać codziennie, natomiast partnerka bardzo szybko dochodzi i dość często woli dłuższe przerwy. Ciekaw jestem, jakie potrzeby mają inne kobiety? Co powoduje, że macie ochotę na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexuality Awareness
Hej ;) Pamiętaj, że rady innych kobiet nie muszą znaleźć odwzorowania w Twoim związku (i też rzadko znajdują). Spróbuj porozmawiać ze swoją partnerką, przedstaw jej sytuację tak, jak Ty ją widzisz i znajdzie wspólnie rozwiązanie. Pamiętaj jedynie, że wspólne rozwiązanie nie oznacza zmiany danej osoby i jej preferencji. Mała podpowiedź: kobieta zazwyczaj nie definiuje satysfakcji seksualnej przez orgazm. Oznacza to, że być może warto rozważyć wzbogacenie relacji o zabawy, które niekoniecznie kończą się jej orgazmem, a które dają przyjemność z bliskości i intymności. Związek, to relacja dwojga, w takich momentach trzeba działać wspólnie. Gdybyś miał jeszcze pytania, to zapraszam do kontaktu: https://sexaware.wordpress.com/contact/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
To tak samo jest z wami. Jedne uprawniałyby nawet 10 razy na dzień sex. Czym są starsze to i libido spada, nie wszystkim oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×