Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy związek bez seksu jest możliwy

Polecane posty

Gość gość

Bo jestem bardzo nieśmiałą i zamkniętà w sobie osobą wręcz boję się chłopaków i dotąd jeśli nawet jakiś chłopak mi się podobał to po prostu się do niego uśmiechałam ale nic więcej nigdy z tego nie było chciałabym się przełamać,ale ja nigdy nie byłam w żadnym związku i raczej nie pójdę z chłopakiem tak szybko do łóżka tylko się trochę boję,że nawet jeśli pojawi się taki pierwszy chłopak to bez tego prędzej czy później w końcu mnie zostawi co myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli osoby obie są aseksualne to tak. W innym przypadku nie. Zresztą jak się zakochasz i ktoś pokocha Ciebie to nieśmiałość zniknie wiem po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zza miedzy
Powinnaś mieć jakąś starszą koleżankę, która Ci trochę opowie o seksie. Jak nie masz chłopaka, to może warto też mieć jakiegoś przyjaciela, z którym nabierzesz trochę śmiałości w wspólnym przebywaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest możliwy, bo faceci w większości wchodzą w związki dla seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam takiego, który był w związku z mężatką bez seksu i twierdził wtedy ze milosc jest ważniejsza niż seks, że ją kocha nad życie i zawsze będzie ona najważniejsza w życiu a on dla niej, ona nie chciała się rozwieść,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu nie jesteś jeszcze na sex gotowa autorko. Może masz za mało lat? Ale jeśli osoby nie aseksualne to wtedy w związku sex jest ważny zwłaszcza na początku więc dla mnie raczej nie ma takiej możliwości. Można się bardzo lubić spotykać ale na stopie koleżeńskiej prędzej czy później sex i to dla kobiety i mężczyznay musi jednak być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie jest możliwy, bo faceci w większości wchodzą w związki dla seksu. x Powinno być: Nie jest możliwy bo Faceci nie chcą związku bez seksu ale naprawdę istnieją Faceci aseksualni ale nie jest to normalne raczej swego rodzaju patologia. Moim zdaniem Ty po prostu masz jakieś blokady psychiczne lub jesteś najzwyczajniej w świecie chora i musisz udać się do specjalisty który posprawdza Ci te wszystkie Kobiece hormony. Wystarczy że masz nadmiar prolaktyny i jest pozmiatane ;) Prolaktyna prowadzi do niedoboru dopaminy wiec możesz być też bardziej podatna na stres i depresję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W związku najważniejsza jest miłość, wszystko inne przyjdzie z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.05 skąd wiesz ze nie chciała się rozwieść?On jej nawet o to nie spytał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek tak ale małżeństwo nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możliwy jeśli naprawdę kogoś kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się kogoś bardzo kocha to chce się bliskości i chce się sprawiać tej drugiej osobie przyjemność sex w związku jest jednym i drugim. Więc dla mnie osobiście związek bez sexu byłby bardzo ciężki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli się kogoś kocha to nie wymaga rozkładania nóg bo wielki książe chce seksu jak nie wyżyty seksholik. Najpiekniejsza jest miłość gdzie nie ma seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ona nie pisze, że jest aseksualna, tylko zamknięta w sobie i nieśmiała, a to różnica. Znajdzie sobie aseksa, a później je przyjdzie ochota, i co pocznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Związek bez seksu jest dużo piękniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak księżniczka chce sexu to też źle? Ja tam lubię rozkładać nogi przed moim facetem . Sexem się trzeba cieszyć jak się ma z kim i ta osoba jest odpowiednia. Autorka jeszcze zdaje się nie dojrzała do tego kroku i to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli jest prawdziwa miłość, to jak najbardziej możliwe. Prawdziwa miłość jest ponad seks. Ale większość ludzi tak naprawdę nie kocha partera/ki a tylko przyjemność jaką ma z tego partnera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja uważam że prawdziwa miłość wiąże się też z sexem nie jest najważniejszy ale jednak się to ze sobą łączy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłość bez seksu to miłość rodzicielska a nie między kobieta a mężczyzna. Jeżeli oboje są asami to ok ale gdy tylko jedno to miłość z czasem zamieni sie w nienawiść, bo człowiek w pełni seksualny potrzebuje tego jak picia czy jedzenia. Seks to tez miłość ale dla dorosłych dojrzałych ludzi a nie dla dzieci i zboczeńców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 i amen. Autorko ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 Nieprawda. Jeśli ktoś zaczyna nienawidzić, to znaczy że żadnej miłości tam nie było, tylko chęć używania :) Owszem, tak jak ktos wyżej napisał, seks jak najbardziej wiąże się z miłością, ale nie może być najważniejszy. Jeśli ktoś seks traktuje na równi z jedzeniem i piciem, to bardzo mu współczuję plytkosci. Taka osoba jest niezdolna do miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks to jest seks a miłość to miłość. Tak samo można powiedzieć, ze ludzie co jedzą i piją są niezdolni do miłości bo są płytcy. Jak ktoś nie ma umiaru w jedzeniu i piciu to wyglada jak wieloryb i tak samo jest z seksem, trzeba wiedzieć kiedy i z kim a nie jeść wszystkie śmieci. Miłość jak najbardziej przerodzi sie w nienawiść z prostej przyczyny, gdy człowiek zaczyna sie dusić w związku bo jedna osoba nie chce seksu a druga chce to popadnie w stres, stanie sie nerwowy, będzie marzył o seksie, o czułości a ta kochana osoba mu tego nie da. Miłość to nie jest twór dany nam raz na całe życie tylko uczucie, uczucie i wież, które trzeba pielęgnować. Można znienawidzić swoich rodziców, których kochało sie miłością bezwarunkowa a wiec można znienawidziec tym bardziej osobę niespokrewnioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś i gość dziś Tylko nie zapomnijcie wspomnieć na pierwszej randce że dla was 3-4 razy do roku to już nadmiar ;) Oszczędzicie straty czasu Sobie i Mężczyźnie którego próbujecie wykolegować w białe małżeństwo. Facet musi uprawiać seks tak jest skonstruowany. Rozumiem że to co piszecie to jakieś prowo albo jesteście zapyziałymi kociarami z pajęczyną miedzy nogami. Moja Kobieta jak to przeczytała to już 7 minutę turla się na podłodze ze śmiechu wiec przestańcie proszę bo sobie krzywdę jeszcze zrobi ;) <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeczytaj jeszcze raz to napisałam i nie zajdziesz tam potwierdzenia, ze seks jest dobry tylko pare razy w roku. Seks ludziom jest tak samo potrzebny jak picie czy jedzenie. Seks można uprawiać bez miłości ale miłość bez seksu jest jałowa. Nie tylko mężczyźni musza mieć seks, kobiety tez tego potrzebują, może nawet bardziej bo kobieta seks traktuje jak akceptację, gdy mężczyzna ja pożąda czuje , ze ja kocha i jest dla niego atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×