Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość9999

Portal randkowy: moje spostrzeżenia

Polecane posty

Gość gość9999

Ciekawe doświadczenie. Zapewne jednorazowe. Ale zawsze warto. Pomyślałem "a co mi tam". Powiem wszystkim Paniom, jak to wygląda z perspektywy ponad 30letniego faceta, który z obiektywnych przesłanek (proszę wierzyć) nie miał czasu na zbudowanie związku. Moje wnioski są takie - nigdy więcej oraz: 1) szkoda pieniędzy 2) po kilku (w zasadzie dwóch) tygodniach mogę stwierdzić, że kobiety/dziewczyny dzielą się tam na następujące grupy: - te, które są nieaktywne, tj. czekają aż ktoś napisze, nie wykazując przy tym żadnej inicjatywy z własnej strony. Co więcej - ten typ "księżniczek" - nawet jak przeczyta wysublimowaną wiadomość, to nie raczy niczego odpisać; kultura wymagałaby chociaż czegoś w stylu "dzięki, ale nie jesteś w moim typie" - brutalne, ale życiowe, - te, które co prawda odpiszą, ale trzeba "ciągnąć" w rozmowie, bez żadnej inicjatywy z ich strony, bierne w odpisywaniu, zero własnej inwencji... to na pewno nie spowoduje, że przyciągnięcie normalnego, zdrowego i dojrzałego faceta, najwyżej frustratów... - i trzecia grupa, w którą osobiście "celuję" i która jakoś mnie tam pociąga, ale bardzo ciekawa zarazem to tzw. "intelektualistki" o interesujących profilach. Do momentu kiedy nie rozpocznie się rozmowy (przynajmniej w moim przypadku tak było), oczywiście oczekując od takiej kobiety/dziewczyny jakiejś bazowej wiedzy, przewrotnego humoru etc... już po kilku wiadomościach średnio rozgarnięty facet (bez zadawania niegrzecznego pytania wprost) będzie wiedział, czemu w wieku ponad 30. taka kobieta jest sama - ma albo bardzo niskie poczucie własnej wartości albo żyje w zamkniętym świecie swoich fantazji i czeka... aż ktoś ją "odkryje" przed całym światem. To nawet trochę frustrujące, ale nie dla faceta, tylko poprzez oglądanie takich przypadków... i smutne. PS. Spodziewając się odpowiedzi od razu wyjaśniam - jestem normalnym facetem, po 30., aktywnym, dobrze wyglądam, w miarę rozgarniętym, a na ulicy czy w sklepie nie miałbym problemu z odbiorem kobiet. Jestem typem intelektualisty, a nie "macho". Mam swoje wady jak każdy, ale... no właśnie i tu jeszcze jeden wniosek, w zasadzie domykający wszystko: drogie Panie, jeśli ktoś zakłada profil na takich portalach, to powinien być przygotowany na zmianę swoich nawyków, przyzwyczajeń i chęć wyjścia poza schematy. Dotyczy to też oczywiście mężczyzn. Inaczej to nie ma sensu. Pozdrawiam

Gość gość
Faceci nie są święci.Moje spostrzeżenia w wielkim skrócie, bo aż żal o tym pisać. Szkoda czasu. 1.Erotoman gawędziarz 2.Oszust, szukający kochanki, bądź skoku w bok 3.Pan, który jednak nie chce się wiazać i woli popisać, jak w przedszkolu 4.Niezdecydowany, który ma problem ze spotkanie w świecie realnym 5. Cwierć inteligentny 6.Bez żadnych pasji 7.Mamisynek 8. Pan zaradny, który umawia sie na randki hurtem

Gość gość9999
Do gościa powyżej: Ja nie mówię, że tak nie jest. Podejrzewam, że z obu stron jest podobnie i nie wiem, czy to jest dobre rozwiązanie dla "normalnych" ludzi. Być może jest kilka % kobiet i mężczyzn zdecydowanych, i normalnych, ale trafić to... jak w dziesiątkę ;)

Gość gość
W każdym razie, po takich akcjach, ktoś , kto jest człowiekiem wartościowym, może zwyczajnie zwątpić;)

Gość gość
Jeśli mówisz o sympatii, to fakt, żal pieniędzy, choć ja 1.5mca wytrzymałam (zapłaciłam za 3). Faceci dzielą się tam w kolejności występowania na: 1) żonatych / zaręczonych / w związku 2) z problemami emocjonalnymi 3) wybrzydzających ("wiek 20-30lat, biust D, włosy długie" - wymóg 40-latka, większość facetów "blokuje" rówieśniczki i starsze) Dodam, że nie wszystkie kobiety o niskim poczuciu wartości nie nadają się do związku. Moja przyjaciółka takim się charakteryzuje i to dobry człowiek, do rany przyłóż. No ale męża ma :)

Gość gdzie ci modele
gość dziś księciów i modeli nie ma??? nie do wiary ;)

Gość gość
Kurczę,zarówno kobiety, jak i mężczyźni niby szukają tego samego...I każdy wypiera się syndromu księżniczki,księcia,zapewniając o swej normalności.Więc, skąd tak ogromny brak rezultatu w poszukiwaniach?

Gość gość
gość dziś 3,4, i 8 jaki problem? nic złego w pisaniu, nic złego w nie pakowaniu się na pochopne w związek, nic złego w hurtowych randkach aby poznać różnych ludzi i zobaczyć co komu pasuje

Gość gość
Wszyscy,zarówno kobiety jak i mężczyżni poszukują niby tego samego....Wypierając się syndromu księżniczki,księcia,zapewniając o swej normalności.Więc, skąd tak ogromny brak rezultatów poszukiwań?

Gość gość
Na portalu randkowym każdy facet szuka poważnego związku, jest zdecydowany, szczery z tym, że do pierwszego kłamstwa, które predzej czy poźniej wychodzi na jaw, albo do momentu, aż żonka nie dowie się, o tym,ze jej misio, szuka sobie odskoczni

Gość gość
Co do pisania na portalach randkowych, problem polega na tym, jeśli , ktoś jest tam po to żeby znaleźć ową miłosć, a nie robi nic oprócz wspomianego pisania. Każda relacja powinna sie rozwijać, inaczej, to nie ma najmniejszego sensu. Portal ma jedynie pomóc w kontakcie w świecie realnym i mało kto ma czas na samo pisanie, no chyba,ze ktoś lubi w ten sposób zabijac sobie czas. Spotykanie hurtem, tez nie jest fajne, skoro załóżmy jesteś po 4 randce, na której odzywa sie wczorajsza Pani, z którą Pan zaliczył 2 randki. Dla mnie jest to nieakceptowalne.

Gość gość9999
Dla wyjaśnienia: ja mam niepisaną zasadę, że rozmawiam ZAWSZE z jedną kobietą/dziewczyną. Z szacunku do wszystkich. Chciałbym, żeby tak było też odwrotnie. A propos przejścia do tzw. realu - a i owszem, ale najpierw musi tego chcieć też ta druga osoba... pozdrawiam

Gość gość
Do Autora:) I owszem, inicjatywa musi być z obojga stron. To zrozumiałe, natomiast miałam na myśli jedynie, to ,że mężczyzna wcale nie zamierza się poznać w realnym świecie, a zyczy sobie jedynie pisania.

Gość gość
I mamy podobnie, również skupiam się na jednej osobie.Poświecam danej osobie swój czas i skupiam na jej poznaniu:) To naturalne

Gość gość9999
Heh... ale nie chcieć przejść do "realu"?... no to jaki jest tego sens?... chyba właśnie chęć wyżalenia się... dla mnie to oczywiste. Oczywiście nie od razu, ale po jakimś czasie... za zgodą stron.

Gość przebierać trzeba
gość dziś na randkach wyłącza się telefon, to jest podstawowa etykieta raczej i żadne inne panny z innych randek nie dzwonią

Gość szukanie powinno być drogie
portale randkowe są za tanie, jakby były drogie to tylko poważni ludzie by się zapisywali a nie jacyś niedorobieni którzy szukają sami nie wiedzą co, myśle że 1000zł wpisowe, i 200 miesięcznie, a jak wyjdzie z tego ślub portal zwraca 80% kasy :)

Gość gość
Sam mialem konto na portalu randkowym jednak uznalem to za zupelna strate czasu. Sam sobie zdaje ze jestem bardzo przecietny 5/10 powiedzmy realnie. Czyli szalu nie ma delikatni mowiac. Mam normalna prace mieszkanie auto normalne uporzadkowane zycie kawalera. A spostrzezenia co do portali to kobiety jakie tam sa zwyczajnie nienormalne bez zadnych wyjatkow. Jak ze stwierdzilem nie szukam modelki a kogos przecietnego nawet panny z dzieckiem mi nie przeszkadzaja. Jednak wymagania kobiet sa wrecz smieszne tam szukaja kobiety swoich durnych fantazji czyli faceta z moja pozycja i o wygladzie modela :D Ewentualnie modela wierzac w kazda bajeczke ktora mozna im wcisnac przypuszczalnie bedac 10/10 mozna tam zaliczyc kazda panne na pierwszej randce. Ogolnie nie polecam bo to zwyczajne darmowe dupodajki z ego ksieznej monaco.

Gość nie ten biznes
problem jest w całym planie biznesowym portalu, bo cel portalu to robić kase a nie swatać ludzi, cel to kasować miesięcznie i ściągać nowe ofiary, i utrzymywać jak najwięcej płatnych subskrypcji. Najlepszy model to model lokalny, gdzie płaci się tylko za rezultaty, a nie za samo bycie, pozatym większa szansa że lokalni ludzie raczej się będą spotykać i coś z tego wyjdzie, bo rzadko ludzie z dużych odległości się będą raczej dobierać. Cały model randkowy musi być przerobiony na mniej komercyjny i bardziej indywidualny i lokalny.

Gość gość
Do autora... Ja mam podobne problemy z facetami. Szukam kogoś inteligentnego a trafiają się tacy, że piszą jednym zdaniem, myślą że polecę na każdego aby tylko był, nie rozumieją mojego poczucia humoru, o jakiejkolwiek ciekawej rozmowie mogę zapomnieć, tylko seks, jakieś beznadziejne zdrobnienia, odpowiadanie pytaniem na pytanie i wymagania z księżyca! To wszystko może tylko frustrować a nie bawić i poznawać... Mimo wszystko powodzenia, ja szukam już w innym miejscu...

Gość gość9999
Właśnie skasowałem konto. Wolny! :) Warto było zobaczyć jak to działa, ale nigdy więcej :)

Gość gość
do autora....najpierw to sam zadaj sobie pytanie czemu w wieku ponad 30 lat jestem sam nie masz rodziny i nawet kandydatki ktora chcialaby bydz przy tobie.dopiero potem krytykuj innych ,skoro majac tyle lat na karku jestes sam i logujesz sie na portale randkowe szukajac sam nie wiadomo czego i majac mgliste pojecie o zwiazku to czego oczekujesz??latwo oceniac innych a ciezko samemu spojrzec na siebie i zobaczyc sie w innym swietle.juz to ze piszesz na kafe swiadczy ze jestes niedowartosciowanym,samotnym bydz moze zgorzknialym starym kawalerem ktoremu ciezko jest sprostac.szukaj w realu jezeli nie masz problemow a nie w necie.moja rada...

Gość gość9999
gość powyżej: 1. Jak już napisałem z obiektywnych względów zawodowych nie miałem czasu na założenie rodziny. Tak po prostu czasami bywa. 2. Wątek napisałem tylko dlatego, że musiałem "dać upust" swoim obserwacjom. Nic więcej. I neguję, że działa to też w drugą stronę. Komentarzy ad personam nie komentuję. Nie chcę :) pozdrawiam

Gość gość
do gość 13.10 Czepiasz się, że autor wyraża swoja opinię, a sama śmiesz urządzać personalne wycieczki i oceniać człowieka, którego nie znasz, mądre to? Z jakićhś powodów mu się nie ułożyło. Zyjąc w dużym mieście, często gęsto ludzie są zabiegani, zapracowani i nie mają czasu na ułożenie sobie zycia prywatnego. Wg mnie autor nie ma specjalnych wymagań i nie ma powodów żeby na kimś kołki ciosać, a wymiana doświadczeń, to nic złego i każdy ma do tego prawo. Podkreślam wymiana opini, a nie ocenianie kogoś, kogo nie zna się:)

Gość gośćprzed40
Niektórym się wydaje, że jak po 30-tce ktoś dopiero zaczyna myśleć o związku to już do niczego się nie nadaje. Dziwne klasyfikowanie ludzi. Taki człowiek może być bardziej wartościowy od kogoś kto już zaraz w młodości na siłę pakował się w różne związki bez głębszego zastanowienia się. Kierowany emocjami i owczym pędem (bo inni tak robią to i ja tak muszę). A ten kto długo z tym zwlekał miał dużo czasu na obserwacje życia, na przemyślenie wielu spraw, na to by dojrzeć emocjonalnie, poukładać sobie wszystko w łowie. Może być potencjalnie lepszym kandydatem niż taki co zaliczył już wiele potknięć przez młodzieńczą głupotę. Nie musiał sam potykać się, bo ma dar obserwacji i wyciąga wnioski. I dobrze, że autor swoje przemyślenia tu wstawił. Osobiście nie miałem i nie mam zamiaru nigdy na takim portalu szukać drugiej połówki, ale w głębi duszy zgadzam się z przemyśleniami autora.

Gość gość
kogo obchodza spostrzezenia autora????? kazdy ma swoje zycie i swoje spozrzezenia! po co zalozyles temat?

Gość gość
'dzięki, ale nie jesteś w moim typie' - to nie dziala, bo faceci mozgu nie uzywaja albo go nie maja, wiekszosc facetow wtedy kontynuuje rozmowe, bo skoro juz odpisala to jeszcze nie jest najgorzej bo mogla w ogole nie odpisac, wiec facetom sie wydaje ze jakas szansa jest jesli ja tylko przekonaja do siebie

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować