Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość9999

Portal randkowy: moje spostrzeżenia

Polecane posty

Gość Wanda

Zamiast portalu randkowego, polecam biuro matrymonialne. Moja przyjaciółka znalazła męża w Centrum Zapoznawczym Zolyty i są razem bardzo szczęśliwi.

Gość Mirela
Dnia 11.09.2019 o 14:29, Gość Wanda napisał:

Zamiast portalu randkowego, polecam biuro matrymonialne. Moja przyjaciółka znalazła męża w Centrum Zapoznawczym Zolyty i są razem bardzo szczęśliwi.

Również polecam to biuro, sama znalazłam tam mojego partnera Jacka. Jesteśmy razem od roku i planujemy ślub, może w przyszłości pojawi się dziecko, ale mamy jeszcze na to czas. Moja sąsiadka też zapisała się do Zolyt i z tego co wiem jest na dobrej drodze, aby poznać partnera według swoich oczekiwań. 

Gość Greg

Ale wy głupie jesteście z ta pseudo reklama biura 😁 opisz jeszcze ze kolega twojego wybranka tez już kogoś poznał i są na super wakacjach 😂

Gość gość

POrtale randkowe są tylko do wyciągania kasy bo tam żadnej kobiety ani faceta nie poznacie zresztą tam nikt nie odpisuje.

Gość Gosc
Dnia 30.12.2017 o 22:36, Gość gość9999 napisał:

Ciekawe doświadczenie. Zapewne jednorazowe. Ale zawsze warto. Pomyślałem "a co mi tam". Powiem wszystkim Paniom, jak to wygląda z perspektywy ponad 30letniego faceta, który z obiektywnych przesłanek (proszę wierzyć) nie miał czasu na zbudowanie związku. Moje wnioski są takie - nigdy więcej oraz: 1) szkoda pieniędzy 2) po kilku (w zasadzie dwóch) tygodniach mogę stwierdzić, że kobiety/dziewczyny dzielą się tam na następujące grupy: - te, które są nieaktywne, tj. czekają aż ktoś napisze, nie wykazując przy tym żadnej inicjatywy z własnej strony. Co więcej - ten typ "księżniczek" - nawet jak przeczyta wysublimowaną wiadomość, to nie raczy niczego odpisać; kultura wymagałaby chociaż czegoś w stylu "dzięki, ale nie jesteś w moim typie" - brutalne, ale życiowe, - te, które co prawda odpiszą, ale trzeba "ciągnąć" w rozmowie, bez żadnej inicjatywy z ich strony, bierne w odpisywaniu, zero własnej inwencji... to na pewno nie spowoduje, że przyciągnięcie normalnego, zdrowego i dojrzałego faceta, najwyżej frustratów... - i trzecia grupa, w którą osobiście "celuję" i która jakoś mnie tam pociąga, ale bardzo ciekawa zarazem to tzw. "intelektualistki" o interesujących profilach. Do momentu kiedy nie rozpocznie się rozmowy (przynajmniej w moim przypadku tak było), oczywiście oczekując od takiej kobiety/dziewczyny jakiejś bazowej wiedzy, przewrotnego humoru etc... już po kilku wiadomościach średnio rozgarnięty facet (bez zadawania niegrzecznego pytania wprost) będzie wiedział, czemu w wieku ponad 30. taka kobieta jest sama - ma albo bardzo niskie poczucie własnej wartości albo żyje w zamkniętym świecie swoich fantazji i czeka... aż ktoś ją "odkryje" przed całym światem. To nawet trochę frustrujące, ale nie dla faceta, tylko poprzez oglądanie takich przypadków... i smutne. PS. Spodziewając się odpowiedzi od razu wyjaśniam - jestem normalnym facetem, po 30., aktywnym, dobrze wyglądam, w miarę rozgarniętym, a na ulicy czy w sklepie nie miałbym problemu z odbiorem kobiet. Jestem typem intelektualisty, a nie "macho". Mam swoje wady jak każdy, ale... no właśnie i tu jeszcze jeden wniosek, w zasadzie domykający wszystko: drogie Panie, jeśli ktoś zakłada profil na takich portalach, to powinien być przygotowany na zmianę swoich nawyków, przyzwyczajeń i chęć wyjścia poza schematy. Dotyczy to też oczywiście mężczyzn. Inaczej to nie ma sensu. Pozdrawiam

Od zarania dziejów to mężczyzna zdobywa kobietę, a nie na odwrót. Kobieta ma bywać, a nie zdobywać. 

Gość Gosc
Dnia 30.12.2017 o 23:03, Gość gość napisał:

Faceci nie są święci.Moje spostrzeżenia w wielkim skrócie, bo aż żal o tym pisać. Szkoda czasu. 1.Erotoman gawędziarz 2.Oszust, szukający kochanki, bądź skoku w bok 3.Pan, który jednak nie chce się wiazać i woli popisać, jak w przedszkolu 4.Niezdecydowany, który ma problem ze spotkanie w świecie realnym 5. Cwierć inteligentny 6.Bez żadnych pasji 7.Mamisynek 8. Pan zaradny, który umawia sie na randki hurtem

Krótko i treściwie! 

Gość Julita
Dnia 26.09.2019 o 11:47, Gość Greg napisał:

Ale wy głupie jesteście z ta pseudo reklama biura 😁 opisz jeszcze ze kolega twojego wybranka tez już kogoś poznał i są na super wakacjach 😂

No nie koniecznie, jest mnóstwo pozytywnych opinii w internecie i nie tylko na temat tego biura i ja również je potwierdzam, bo sama z niego korzystałam. Uważam, że pana komentarz jest nie na miejscu, skoro nie korzystał pan z tego biura. 

Gość samotność jest mi pisana

Nigdy nie korzystałam z portali randkowych ale poznałam kilku facetów w necie. Podsumuję to tak: Pan X ze zdiagnozowaną chorobą psychiczną (przyznał się, choć od początku czułam, że coś z nim nie tak), Pan Y o mentalności przedszkolaka (cytuję) "lubi pisać i bawić się emotikonami", Pan Z. jednak nie chce się wiązać i woli tylko popisać, zawiódł się w życiu i teraz "stawia na przyjaźń" (piszemy do dziś), Pan XX- ma problem ze spotkaniem w świecie realnym ( powołuje się na różne fobie- nie będę opisywała) ale reklamuje się jako "ideał kochanka"- w rzeczywistości jest maminsynkiem bez wykształcenia (nieskończona zawodówka) o duszy niespełnionego artysty- muzyka, Pan YYY umówiony i piszący z kilkoma kobietami na raz, który sam jeszcze nie wiem czego chce. Oto smutny bilans prawie 4 ostatnich lat. Do dziś jestem sama i pogodziłam się, że tak już zostanie 😛 Pozdrawiam wszystkich samotnych 🙂 .

Gość Niby nie sama ale samotna
4 godziny temu, Gość samotność jest mi pisana napisał:

Nigdy nie korzystałam z portali randkowych ale poznałam kilku facetów w necie. Podsumuję to tak: Pan X ze zdiagnozowaną chorobą psychiczną (przyznał się, choć od początku czułam, że coś z nim nie tak), Pan Y o mentalności przedszkolaka (cytuję) "lubi pisać i bawić się emotikonami", Pan Z. jednak nie chce się wiązać i woli tylko popisać, zawiódł się w życiu i teraz "stawia na przyjaźń" (piszemy do dziś), Pan XX- ma problem ze spotkaniem w świecie realnym ( powołuje się na różne fobie- nie będę opisywała) ale reklamuje się jako "ideał kochanka"- w rzeczywistości jest maminsynkiem bez wykształcenia (nieskończona zawodówka) o duszy niespełnionego artysty- muzyka, Pan YYY umówiony i piszący z kilkoma kobietami na raz, który sam jeszcze nie wiem czego chce. Oto smutny bilans prawie 4 ostatnich lat. Do dziś jestem sama i pogodziłam się, że tak już zostanie 😛 Pozdrawiam wszystkich samotnych 🙂 .

Czyli lata mijają a nic sie nie zmienia. Kilkanaście lat temu  wygladalo.podobnie. Ja  niby znalazlam.i związałam  sie z panem.jak sądziłam wymarzonym, ktory okazał sie wiecznym typem YYY.

Gdyby cofnąć czas szukala bym nie szukajac w realnym świecie wszelkie kursy hobbystyczne, fora tematyczne, wycieczki itp. Czyli bywalabym wszedzie gdzie sie da dla przyjemnosci z cicha nadzieja,.ze przy okazji kogos poznam.

Dzisiaj dla mnie juz za pozno ... 

Gość gość
5 minut temu, Gość Niby nie sama ale samotna napisał:

Czyli lata mijają a nic sie nie zmienia. Kilkanaście lat temu  wygladalo.podobnie. Ja  niby znalazlam.i związałam  sie z panem.jak sądziłam wymarzonym, ktory okazał sie wiecznym typem YYY.

Gdyby cofnąć czas szukala bym nie szukajac w realnym świecie wszelkie kursy hobbystyczne, fora tematyczne, wycieczki itp. Czyli bywalabym wszedzie gdzie sie da dla przyjemnosci z cicha nadzieja,.ze przy okazji kogos poznam.

Dzisiaj dla mnie juz za pozno ... 

Póki żyjemy nigdy nie jest za późno. Nigdy. Miłość nie pyta o wiek. A tak na marginesie w realu też nie jest tak łatwo kogoś poznać.

19 minut temu, Gość gość napisał:

Póki żyjemy nigdy nie jest za późno. Nigdy. Miłość nie pyta o wiek. A tak na marginesie w realu też nie jest tak łatwo kogoś poznać.

Niby tak, tylko, że z wiekiem czlowiek robi sie ciraz mniej otwarty i ufny wiec ta miłość mocno musiałaby zastukac 😉

Wiem, że w realnym swiecie nie tak łatwo, tym bardziej, ze od pewnego wieku wiekszosc facetow już w zwiazkach. Ale jak duzo bywasz w różnych miejscach to poznajesz roznych znajomych, bez oczekiwań czy rozczarowań, jest szansa na zwykle poznanie bez koloryzowania jak w mailach i wszystko moze sie wydarzyć.

Trzeba próbować, najwyzej zostaną nowe pasje, hobby czy fajne wspomnienia, może znajomi czy nawet przyjaciele. A po portalach tylko niesmak i rozczarowanie.

Gość gość
3 minuty temu, Gość Niby nie sama ale samotna napisał:

Niby tak, tylko, że z wiekiem czlowiek robi sie ciraz mniej otwarty i ufny wiec ta miłość mocno musiałaby zastukac 😉

Wiem, że w realnym swiecie nie tak łatwo, tym bardziej, ze od pewnego wieku wiekszosc facetow już w zwiazkach. Ale jak duzo bywasz w różnych miejscach to poznajesz roznych znajomych, bez oczekiwań czy rozczarowań, jest szansa na zwykle poznanie bez koloryzowania jak w mailach i wszystko moze sie wydarzyć.

Trzeba próbować, najwyzej zostaną nowe pasje, hobby czy fajne wspomnienia, może znajomi czy nawet przyjaciele. A po portalach tylko niesmak i rozczarowanie.

Miłość może mocno zapukać także w necie😉. Po prostu trzeba jak najszybciej się spotkać i obie strony muszą wiedzieć czego tak naprawdę oczekują.

Gość gość
4 minuty temu, Gość gość napisał:

Miłość może mocno zapukać także w necie😉. Po prostu trzeba jak najszybciej się spotkać i obie strony muszą wiedzieć czego tak naprawdę oczekują.

Prawda. Koleżanka tak poznała, a było to na jakimś forum tematycznym, gdzie obydwoje przyciągnął temat. Koleżanka stopą z domu nie wyszła, z pracy prościutko do domu, czasem jakiś spacer, zakupy, ale ogólnie to nie szukała jakoś specjalnie, a na portalach randkowych nie była. Z nudów pisała na tamtym forum, a i z zaciekawienia tematem. Tak klikali i klikali, spotkali się i bum!

26 minut temu, Gość gość napisał:

Prawda. Koleżanka tak poznała, a było to na jakimś forum tematycznym, gdzie obydwoje przyciągnął temat. Koleżanka stopą z domu nie wyszła, z pracy prościutko do domu, czasem jakiś spacer, zakupy, ale ogólnie to nie szukała jakoś specjalnie, a na portalach randkowych nie była. Z nudów pisała na tamtym forum, a i z zaciekawienia tematem. Tak klikali i klikali, spotkali się i bum!

Ale to bylo forum tematyczne, ludzie tam trafiali z zupelnie innych pobudek i tak jak w normalnym swiecie rzecz damsko-meska dziala się w tle.

A portale randkowe przyciągają zupelnie inne osoby. Zgodze się, że trzeba dążyć do szybkiego spotkania w realu, mialam takich kilka i czesto trafialam na panów z miejsca gotowych na nastepny krok. W realnym swiecie dajemy sobie czas na poznanie i zwykle oswojenie, na forach tematycznych mamy przynajmniej punkt zaczepienia i jakoś tak sie przez to zblizamy. A tu jak na targu koni,.jestes wystarczajaco atrakcyjna, idziemy dalej. W tym.oczywiscie sa panowie, ktorzy szukaja tylko przygod seksualnych, ja na takiego trafiłam raz, typ co to panienka w kazdym porcie. Wiem, ze sa rowniez zonaci i w zwiazkach udajacy samotnikow ... A rownie smutni sa tacy tuz po rozstaniu, niby chca, pisza nawet tygodniami a w ostatniej chwili strach ich dopada i boja sie spotkać jakby to co najmniej slub mial byc.

Kiedy poznajesz czlowieka tak przy okazji, jak pisalam kursy, fora tematyczne itp, to poznajesz ogolnie i zanim cos zacznie sie dziać to cos o nim wiesz, no chyba, ze trafisz na klasycznego babiarza to masz szybki podryw 😄 

Gość Zosia

Korzystałam z wielu portali randkowych, jednak moje doświadczenia nie są przyjemne. Trafiałam na samych nieodpowiednich facetów i na jakiś czas zrezygnowałam z poszukiwania miłości. Po jakimś czasie przeczytałam w internecie o biurze matrymonialnym, który ma wiele klientów z całej Polski i tak samo dużo pozytywnych opinii. Dlatego też postanowiłam skusić się i skorzystać z Zolyty, fajna babka prowadzi to biuro i właśnie z jej pomocą udało mi się poznać idealnego partnera. Z Mateuszem do dziś jesteśmy razem i planujemy wspólną przyszłość, oboje również polecamy to biuro, bo dzięki niemu jesteśmy razem.  

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować