Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xyz001

Nie wiem co zrobić ze swoim życiem

Polecane posty

Gość Xyz001

Może ktoś tutaj napisze mi co by zrobił na moim miejscu. Jest koniec roku czas na podsumowania a ja mam poczucie że moja życie jest bez sensu. Tkwie w nieudanym małżeństwie z obcokrajowcem nie mam dziecka nie mam dobrych znajomych ani rodziny tutaj gdzie mieszkam. Mąż mówi o rozwodzie juz od kilku miesięcy ale się waha. Powód to ze on nie chce mieć dziecka a ja chce i o to są kłótnie bo ja się starzeje juz jestem po 30. Mieszkamy razem ale obok siebie jak znajomi. Boję się wrócić do Polski bo 8 lat minęło jak mieszkam za granicą. Co robić? Po prostu nie wiem czy zostać tu samej czy wracać Czy w PL jest lepiej żyć obecnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w PL jest lepiej ? Hmmmmmm----- trudno jednoznacznie dać odpowiedz , to zależy czy się ma pracę i czy ta praca jest dobrze płatna . Wielu ludzi żyje i nie narzeka , jeśli masz dobry zawód to prace znajdziesz. Jesteś jeszcze młoda , poznasz tutaj kogoś kto Ciebie pokocha i zapragnie mieć dziecko więc jeśłi tam jesteś sama i nieszczęśliwa to po co trwać w tym martwym związku i tracić cenne lata życia . Zostaw tego dupka-obcokrajowca i wracaj do kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz001
Chciałabym wrócić do Polski jednak mam obawy jak sobie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Xyz001 Nie obawiaj się. Masz przewagę bo znasz język. Módl się na Roozańcu za męża i waszą miłość i zgodę w rodzinie. Jeśli zaufasz i z ufną wiarą będziesz się modlić ZOBACZYSZ CUDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×