Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jakie laptopy macie i czy jesteście z nich

Polecane posty

Gość gość

Zadowoleni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ASUS . nowy , ale nie dziala poglosnienie dzwieku, trzeba by zaniesc do naprawy , a to 2 tygodnie niewyjete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie jak czytam takie wypowiedzi ze sprzęt nowy a już coś nie działa to mnie to zniechęca i odsuwa od kupna nowego laptopa mimo że muszę bo stary komputer siadł ja zupełnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Choj cie to obchodzi him ty zasyfiona szmaciaro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.53 Lenovo sa najlepsze, a dokladnie im drozszy tym dluzej chodzi, to tak jak samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie a sporo ludzi narzeka na lenovo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pablo55 dziś to tak nie jest że im droższy to dłużej chodzi, i lenovo ma tyle samo zwolenników co przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie w każdej marce trafiają się wadliwe egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 4letni dell inspiron jest do d**y a raczej plastikowa obudowa wcześniej miałam LG miał o wiele lepszą obudowę oczywiście liczy się bardziej to co ma w środku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam że ani dell ani lg mi się nie zepsuł nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam lenovo x1 carbon. Jestem bardzo zadowolona, jest lekki, posiadam go juz pół roku i na razie odpukać nie było żadnych awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!4.17 To wypowiedz sprzedajacego w sklepie do 1 tys na dwa lata ,za 2 tys na cztery lata Po tym czasie wymagana naprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej cena zależy od tego jakie części ma w środku laptop np. jak ma lepszy procesor to cena procesora jest większa i za tym rośnie cena laptopa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dluzej bedzie chodził , musza sie laptopy psuc , bo kto by kupowal nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozumiem ze nic nie jest wieczne ake jak coś się psuje po miesiącu to przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Parę dni temu kupiłem asusa x540s, na razie jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MacBook Air, mam go od 3 lat chodzi wciaż jak nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2021 o 11:54, doris9 napisał:

A czym się kierujecie przy wyborze? 🙂

Witaj,

W przypadku wyboru laptopa jest wiele kryteriów, które w dużej mierze zależą od klienta - przeznaczenie laptopa, waga, wielkość ekranu, cena, do gamingu czy nie. Z tych wszystkich kryteriów bardzo często trzeba wybrać kilka głównych i na nich opierać poszukiwania. Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie wybrać najlepszy sprzęt skorzystać z pomocy naszych doradców klienta na stronie internetowej i w punktach sprzedaży.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.01.2018 o 18:02, Gość gość napisał:

Rozumiem ze nic nie jest wieczne ake jak coś się psuje po miesiącu to przesada

Witaj,

Z elektroniką bywa różnie. Dlatego tak ważny jest zakup sprzętu w sklepie, który zapewni szybką pomoc posprzedażową w przypadku awarii. 

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2021 o 22:55, niuniopyszczek napisał:

Tylko DELL. Mój facet jest informatykiem i zawsze załatwi mi coś bardzo dobrego i na topie. 😄

I on ci polecił tą markę?

11 godzin temu, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

W przypadku wyboru laptopa jest wiele kryteriów, które w dużej mierze zależą od klienta - przeznaczenie laptopa, waga, wielkość ekranu, cena, do gamingu czy nie. Z tych wszystkich kryteriów bardzo często trzeba wybrać kilka głównych i na nich opierać poszukiwania. Jeżeli nie czujesz się na siłach, aby samodzielnie wybrać najlepszy sprzęt skorzystać z pomocy naszych doradców klienta na stronie internetowej i w punktach sprzedaży.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Na stronach internetowych? I jak takie doradztwo wygląda?

11 godzin temu, DoradcaOnliceKomputronik napisał:

Witaj,

Z elektroniką bywa różnie. Dlatego tak ważny jest zakup sprzętu w sklepie, który zapewni szybką pomoc posprzedażową w przypadku awarii. 

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

No właśnie, kupując nowy laptop w sklepie zawsze masz gwarancję i jeśli coś jest nie tak, to nie musisz się martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:07, doris9 napisał:

I on ci polecił tą markę?

Nie ma nic złego w poleceniach 😉  Jak komuś się sprawdza dany sprzęt , a mamy podobne wymagania i podobny sposób użytkowania to po co zaprzątać sobie głowę całym wachlarzem innych marek kiedy możemy już mieć konkret..

 

Dnia 29.04.2021 o 18:07, doris9 napisał:

Na stronach internetowych? I jak takie doradztwo wygląda?

Obstawiam, że zapewne w formie jakiegoś czatu z doradcą, albo formularza kontaktowego i np potem odpisują / oddzwaniają

 

Dnia 29.04.2021 o 18:07, doris9 napisał:

No właśnie, kupując nowy laptop w sklepie zawsze masz gwarancję i jeśli coś jest nie tak, to nie musisz się martwić...

Tzn martwić to trzeba się zawsze, bo niby prawo do gwarancji to jedno ale czasem sklepy  mówią że usterka z winy użytkowania w niewłaściwy sposób i amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.04.2021 o 22:33, Tisaneria napisał:

Nie ma nic złego w poleceniach 😉  Jak komuś się sprawdza dany sprzęt , a mamy podobne wymagania i podobny sposób użytkowania to po co zaprzątać sobie głowę całym wachlarzem innych marek kiedy możemy już mieć konkret..

niekiedy warto się doradzić kogoś obiektywnego, może uda się dobrać jeszcze coś lepszego
 

 

Dnia 30.04.2021 o 22:33, Tisaneria napisał:

Obstawiam, że zapewne w formie jakiegoś czatu z doradcą, albo formularza kontaktowego i np potem odpisują / oddzwaniają

nie ma to jak pojść do sklepu stacjonarnego, szczeście że już wszystko otwieraja
 

 

Dnia 30.04.2021 o 22:33, Tisaneria napisał:

Tzn martwić to trzeba się zawsze, bo niby prawo do gwarancji to jedno ale czasem sklepy  mówią że usterka z winy użytkowania w niewłaściwy sposób i amen.

zawsze można próbować z rekojmia badz calkowicie pominąc sklep i wysłać do producenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, tymek69 napisał:

niekiedy warto się doradzić kogoś obiektywnego, może uda się dobrać jeszcze coś lepszego

dokładnie, dlatego mimo wybranego sprzętu warto się jeszcze kogoś zapytać a może uda się jeszcze coś lepszego wybrać w określonym budżecie albo i taniej 🙂

4 godziny temu, tymek69 napisał:

nie ma to jak pojść do sklepu stacjonarnego, szczeście że już wszystko otwieraja

ciekawe na jak długo 😛 też mi się wydaje że takie zakupy to przede wszystkim stacjonarnie 

4 godziny temu, tymek69 napisał:

zawsze można próbować z rekojmia badz calkowicie pominąc sklep i wysłać do producenta

ale czy jest jakaś szansa że to się skończy na korzyść klienta ? jakoś nie chce mi się w to wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.04.2021 o 18:07, doris9 napisał:

No właśnie, kupując nowy laptop w sklepie zawsze masz gwarancję i jeśli coś jest nie tak, to nie musisz się martwić...

Witaj,

Oczywiście, gwarancja jest jednym z głównych powodów dla których większość użytkowników decyduje się na nowy sprzęt zamiast używanego nawet w niższej cenie. Zapraszam do naszych sklepów, doradcy dobiorą sprzęt do Twoich potrzeb.

Dnia 29.04.2021 o 18:07, doris9 napisał:

Na stronach internetowych? I jak takie doradztwo wygląda?

Możesz skorzystać z czatu online na naszej stronie internetowej. Dzięki niemu bez wychodzenia z domu uzyskasz informację o produktach, promocjach, a także profesjonalne doradztwo podczas wyboru sprzętu.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, elfik10 napisał:

ciekawe na jak długo 😛 też mi się wydaje że takie zakupy to przede wszystkim stacjonarnie 

ale czy jest jakaś szansa że to się skończy na korzyść klienta ? jakoś nie chce mi się w to wierzyć

Witaj,

Dzięki bogatej ofercie produktów w naszym sklepie online możesz przed wizytą w sklepie stacjonarnym zorientować się na co pozwala ci Twój budżet. Dzięki temu łatwiej i szybciej dobierzesz wraz z naszym doradcom finalny sprzęt. 

Jeżeli zgłoszona szkoda objęta jest gwarancją to na pewno zostanie uwzględniona. Dużą zaletą skorzystania z możliwości oddania sprzętu bezpośrednio do naszej placówki jest pewność, że urządzenie trafi w dobre miejsce i zajmie się nim wykwalifikowany serwis producenta.

Pozdrawiam

Jarek

Doradca Online Komputronik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest okres, kiedy można zwrócić do Was sprzęt, jeżeli jednak się rozmyślimy? Istnieje w ogóle taka możliwość ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę na szybko kupić mamie laptop. W jej przypadku komp ma służyć wyłącznie do przeglądania internetu + oglądania seriali Kwestie parametrów w miarę ogarniam, więc pytanie do Was o co innego: czy któraś z Was miała laptopa Asus lub HP i może mi powiedzieć jak wyglądała sprawa ewentualnej reklamacji? Czy miałyście problemy z oddaniem popsutego laptopa tych firm do naprawy (kiedy był na gwarancji)? Będę celowała w tani sprzęt, żaden pro, i nie chce żeby mama miała potem problem z naprawą. Ogólnie zastanawiam się też nad kupieniem laptopa HP poleasingowego https://rnew.pl/pl/menu/laptopy/popularni-producenci/hp-185.html  Co o tym sądzicie? 

Niestety ale nie mam dużego budżetu, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×