Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Krzysiekteria

Nie mam dziewczyny

Polecane posty

Gość gość
Pewnie ktoś w typie Halinki Kiepskiej, czyli kogoś kto będzie podtrzymywał jego egzystencje po śmierci jego matki.

Gość gość
przecież ten debil nawet nie wie kogo szuka :D z resztą i tak żdna normalna na niego nie poleci :D

Tam na tych studiach nie jest tak jak opisują je w memach internetowych. Może tak jest w wielkich aglomeracjach akademickich ale nie tu. Nie ma jakiś imprez, nie ma całego tego studenckiego życia. Ludzie nie są zorientowani na nowe znajomości, nie popalili za sobą mostów tylko trzymają się jakby w tych grupkach licealnych.

Gość gość
a jakie to miasto, jeżeli możesz napisać? Zresztą wszędzie na studiach ludzie są nastawieni na zawieranie nowych znajomości.

Gość gość
mamusia załatwiła mu niszowe studia pod nosem, zeby Biedactwo niezagubilo sie w dużym świecie. Ten chłopiec potrzebuje niani, a nie dziewczyny :/

Gość gość
Bo jesteś lamusem, który zamiast odezwać się do kolegów z grupy woli podpierać ścianę. Tobie trzeba wszystko tłumaczyć jak dziecku?

Gość gość
Kiedyś się jakaś znajdzie. Nie szukaj na siłę, bo to bez sensu. Ja szukałam chłopaka na siłę i też nie mogłam znaleźć, a jak przestałam to sami się znajdowali. Nie masz 40 lat żeby myśleć że już zawsze będziesz sam. Myśl pozytywnie.

Gość gość
nieprawda, że wszyscy na studiach szukają nowych znajomości. U mnie na roku niektórzy tego unikali i uciekali do towarzystwa, które już znali wcześniej. Nas spoza Krakowa mieli za gorszych od siebie i nieraz chamsko pozbywali się natręta. To nie jest fajne usłyszeć w końcu, że masz spadać, albo gorzej

Gość gość
mam !!! wiem jak cie bedę nazywać :D MĘCZUBUŁA, KRZYSIEK MĘCZYBUŁA jaki ty korfa nudny jesteś i ty sie dziwisz że żadna na ciebie nie leci :P

Gość gość
Skoro nie masz o czym rozmawiać to po co w ogóle chcesz z ludźmi się zadawać? Mają cię zabawiać jak kuglarze cyrkowi, a dziewczyny popuszczać ci szpary za ładny uśmiech? Gdzie tu sens i logika?

Gość gość
Byłeś już w środowisku w przeszklonym, szkolnym, a teraz studenckim. Mało ci? To poszukaj nowych.

Gość gość
gość dziś Bardzo wymowny komentarz, ale potrzebny. Krzysiekteria dziś większość jest normalna. Troluje mniejszość. W tym ty, pytaniami kiedy bedziesz miał dziewczynę. Ktoś ma ci znaleźć i do domu ją doprowadzić, a ona spełni twoje zachcianki, bo 25 letni chłop tak chce

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować