Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Robiliście kiedys zakupy spozywcze online

Polecane posty

Gość gość

Zastanawiam się mad zakupami spozywczymi online z dostawa do domu z tesco np lub z dodomku?:) jak to wyglada w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak zakupy na allegro. Kupujesz, placisz i czekasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak ale jednak ciekswi mnie w jakim stanie dochodzi towar vxy swiezy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robię prawie zawsze . Facet przywozi ci to co zamówisz i tyle. Jeśli czegoś nie ma to przywozi tzw zamienniki czyli coś podobnego ale nie musisz tego kupować jak nie chcesz. Jest w oddzielnym pojemniku. Plusy są takie że produkty spozywcze brane są z zaplecza czyli swiezsze. To co dopiero przyjechali a jeszcze nie zdążyli na sklep wystawić. Jest jakiś limit po którym dostawa jest darmowa. Jak kupujesz pieluchy to bardzo szybko taki limit osiągniesz. A jak nie pieluchy to np vodka i już połowa limitu zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na początku mojej przygody z zakupami online miałam wątpliwości, ale to zależy wszystko on firmy i sklepu tak naprawdę. Zazwyczaj jest limit, od którego za dostawę nie płacisz, przy czym koszty dostawy i tak są niczym w porównaniu do czasu, który normalnie spędzam na zakupach... W moim przypadku sprawdza się szopi.pl, ze względu na szybki czas dostawy i możliwość robienia zakupów w różnych sklepach. Koniec z wycieczkami do Biedronki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta89939
Zawsze przecież można spróbować! A przy zakupach dodajcie do koszyka coś z produktów Aviko, ponieważ mają świetną okazję. Kupujemy, rejestrujemy i zbieramy punkt na nagrody. Każdy może z tego korzystać. Potrzebna jest tylko i wyłącznie aplikacja Aviko Benefits.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakupy do domu z Tesco często zamawiam od kilku lat bardzo polecam mega oszczednosc czasu , placisz kartą przy odbiorze, wnoszą zakupy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spożywcze nie, bo lubie wybierać towar ręcznie, inne rzeczy zamawiam przez net z dostawą bo lepsze ceny niż w sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bordowaaa
Ja też polecam zakupy online z tesco , za pierwsze zakupy kod rabatowy 15 zł a potem można znaleźć w necie inne kody rabatowe na następne zakupy ;-) Ja w lutym za zakupy powyżej 250zł znalazłam kod rabatowy na 25 zł...... Także ten , ja polecam bardzo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupuję od kilku lat w tesco, chociaz ceny dowozu mają coraz wyższe (nie ma możliwości darmowej dostawy), ale i tak oszczędzam swój czas i siły, siedząc 20 minut przy kompie zamiast jechać i łazić po sklepie przez 2 godziny wnoszą, płacę kartą towar jest w porządku z każdego towaru mogę zrezygnowac i zajmuje to chwilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elenaRH
W Warszawie korzystam od jakiegoś czasu z pomocy szopi.pl :) szalenie podoba mi się to, że mają w ofercie do wyboru całą paletę sklepów, w związku z czym w zależności od potrzeb mogę wybrać zakupy tam, gdzie chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja długo w sumie się wzbraniałam przed kupowaniem tzw. "spożywki" online, ale sezon grypowy niejako mnie do tego typu usług przekonał. Też skusiłam się na szopi.pl, bo akurat najczęściej robię zakupy w Lidlu. Także opcja jest świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Korzystam regularnie z Tesco online, polecam, wszystko jest z nimi ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od kilku miesięcy regularnie korzystam z pomocy szopi.pl przy zakupach w Warszawie. Mają w stolicy coraz większy zasięg, więc i możliwości pojawia się dla mnie coraz więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość Nawet w te mrozy straszliwie sobie radzą, chociaż faktycznie trzeba liczyć się z delikatnymi opóźnieniami - o których zawsze informują. Totalnie nie mam ostatnio głowy do zakupów, więc szopi.pl to dobre rozwiązanie... Ale nie zazdroszczę im tego jeżdżenia po Warszawie w takich warunkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka

Ja robię od kilku miesięcy  i powiem, że jest to świetne rozwiązanie. Dużo zaoszczędzonego czasu, nie tracisz go na dojazd, ani na stanie w kolejkach. Jestem z Elbląga i korzystam z zakupów z dostawą do domu z https://leclerc24.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ja również zamawiam ze sklepu leclerc24 - zakupy są zawsze na czas. Zawsze kojarzyło mi się to z większymi kosztami, ale nie jest to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę spróbować bo zamawiałam w tesco ale tam teraz są jakieś jaja, nie dostarczyli mi towaru do domu, napisali tylko sms że sugerują odbiór osobisty, blokada na koncie nadal wisi a zakupów nie ma, po 2 interwencja i mailach łaskawie anulowali zamówienie które kilka dni wisiało jako oczekujące (ciekawe na co?!!)

🤬

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje ostatnio na www.bezsiatki.com wszystko dobrze spakowane osobno spozywcze osobno chemia i robią dostawy na całą Polske i do paczkomatu. Mają mleko i smietany UHT wiec nie ma problemu ze coś dojedzie zepsute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też robię dwa razy w miesiącu większe zakupy i stawiam na Carrefour, mają dobre jakościowo produkty marki własnej i cena atrakcyjna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja natomiast robię w e-skowronek.pl zakupy, mają rewelacyjny chleb i super świeże ryby, bardzo polecam zakupy 🙂 obecnie działają na terenie Krakowa ale myślę, że szybko się rozrosną 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu robię zakupy tylko i wyłącznie w krakowskim e-skowronek.pl. Jeśli ktoś ma możliwość to serdecznie polecam. Szybki transport, miła obsługa, a przede wszystkim świeże produkty i szeroki wybór. 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, również korzystam od jakiegoś czasu ze sklepu e-skowronek.pl i jestem bardzo zadowolona z czasu transportu i jakości produktów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupy online są niesamowicie wygodne. Długo wzbraniałem się przed spożywką. Moje pierwsze zakupy były w tesco. Auchan też ma to w swojej opcji, ale jakoś ta witryna mnie nie przekonuje i dostawa chyba tylko na terenie warszawy. Auchan ma świetne ceny także szkoda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja raz, ale mam złe doświadczenia, bo przyszło do mnie nie koniecznie to co zamawiałam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo pozytywne doświadczenia z zakupami w E-skowronek. Odkąd zaczęła się pandemia przestawiłam się na takie zakupy i chyba nie wrócę do starych nawyków. Zawsze znajduje wszystkie produkty jakich potrzebuje, a warzywa i owoce zawsze dostaje swieże. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

e-skowronek super się rozwinął w krakowie! zamawiam od nich od dwóch miesiecy! moja rodzina się zaraziła ode mnie i teraz też juz tylko zakupy online ;D

Edytowano przez Klarta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię zakupy spożywcze w sieci sklepów Lubi zarówno internetowo jak mi się po prostu nie chce jechać na zakupy, ale też stacjonarnie, bo sklep otwarty 7 dni w tygodniu do późnych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2018 o 12:07, Gość elenaRH napisał:

W Warszawie korzystam od jakiegoś czasu z ...

Ja kiedyś zamawiałam zakupy z wyprzedzeniem, z reguły to dwa dni musiały być. Teraz Jokr dowozi w 15 min po zamówieniu w wielu dzielnicach Warszawy i właśnie z nich najchętniej korzystam. Warto przetestować, tym bardziej że jest kod kod na pierwsze zakupy przy koszyku 33zł (bez alkoholu) - SERIO15 - 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×