Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy nakryłyście kiedyś swoje dzieci na uprawianiu seksu?

Polecane posty

Gość gość

Wczoraj gdy wróciłam do domu to w tym samym momencie z łazienki wyszedł nagi chłopak mojej córki, ona wtedy byla w swoim pokoju, nie robiłam afery, zajełam się tym co miałam zrobić, corka tez nie podjeła zadnej rozmowy ale dzisiaj rano mnie unikała, być moze się wstydziła, czy powinnam z nią o tym porozmawiać? Córka ma 18lat, jej chłopak 19. Macie takie doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miej nadzieje, ze sie chociaz zabezpiecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie za wcześnie zaczęła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chlopakiem jest 2 lata, teraz dopiero przylapalam ich na tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w głowie się nie mieści, smarkacze zabawiaja się u rodziców w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jednej strony patrze na to tak, ze mimo wszystko jest juz dorosla i na pewno wie co robi, uspokaja mnie to, ze widze ze jej chlopak ja kocha, szanuje bo jest dobrym chlopakiem, madrym. Aczkolwiek nie spodziewalam sie, ze spotkam go nagiego w moim domu. Macie jakies doswiadczenia ? Nakrysliscie swoje dzieci na czyms takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ona nie jest dorosła, jest tylko pełnoletnia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra jest pelnoletnia ale jak matka zakaze to i tak nie bedzie sluchala. Porozmawiaj z nia o zabezpieczaniu sie, by sobie dzieciaka nie zrobila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
My mamy córka od 17 roku uprawia regularni seks z chłopakiem w naszym domu . Wcześniej poszliśmy do ginekologa wybraliśmy antykoncepcję i tak już jest dwa lata . Jej chłopak nocuje u nas dwa trzy razy w tygodniowo czasami ona u niego Też widziałam go nago to chyba nic takiego u nas w domu nagość nie stanowi żadnego problemu. Patrząc na to realnie gdzie mają to robić w samochodzie ,parku albo wynajmować pokój bez sensu chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy mam odetchnąć z ulgą czy nie,bo ja nakryłam swoją córkę podczas masturbacji. Wczoraj wróciłam wcześniej z pracy miałam dość dużo zakupów więc od samych drzwi wołałam na córkę by mi pomogła,a tu cisza więc weszłam do jej pokoju a ona ze słuchawkami na uszach w najlepsze pieści się pod kocykiem. Dlatego nie wiem co lepsze ,wydaje mi się że obie te sytuacje są mało smaczne i krępujące dla obu stron, córka ma 21- lat, pomimo że studiuje to jednak nadal uważałam ją za małą , spokojną ciut zakompleksioną dziewczynkę, na razie minęło dwa dni od tego momentu, nadal unikamy swoich spojrzeń i samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:24 Serio?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak najbardziej serio a w co nie wierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
zapomniałam się podpisać w poprzedniej wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:36 ile lat miałaś jak zaczęłaś życie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli ma chlopaka fajnego i to juz przez dwa lta to tylko sie cieszyc a to ze uprawuaja seks to chyba nicht dziwnego poza to w koncu ma corka i Tal juz 18 lat, ja bym na twoim miejscu nic nie powiedziala albo po prostu ze nie Musik sie wstydzic w koncu kazdy byl kiedys mlody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:24 Patooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do osoby ktora przylapala swoja corke na masturbacji, ...widaomo te jest to dla obu stron krepujace ale to jest normalna rzecz... tu radzila bym rowniez po prostu powiwdzievc do corki ze zapominacie o tym co sie stalo i ze nie ma sie czego wstydzic bo to rzecz normalna lub po ptrostu odczekac az przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie przylapalam ale znalazlam tabletki antykoncepcyjne u corki w pokoju. Cora ma 20lat chlopaka od 5 miesiecy. Maz nie moze zniesc tej mysli, ze corcia uprawia seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakrylam i sie bardzo z tego ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przypadkiem przyłapałam moją 16 letnią córkę jak kochała się z chłopakiem, dobrze że w gumce to robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy wy mamusie pierwszy raz uprawiałyście seks .Ja pierwszy stosunek miałam w wieku 14 lat i 10 miesięcy a też na początku byłam zaskoczona jak córka mając 16 lat chciała antykoncepcję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_tez_facet
no jak ma 20 lat to chyba dobrze ze sie chociaz masturbuje bo inaczej chyba musialabys isc z nia do lekarza, widac ze zdrowa jest, powiedz jej ze przepraszasz ze weszlas bez pukania bo nie ma sie czego wstydzic, a 18 lat i 2 lata chlopak , to i tak chyba dlugo czekali, raczej powinnas pogadac z nia o antykoncepcji i akceptacji, i zeby sie nie swtydzila az tak, w koncu wpadki sie zdarzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, córka jest pełnoletnia, ale porozmawiaj, że nie chcesz oglądać jej chłopaka w swoim mieszkaniu nago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:/ zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek i Renata
U nas w domu nagość nigdy nie była tematem tabu .Wszyscy chodzimy na golasa więc nagi chłopak córki też nam nie przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 23: 42 ja miałam 16 lat skończone jak pierwszy raz poczółam k***ska w sobie córka obecnie ma 17 a jakoś teraz nie chce do mie dotrzeć że może uprawiać już seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nakryła matka kiedy mój facet posuwał mnie od tyłu. Powiedziała przepraszam i wyszła. Ale była speszona! Ogólnie to bardzo wścibska osoba więc nawet się ucieszyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja legalnie uprawiam seks w domu od 2 lat a obecnie mam 19 i specjalnie się z tym nie kryję już kilka razy rodzice widzieli mnie w akcji a zresztą ja ich też i to w różnych układach nie mamy z tym problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardziej przeszkadzaloby mi to ze jakis fagas lata z kootasem na wierzchu po moim domu niz to ze moja corka uprawia sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam jak moj 20letni syn, uprawia seks. Bylam w salonie na dole, on nie wiedzial ze ktos jest w domu bo zamknal sie z dziewczyna na gorze w swoim pokoju, uczucia mam mieszane, za to mąż cieszy sie ze syn daje rade w tych sprawach, to on rozmawial z nim o antykoncepcji. W sprawach seksu jestesmy dosc wyluzowani, ale powiedzialam synowi, ze nie chce tego wysluchiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×