Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korona królów

Polecane posty

Gość gość
Z trucizną zgapili ze Stulecia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi_enim_quis
Święty Wyklęty Jan Chrzan Pżedostatni Tańczył Ugi-Bugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIBY duzo ludzi krytykuje ze kicz, ze nie ogladają, to niby z kąd każdy wie co się dzieje w serialu, nie podoba się komuś to niech nie oglada, a tu kazdy oglada a pózniej krytykuje,tak jak z disco polo niby nikt nie słucha a kazdy zna , tak z filmem niby nikt nie oglada a kazdy zna --jak kocham ten serial i kocham disco polo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wam się podoba Pełka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny facet i madry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogladam i mi się podoba, i moja koleżanka właśnie tak mówi, że jaki głupi i że nie będzie ogladać , ale zawsze mówi tak, ale w tym odcinku to to i to, a w tamtym to tamto i tamto, no niby jej się nie podoba ale oglada i wszystko wie i czasem mi sie pyta jak czegos nie rozumie, u mnie dużo znajomych i rodzina oglada i wszystkim sie podoba,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam tylko, gdy są sceny z Pełką( Krzysztof Wrona), cieszę się ,że ma rolę w serialu, znamy się od dziecka, moja mama i jego ojciec też od wielu lat, Krzysztof w rzeczywistości jest miłym i fajnym człowiek, taki sam w życiu, jesteśmy jak rodzeństwo, życzę mu dużo szczęścia w nowych rolach, bo praca jest mu bardzo potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to gniot, porównywalny z brazylijskimi telenowelami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla Ciebie gniot to po co ogladasz przymus jaki czy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O to chodzi że nie oglądam. Widziałem pół jednego odcinka i miałem dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudka jest ładna, tylko musi lepiej grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
strasznie uboga jest scenografia ciągle te same komnaty pokazują to już robi się nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze grają: - kucharka - kucharz - ta co gra tą cudkę ? - siostra Kazimierza co zemdlała i leżała w łóżku. Nawet nie tak zle brat Aldony i Jadwiga. Niestety Aldona fatalnie. Po prostu nie pasuje do tej roli. Niepotrzebnie kazali jej seplenić, bo to po prostu źle wyszło. Mogli ją obsadzić w innej roli np. dwórki. Kazimierz też średnio. Może nie jest złym aktorem, ale jako postać Kazimierza troszkę bezpłciowy. Może to też wynika z tego, że pomiędzy tymi aktorami nie ma chemii. Nie pasują do siebie i dlatego tak wyszło jak wyszło. Wczoraj w serialu był dawny ukochany Aldony i sceny z Aldona i z nim wypadły dużo lepiej niż z Kazimierzem. Jakoś tak bardziej do siebie pasują. W roli Aldony najchętniej widziałabym młodszą córkę Grabowskiego. Pod warunkiem, żeby nie musiała seplenić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudka gra niezbyt dobrze taka drętwa jest, KURDE ALE JA BARDZO LUBIĘ POSTAĆ ALDONY , w sumie to wszędzie piszą o Annie ale ja nie znalazłam wzmianki jaka ona była, tak że naprawde cięzko było dopsaować aktora, ja uważam że Marta Bryła pasuje, jak dla mnie to aktora do postaci Kazimierza tez dobrze dobrali, lubie go jako krola i aktora, za to Gonera mi tam nie pasuje w tej peruce wyglada komicznie i nie lubie tej Rózi -co to niby jej mąz utonął, za to lubie tego garncarza tylko tez ma fatalna śmieszną peruke, tak Pełka jest pozytywna postacia i dobrze ja aktor gra tak wiarygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłam trochę zdanie o aktorce grającej Aldone - po dzisiejszym odcinku. Jak popracuje nad rolą ma szansę jeszcze zabłysnąć. Tylko mogliby podarować sobie to seplenienie, bo to tylko jej szkodzi. Dziś zagrała nawet dobrze. I akcja się nieco rozkręciła. Coś może jeszcze z tego serialu będzie..tylko musi być wartka akcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudka będzie kochanką Kazimierza, ciekawe czy miała z nim dzieci, w historii mówią, że była tajemniczą osobą, nie znała swojej matki, miała pochodzenie żydowskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam że kazimierz miał kilkoro nieślubnych dzieci i że prawdopodobnie jedno które miało matkę CUDKĘ-MOŻE TO O NIĄ WŁAŚNIE CHODZIŁO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z historią i faktami? - przeginają, bo doszły mnie słuchy, że jakoś specjalnie w zgodzie z nauką nie są - pytam orientacyjnie, bo nie oglądam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same fakty historyczne sie zgadzają ,ludzie czepiają sie strojów, komnat, zamku, że dwórki mają rozpuszczone włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał brzydką żonę Adelajdę, której nie znosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Oglądam tylko, gdy są sceny z Pełką( Krzysztof Wrona), c a jak nie ma scen z nim to co zamykasz oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta aktorka grająca Aldonę fatalnie. Nadal brak talentu aktorskiego. Recytuje bez emocji jak laurkę na Dzień Babci. Ona nawet tak dretwo gra w Na dobre i na złe. Jakby miała szczękę zacisniętą. Mogli casting na Aldonę zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudka ma super dykcję. Dobrze gra i aktor grajacy jej ojca dobrze gra. On mógłby zagrać Kazimierza. Skupia na sobie uwagę. Kto wybierał ich do roli? Niedobrani. Stąd klapa serialu plus drętwy scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziadostwo i bełkot!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny serial, dzisiaj nie mogłam oglądać i tak mi szkoda, ale obejrzę w sobotę (bo w internecie nie lubię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldona fajna i Kazimierz tez chociaż faktycznie może chemii jakoś nie ma. Ogolnie serial ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam że do roli kólowej Jadwigi aktorkę dobrali idealnie, na gra fantastycznie, ta dykcja, ta rozwaga słów, ta wyniosłość , nawet mimika, wydaje mi sie że tak właśnie zachowywały i mówiły królowe, brawa dla aktorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądam tylko z Pełką, później przełączam na inny program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aldona byla litwinka jezdzila konno,polowala strzelala z luku lubila zabawe i dobre jedzenie. I nagle znalazla sie w innym swiecie ciagle posty,modlitwy, umartwiania do tego krolowa ,ktora ciagle mieszala by odciagnac ja od meza. Trudno bylo jej sie odnalezc w tym innym smutnym swiecie i moze ta aktorka dobrze gra ta role.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×