Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Korona królów

Polecane posty

gość 20:08 "Nie powinnam tak mówić, ale nie żal mi Heleny, że ją zgwałcili. Sama zdzira rzuciła się na żonatego króla i chciała spędzić z nim gorące chwile. " co za emocje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JA TEŻ uważam tak jak gośc z 20;08 nie cierpię tej Heleny, i strasznie wkurza mnie ta manipulantka Katarzyna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wymyślają:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież MUSI się coś dziać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śmieszne było jak goła Cudka w kąpieli pokazała się w Kazimierzowi, taka wesoła, Katarzyna spojrzała na Cudkę jak na grzesznicę. Dziewczyna kocha się skrycie w Kazimierzu, myślałam, że ją zgwałcili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Jakiś dwóch dziadów ją zgwałciło, którzy szukali wrażeń w lesie w Noc Świętojańską. Pewnie wybrali się tam pod pretekstem znalezienia kwiatu paproci, a w rzeczywistości liczyli na bzykanko. dziś Katarzyny też nie znoszę. Ona i Helena to dwie wstrętne intrygantki i manipulantki. Mogłyby razem z tą wiedźmą królową Jadwigą polecieć na sabat czarownic i stamtąd nie wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie postacie też muszą w serialu być. W tamtych czasach się zresztą roiło od intrygantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to byly czasy , ludzie modlili sie pod figura a mieli diabla za skora Pieknie jest tez pokazany kler , od zawsze byli banda zlodziei , wyzyskiwaczy , pazerniakow i manipulantow rzadnych wojen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od początku świata tak było i jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka poganka Aldona Anna, która przyjęła Chrzest, albo poganka Egle są dobrymi kobietami, które nie krzywdzą innych i nie intrygują, a katoliczki Jadwiga i Katarzyna to wstrętne intrygantki. Zaraz zaraz. Te dwie pierwsze to Litwinki, te 2 ostatnie to Polki, więc nic dziwnego, że są wrednymi małpami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne to byly czasy , ludzie modlili sie pod figura a mieli diabla za skora -----tak zawsze było i jest, a teraz to niby tego nie ma, że modli sie pod figura a diabła ma za skórą, bo ja znam kilka takich osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to, jak silne emocje z powodu perypetii postaci. Czy wszyscy oddzielają rzeczywistość od fikcji? Czy serial jest aż tak wciągający? Prawie jak "Gra o tron".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest korona królów a nie żadna gra o tron, korona królów to bardzo fajny i wciągający film , i fakt ostatnio dużo się dzieje i powiedzmy ze to przeżywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To uważaj,załóż lepiej pampersa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emocje jak na grzybach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mówiłam, że Helena to wredna małpa? Królowa Jadwiga była w stanie agonalnym, a ta krowa jej nagadała. Królowa Jadwiga powinna przepraszać Annę na kolanach i wywalić na zbity pysk Helenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyglądała jak posąg , rzeźbiarz miałby fajną pracę. Wkurzają mnie pajace w karczmie, głupie i żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdumiewa mnie to przeżywanie! jakaś tam "Gra o tron"? - zabawne, naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zabawne i zdumiewające jak ty przeżywasz GRĘ O TRON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ci do tego, że ktoś przeżywa akcje w serialu? Po to ogląda się seriale. Ja nie wyobrażam sobie oglądania seriali, czy filmów bez emocji i nic ci do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież się z Was nie śmieję. Po prostu zwracam uwagę na emocje. Bez przesady. I nie przeżywam "Gry o tron", tylko zaskakuje mnie skala porównania jednego do drugiego, bo między serialami jest przepaść, zaczynając od budżetu, na wykonaniu kończąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamiodzio 2018.02.08 Nie ma to, jak silne emocje z powodu perypetii postaci. Czy wszyscy oddzielają rzeczywistość od fikcji? Czy serial jest aż tak wciągający? Prawie jak "Gra o tron". -=-------=- ---ale to ty własnie tutaj porównujesz te 2 seriale , i właśnie sie z nas śmiejesz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ja nie przeżywam emocji, jakby dotyczyły mnie, albo kogoś bliskiego. Potrafię odróżnić rzeczywistość od fikcji. Z drugiej strony serial nie jest do końca fikcyjny, tylko historyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wytłumaczcie mi , bo nie wiem czy czegoś nie przegapiłam czy Arunas naprawdę nie zyje , bo tak dziś było w zapowiedziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyje w klasztorze i ma się dobrze. Helena chyba chce ciążę usunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arunas wstąpił do zakonu, ale wszyscy myśleli, że wrócił na Litwę. To znaczy niektórzy coś tam podejrzewali, że nie wyjechał, ale oficjalnym stanowiskiem było, że wyjechał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudka będzie w ciąży, ale nie chce nikomu o tym mówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie, że Helena chciała uwieść króla żeby wyszło że dziecko z gwałtu byłoby jego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porównuję je, bo nic nie istnieje w próżni. Równie dobrze mogłabym zestawić to z innym serialem kostiumowym - większość jest wplątana w wątki historyczne, daną epokę itd. A to, że serial / film jest historyczny, nie znaczy, że jest mniej fikcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za odpowiedzi o arunasie , ale we wczorajszym odcinku jak były zapowiedzi na koncu co bedzie w nastepnym czyli w poniedzialek to EDGE powiedziała do Anny ze Arunas nie zyje, czy ona tak tylko skłamała , bo tak o kłamstwie rozmawiała z ksiedzem, dopiero teraz zauważyłam jaką Edge jest piekna kobieta i dobrą -----------katarzyne to powinni usmiercic bo jej nie cierpie, no ale w kazdym serialu jest taka wredota - helena to ona jest jaks obłąkana tez jej nie cierpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×