Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
pokojny102

Co zrobić aby dziewczyna się posikała podczas seksu

Polecane posty

Co zrobić aby dziewczyna się posikała podczas seksu ;) ? żeby psikła Dziewczyny lubicie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
to nie jest posikanie ale wytrysk kobiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kopnąć ją w jaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
tak nawiasem mówiąc żeby do tego doszlo to jest bardzo ciężko Ja mialam jeden jedyny raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z zona robimy ta jak chce jej sie mocno sikac to idziemy do lazienki i bzykam ja na pieska na podlodze i popuszcz moczem fajne uczucie warto spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry temat moze ktoras z pan lubi pissing panowie moga tez sie wypowiedziec ja uwielbiam i to obustronny choc wole w moja strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz ze robisz za modela u armaniego pomiedzy miedzynarodowymi trasami koncertowymi swojego zespolu.mysle ze sie posika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 35 jestes M czy K?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem kobieta a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziewczyna chce sikać ,ale nie daje rady jak to robimy ,walę ją tak mocno i jeszcze łechtaczkę morduję i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W stosunku to trudne. Mnie akurat bardzo to podnieca i moja żona to wie. Robimy tak najczęściej w wolny dzień rano gdy nie zrywamy się do pracy. Po przebudzeniu ona po całej nocy długo jeszcze nie idzie do łazienki. Gdy już nie wytrzymuje mówi mi że już, i wchodzimy do wanny. Ona klęczy i ja wchodzę od tyłu trzymając rękę na jej cipce. Mimo podniecenia ucisk z pęcherza ma tak duży, że w trakcie stosunku czuję niezmiernie podniecający wytrysk siku w mojej ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bydlaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi zona przez pewien czas po slubie sikala. Byla dziewica do nocy poslubnej i silnie sie podniecala. Sluz az splywal!!! Podczas orgazu sikala!!! Teraz zjawisko zaniklo ale wcale nie zaluje bo sikala normalnie na posciel a to wsiakalo potem w lozko. Niby nie duze ilosci ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam jak kobieta na mnie siusia ale zwykle robimy to przed - to znaczy jako formę gry wstępnej moja dziewczyna oddaje na mnie mocz zwykle w wannie, potem kąpiemy się i jest seks. Pissing mnie podnieca ale podczas samego seksu dziewczyna już nie siusia za to faktycznie śluzu ma dużo także i jest to także podniecające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed stosunkiem niech wypije litr wody ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzę gdy moja dziewczyna sika bo bardzo mnie to podnieca. Potem często zaraz mamy stosunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się zorientowałem że moja dziewczyna strasznie się wstydzi sikania - w ogóle, nawet nie przy seksie to zrobiłem podstęp. Trzy piwka, pokój bez toalety u znajomych, jeszcze ******* korytarzu, czekała żeby później. No to zacząłem seks "nogi na pagony". Zawsze sikanie jej w seksie odchodziło. Delikatnie ale uporczywie poklepywałem jej wzgórek, nieregularnie naciskając okolice pęcherza. Jęczała, stękała prosiła żebym przestał, dał jej zacisnąć nogi. Ale ja konsekwentnie z rozłożeniem jej nóg. Wreszcie z piękną widocznością się otworzyła. Parę ręczników ale widok cudowny - jeszcze to jej zawstydzenie urocze !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zonie się to zdaża tylko nie dokońca jestem pewien czy to wytrysk kobiecy czy sikanie. W kazdym bądź razie na prześcieradke jest po takim stosunki koło średnicy 20 cm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię patrzyć jak żona siusia. Gdy mamy stosunek gdzieś w plenerze, najczęściej gdy stajemy autem w jakimś zarośniętym odludziu to żona po ściągnięcie wszystkich ciuchów od dołu siada na moich kolanach i wysikuje się bezpośrednio przed stosunkiem. Obojga nas to podnieca. W domu w pościeli to kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio moja kobieta przed kapiela siadla na wannie i nogi szeroko rozlozyla po czym puscila z pipki strumien zlotego deszczyku. Moj korzen na sam widok od razu zaplonal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikanie kobiety w wannie przed stosunkiem to chyba normalność. Gdy wchodzę z żoną na wieczorną kąpiel do wanny to pierwsze siada na moich kolanach i wysikuje pełny pęcherz, ja wchodzę wtedy w nią i mamy stosunek już przed kąpielą. Czasem podnieceni przekładamy stosunek do komfortowego łóżka. Tak czy inaczej podniecające siku żony to nieodłączna część stosunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikanie mojej kobiety jest zawsze dla mnie podniecające, bez względu czy to na sedesie, w wannie czy w plenerze. Ale wysikanie się w łóżku przy okazji stosunku to przecież straszny kłopot, bo trzeba prać i suszyć wszystko do materaca. Można to łączyć wszędzie ale nie w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem wystarczy opowiedzieć porządny kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fuj obrzydliwcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przypomniała mi się akurat moja historia sprzed kilku lat gdy byłem na służbowej delegacji z jedną z kobiet z firmy. Była seksowna ale bardzo zasadnicza. Nie wiem co mnie skłoniło ale zabrałem na wyjazd tabletkę mocnego środka moczopędnego forosemidu. Na noc wynajęliśmy jeden pokój z dwoma łóżkami. Wszystko było dobrze ale przy kolacji wypiliśmy kilka drinków. W pokoju gdy kąpała się w wannie rozlałem po pół lampek wina i w jej winie rozpuściłem moczopędną tabletkę. Gdy wyszła z wanny usiadła na moment na swoim łóżku i to wykorzystałem proponując na dobranoc wypicie wina. Zrobiła to obojętnie i położyła się trochę półprzytomnie w koszuli nocnej na wierzchu na zaścielonym łóżku. Usiadłem przy niej i coś rozmawialiśmy i za chwilę położyłem się przy niej. Nie protestowała gdy włożyłem rękę pod koszulę pod którą nic nie miała. Gdy zacząłem ją pieścić zorientowałem się że podnieca ją to i chyba wszystko będzie możliwe. Bawiłem się jej piersiami i mokrą siusią i miałem świadomość że nie utrzyma siku dłużej niż pół godziny. Po kilkunastu minutach delikatnie wszedłem w nią od tyłu podniecając ją mocno. Jęczała już dość długo gdy nagle powiedziała że musi siku. Powiedziałem żeby się nie przejmowała i może popuścić bo najwyżej zmienimy łóżko. Wtedy zacząłem doprowadzać ją do orgazmu. Była już tak podniecona i zobojętniała, że w ograźmie duża struga moczu chyba jeszcze ją dodatkowo podnieciła. Odbyliśmy do końca stosunek na kompletnie zalanym łóżku. Wytarłem ją ręcznikiem i przeniosłem na drugie suche łóżko. Jeszcze dwukrotnie zrywała się na siku do łazienki. Musiałem jej pomagać ale wszystko skończyło się dobrze. Rano rozumiała że zwyczajnie współżyliśmy w nocy ale nie mieściło jej się w głowie że mogła tak zlać się w trakcie stosunku. Oczywiście to wszystko było naszą tajemnicą na zawsze po powrocie do firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja dziewycza czesto lapie mnie w wannie za wlosy, przyklada twarz do cipki i karze łykac zloty deszczyk. Nie raz spuscilem sie przy tym, ja widze z tez to bardzo podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za durna dziewczyna, pokazuje cipkę jakiemuś analfabecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mileńcia
Dnia 4.01.2018 o 11:15, pokojny102 napisał:

Co zrobić aby dziewczyna się posikała podczas seksu 😉 ? żeby psikła Dziewczyny lubicie tak?

Musi kochać się z pełnym pecherzem.

Na bank się uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia ‎04‎.‎01‎.‎2018 o 11:15, pokojny102 napisał:

Co zrobić aby dziewczyna się posikała podczas seksu ;) ? żeby psikła Dziewczyny lubicie tak?

rozbierzesz się i posika się ze śmiechu?😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×