Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość elizka1985

Bidet w łazience

Polecane posty

Gość elizka1985

Czy macie w swojej łazience bidet? Jak Wam się sprawdza? Ja zastanawiam się nad wstawieniem do łazienki, ale chcę mieć 100% pewności, że jest to nam potrzebne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość0401
Przede wszystkim czy Wasza łazienka jest duża? Na taki bidet potrzebne jest miejsce, więc małej łazienki chyba nie opłaca się nim zagracać. Czy z takich rzeczy się korzysta to już kwestia bardzo indywidualna. To tak samo jak z wannami z hydromasażem. Jedni mają i są zachwyceni, a inny narzekają, że stoi nieużywana i po co im to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam i sobie nie wyobrażam łazienki bez bidetu jest używany przez całą rodzinę, wygoda i higiena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elizka1985
Ok, dzięki za wasze opinie. A jakie macie te bidety? Takie "otwarte" czy z taką deską jak na sedesie? Bo przeglądam właśnie różne opcje w necie i się zastanawiam nad wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GraceNom
Ojj ja też uważam, że bidet najlepiej z klapą, głównie ze względów higienicznych. Jak chcesz poczytać jeszcze coś więcej o bidetach czy podpatrzeć różne modele to polecam artykuł: https://www.lazienkaplus.pl/pl/porady/higiena-w-toalecie-na-3-sposoby-bidet-bidetta-czy-toaleta-myjaca/189 Tam jest też fajne porównanie czy np toaleta i bidet, czy lepiej jedno rozwiązanie : toaleta myjąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toaleta myjąca? no o czymś takim to ja jeszcze nie słyszałam. dobry artykuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam i używam. Super sprawa. Jeśli masz małą łazienkę to może warto pomyśleć o WC i Bidecie w jednym to ciekawe rozwiązanie a nie zajmie ci dodatkowego miejsca. Ciekawe rozwiązania w tym zakresie mają http://www.ceramik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miss_be
Interesuję się tematem bidetów od jakiegoś czasu i na łazienka plus jest duży wybór tych bidetów i ja chyba będę zamawiała tam. mam tylko dylemat czy kupować taki podwieszany i wtedy od razu ze stelażem czy jednak lepiej stojący. jakie macie zdanie na ten temat? podwieszany czy stojący?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×