Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość BaltazarBartek

Związek z kobietą starszą o 7 lat

Polecane posty

Gość BaltazarBartek

Co uważacie o takim związku? Myślicie że on ma jakieś szanse? Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii? Jak sami byście zareagowali na informacje że wasz znajomy/znajoma jest w takim związku? Ja mam 24 ona 31. Jest moja lokatorka od ponad roku.

Gość gość
Kiedyś chciałem wejść w związek z 6łat starszą, Ale kto chce znandzie sposób a kto nie znajdzie? Powód. Wiek to tylko liczba dla mnie.

Gość BaltazarBartek
Czy ktoś jeszcze chciałby się wypowiedzieć w tej kwestii?

Gość gość
znam takie małżeństwo, wyglądają na szczęśliwych. wydaje mi się, ze taka różnica wieku jest do zaakceptowania przez wszystkich. Ale to Ty masz się dobrze czuć.

Gość gość
Kilka lat jest do przejscia. Znam kilka par gdzie dziewczyna jest kilka lat starsza i sa to bardzo fajne zwiazki.

Gość laylaas
Byłam w takim związku, nasz wiek, tak samo: on- 24l, ja-31l. Przetrwaliśmy rok i każde poszło w swoją stronę. Mniej więcej wyglądało to tak: - jego rodzice byli za, moi byli przeciw i się śmiali - jego znajomi byli przeciw, moi też i mieli z tego ubaw. Raczej byliśmy oceniani wg. schematu ze czerpiemy głownie seksualne korzyści z tego związku a i tak nic z tego nie będzie.

Gość gość
Jeśli tobie to pasuje i jej też. To nie widzę problemu.

Gość gość
Kuzyn ma 31, jego dziewczyna 40. Rok temu urodziło im się dziecko, są bardzo szczęśliwi

Gość gość
Po co ci taka stara baba?

Gość BaltazarBartek
Nie jest stara. I z wyglądu nigdy bym jej tyle nie dał. Max 25. A ten moim wieku to same wielkie damy uważające się za niewiadomo co i świecące cyckami gdzie tylko się da. Pomijam już te z dziećmi

Gość gość
A co ona na to? Bo ja bym się bała.

Gość BaltazarBartek
Czego byś się bała? Ona się boi reakcji społeczeństwa podobnie jak ja

Gość gość
Społeczeństwo by mnie nie obchodziło. Raczej tego że w pewnym momencie stanę się nie atrakcyjna dla partnera.

Gość BaltazarBartek
A czy to nie jest obecne w każdym związku? Bez względu na wiek Czy gdyby miała 20 lat to nie musiałaby się tego obawiać?

Gość gość
Ale z ciebie desperat. Chyba że szukasz drugiej "mamusi", to spoko :)

Gość gość
To średnio jeśli twoja "mamusia" jest od ciebie 7 lat świadczy. Nawet jeśli 17 to nie świadczy o niej dobrze. Ale co ja tam wiem :)

Gość gość
"Mamusia" specjalnie w cudzysłowie, zbyt bystry to nie jesteś, w dodatku gerontofil :)

Gość roselle
znam dwie pary gdzie kobieta jest starsza: w pierwszym przypadku o 6, w drugim o 14 lat od mężczyzny. oba związki mają ponad 10-letni staż i dziecko. obie te pary są jednymi z najszczęśliwszych, najzgodniejszych i najbardziej dobranych jakie znam :) I i przenigdy nie patrz się na otoczenie, tylko słuchaj głosu serca.

Gość gość
Otoczenie można zmienić a prawdziwi przyjaciele będą was wspierać. Gorzej z rodzina, możliwe , ze wasi rodzice będą przeciwko ale to tez da radę przeskoczyć. Rodzice zawsze będą kochać swoje dzieci i z czasem to zaakceptują. Różnica nie jest wielka, po 20 latach nie będzie po niej śladu.

Gość gość
Rany, chłopie, jak ty będziesz miał 33 lata i najlepszy okres w swoim życiu, w domu będziesz miał już starą, nieatrakcyjną, marudzącą czterdziestoletnią babę. Na bank będziesz się oglądał za laskami 25-30 lat i będzie po "związku" ze starą babą. Chyba że jakaś miękka faja jesteś, bo na takiego wyglądasz.

Gość gość
Starą babę wolisz od jakiejś hot 20? Trochę słabo. Ale z 2 strony może właśnie to jest przyczyną tych powodzeń co wcześniej goście piszą. W sumie taka decyzja wymaga trochę więcej przemyśleń i walki z otoczeniem niż związek z normalną dziewczyną w twoim wieku. Tak czy siak im baba starsza tym bardziej zrzędzi. Pamiętaj o tym xD

Gość gość
Jest dokładnie odwrotnie. Młode kobiety zrzędzą i paplają bo same nie wiedza czego chcą i fochy puszczają o nic, starsza kobieta nie odzywa sie bez potrzeby i fochów nie puszcza bo nie irytują ja p*****ly.

Gość gość
E tam, stare baby to dopiero jęczą i marudzą, mordęga.

Gość gość
czlowieku chcesz z nia byc to badz po co te pytanie?moj facet jest 13 lat ode mnie mlodszy i mamy w nosie vo inni mysla

Gość gość
Ale to musiał być desperat.

Gość gość
miłość nie ma granic :)

Gość gość
Taa, a potem przychodzi zderzenie z rzeczywistością i wyobrażony świat rodem z romansideł się zawala.

Gość gość
To zalezy co masz w glowie. Kobieta 31 lat potrzebuje mezczyzny a nie chlopczyka, ktoremu dzis sie czegos niechce... Tobie musi sie chciec zeby jej imponowac. Kobiety w tym wieku sa zdecydowane i sa wymagajace, i zebys nie byl jej chwilowa zabawka albo przyjacielem od seksu to bedziesz musial sie niezle nagimanastykowac.

Gość gość
Pytałeś się jakby zareagowali. Po komentarzach widać. Uważam, że 7 lat to dużo. Ale akceptuje decyzję innych. Ale tu na forum nie wszyscy są tolerancyjny.

Gość gość
30 to mloda dziewczyna 7 lat to zadna roznica

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować