Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćBrt

Co pociąga Was w facetach? Czego oczekujecie od faceta?

Polecane posty

Gość gośćBrt

Witam :-) Na wstępie powiem, że lubię rozmawiać z kobietami ;) Chciałbym przeczytać wasze opinie odnośnie tego co sprawia, że macie ciarki/czy motyle w brzuchu oraz czego oczekujecie od faceta. Chodzi mi o kontekst związku aniżeli przygody na raz. Jeśli to nie problem to prosiłbym o wpisanie wieku bądź grupy wiekowej np. 20-25, 25-30 itp. Bardzo dziękuję za odpowiedzi :-) Życzę miłego wieczoru :-) Pozdrawiam B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla Rodowicz
witaj słonko:) Bo to co nas podnieca to sie nazywa kasa a kiedy w kasie forsa to facet pierwsza klasa. pa😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellsmere
Pociąga mnie kombinacja interesującego wyglądu, inteligencji i erudycji. Nie mam jakiegoś konkretnego typu urody ale lubię jak facet jest smukły, szeroki w barach a wąski w biodrach i jak ma duże dłonie. Dołożyłabym do tego ładny uśmiech i zmysł do odpowiedniego ubierania się. Ale to wszystko to jest tylko przyczynek do fascynacji na dłuższą metę. Najbardziej pociąga mnie pasja, możliwość poszerzenia swoich horyzontów dzięki temu mężczyźnie. Myślę, że to wynika z faktu, że dla mnie podstawą relacji jest rozmowa, a ja nienawidzę rozmawiać o niczym. Dlatego inteligentny facet, który zna się na wielu rzeczach, potrafi wciągnąć w swój świat, zarazić pasją, jest dla mnie najbardziej atrakcyjnym kandydatem do związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczucie humoru, zwłaszcza takie lekko sarkastyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie jest pytanie skierowane do facetów. To jest raz. Dwa każdy prawik, który obrazi czy też zacznie zaśmiecać ten temat zostaje automatycznie zgłoszony. Dziękuję. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A każda kretynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląd - zadbany czyt.fajne Ubranie,okulary(jeśli nosi) fajna fryzura! I nie musi być ładny i lalusiowaty!! Kasa to nie jest najważniejszy aspekt, aczkolwiek ja nie związałabym się z gołodupcem! Jak dla mnie powinien mieć poczucie humoru, ja mam dziwne i śmieszą mnie niejednokrotnie b.głupoe rzeczy. Każda kobieta oczekuje czegoś innego- ważne trafić na kogoś dla siebie :) w dzisiejszych czasach to trudne, bo ludzie udają innych niż są w rzeczywistości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi chodzi najbardziej o piniondz, innym też ale się nie przyznają, to tyle w temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciebie B co pociąga w kobiecie, głównie wagina? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roselle
ogólne zadbanie i higiena osobista, a poza tym to tylko i wyłącznie atrakcyjność intelektualna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna sylwetka, nie paker ale z figura typu "V". poczucie humoru i kultura osobista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lat 33. Na 1 rzut oka lubie wysokich, postawnych. Jak do tego dorzucisz silny charakter (konsekwentny, twardy- sama taka jestem i to cenie) i nieprzecietny intelekt to juz po mnie. Tak mnie kupil moj maz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba już nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Empatię i umiejetność spojrzenia na każdego człowieka inaczej. Swieżość w myśleniu i zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×