Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fressia

Pielucha bambusowa otulacz bambusowy

Polecane posty

Witam Mam pytanie do mam, które stosują otulacz bambusowy. Proszę o poradę, który będzie lepszy - 100% bambus czy 50% bambus i 50% bawełna? Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesssi

ja mam otulacz 100% bambusa z pink no more. I taki własnie mogę polecić.Bardzo dobry materiał, skóra dziecka w nim oddycha i dzidzius się nie poci. A przy tym jest bardzo miły w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My korzystaliśmy na początku z pieluszki 100 % bambusowej jako otulacz, gdyż córeczka była wcześniakiem i była malutka. Pieluszka bambusowa Tiny Star jest o wymiarach 75x75 cm więc starczyła u nas na dość długo. Poza tym są one bardzo mięciutki i delikatne a córka dużo ulewała i wycierałam jej tym buzię. Nawet po kilkunastu praniach nic się z nimi nie stało. A gdy córa podrosła korzystamy z otulacza bambusowego (100% bambusa ) Tiny Star. Rewelacyjna alternatywa zamiast pościeli czy kocyka w upalne dni. Nigdy u córki nie zaobserwowałam potówek. Serdecznie polecam. Tkanina bambusowa ma bardzo dużo pozytywnych właściwości:

- termoregulacyjne - włókno bambusowe (w lato) jest zawsze o 2-3 stopnie chłodniejsze niż temp. otoczenia

- pochłania promienie UV

- jest bardzo chłonna, trzykrotnie lepiej chłonnie wilgoć niż bawełna

- antybakteryjne, antyalergiczne, antygrzybicze

- zapobiega odparzeniom i stanom zapalnym skóry

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta

My mamy otulacz bambusowy bez dodatku bawełny i sprawdza się świetnie. Jakby co, kupiliśmy go w sklepie Sleepee https://sleepee.pl/kategoria/bambus - wiem, że wybór jest ogromny i trudno się zdecydować na coś konkretnego, a ten naprawdę jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sis

Obydwie beda dobre. Ostatnio coraz  wiecej tych bambusowych sie pojawia i ludzie sobie chwala. Maja wiele zastosowan, nie trzeba ich prasowac. Czesto w dobrej cenie sa na escallant.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×