Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość martuśka391

Gdzie kupić tanio ubrania?

Polecane posty

Gość martuśka391

Panny, gdzie kupujecie dla siebie ciuchy? Wiem, że takich pytań była masa, ale większość jest już stara i strony nie są aktualne. Dziękuję za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2331
Ja polecam stronę http://xurl.pl/wygrajciuchypl wygrałam tam markową koszulkę "Rezi Style". Chyba spróbuję szczęścia jeszcze raz, może znowu wygram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy/pierd/dalać szmaty z reklamami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minia394
Polecam tą stronę, co tamte Panie podały u góry. Również wygrałam fajną bluzkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@kasia2331, też wygrałam tam koszulkę rezi style :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Cropp, fajne markowe ciuchy z dobrej jakości materiału :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szukać wśród ofert sklepów internetowych, z tych naprawdę godnych polecenia sprawdź na www.Stonki.com.pl gdzie sama zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupuje tylko na wyprzedażach. Jeszcze mnie nie pogielo,żeby dawać za spodnie 200zł,a za koszulkę 80 i to jeszcze w zwykłej sieciowce. Dołoże 20zł i mam Tommiego fajny tiszert. Kupuje głównie na zalando,czasem na zara,c&a i h&m. Zdarzy się też w new look i croop,reserved. Zależy co wpadnie mi w oko i ile kosztuje. Teraz na zalando kupiłam sweterek z esprit za 50zł,3bluzki z s.olivier z długim rękawem po 20-30zł i biustonosze 2 za 70zł. Taniocha. Nawet nie ma porównania z sieciowkami,materiał i wykonanie mówią same za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odwieczny problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam AliExpress: http://ali.pub/2779g9 Na pewno znajdziesz tu coś dla siebie. Jeżeli chodzi o ceny, to są naprawdę niskie w porównaniu do innych tego typu portali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kupuję, mam za free. Tak samo żarcie. Survival miejski i trochę zaradności. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam - WoW Fashion Butik Ceny spoko i jakość najważniejsze że super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kocham robić zakupy na renee.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem zadowolony z ubrań, które można kupić na stronie born2be.pl, zawsze dla siebie znajdę coś fajnego w dobrej cenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktoś wyżej wspomniał, sklep renee ma duży asortyment i często robią różne promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElżbietaBennet
Ogólnie nie mam nic przeciwko kupowaniu online, czy szukaniu informacji na takich stronach http://www.facebook.com/GaleriaMilano , jednak najbardziej lubię kupować stacjonarnie. Można w ten sposób przymierzyć ciuszek, poznać dłońmi miękkość i jakość materiału. Często chodzę po CH Galerii Północnej w Warszawie i zaglądam do Galerii Milano, która moim zdaniem oferuje najlepsze ubrania na każdą okazję, uszyte z miękkich materiałów. Znalazłam tam wiele nietuzinkowych dodatków, a i sama atmosfera jest doskonała. Czuję się bardzo dobrze, kupując tam. Dostaję pomoc zawsze, kiedy jej potrzebuje i nikt mnie nie nagabuje, mam czas na spokojną decyzję. Czy i wy znacie ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekinka

moze nico.com.pl? dla mnie to bardzo fajnie wyposażony sklep z ładnymi ubraniami! jestem bardzo zadowolona i lubię tam kupować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz dużo sklepów takich jak cropp czy new yorker, house. z internetu też masz te sklepy plus jeszcze jakieś allegro itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja t am często kupuje w Pepco albo w kiku bo tam jest naprawde tanio ale zaciekawiło mnie to 5ave :classic_mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×